Skocz do zawartości

Historia edycji

Gr4b3Q

Gr4b3Q

@mem_phis no naprawdę nie fajna sprawa...

U mnie zadziało się dokładnie to samo co na filmiku który wcześniej wrzuciłem - sterownik resetował się co chwilę, raz powiedzmy że po 5 sekundach podawania, raz po 10 i za każdym razem jakby resetował wartość podaną. Już rozpracowałem jak to zatrzymać  - wystarczy ustawić dawkę manualną na jakąś niską żeby zdążył podać przed resetem - dawkę przyjął i zadziałał odrazu po resecie więc o problemie z podłączeniem z wifi nie ma nawet mowy. Dobrze że byłem w domu i mogłem zareagować bo naprawdę mógłoby się zrobić nieciekawie.

 

@Przemek Dziwna sprawa wogóle z tymi resetami - czemu one się dzieją skoro nic dziwnego się nie dzieje? 

Gr4b3Q

Gr4b3Q

@mem_phis no naprawdę nie fajna sprawa...

U mnie zadziało się dokładnie to samo co na filmiku który wcześniej wrzuciłem - sterownik resetował się co chwilę, raz powiedzmy że po 5 sekundach podawania, raz po 10 i za każdym razem jakby resetował wartość podaną. Już rozpracowałem jak to zatrzymać  - wystarczy ustawić dawkę manualną na jakąś niską żeby zdążył podać przed resetem. Dobrze że byłem w domu i mogłem zareagować bo naprawdę mógłoby się zrobić nieciekawie.

 

@Przemek Dziwna sprawa wogóle z tymi resetami - czemu one się dzieją skoro nic dziwnego się nie dzieje? 

Gr4b3Q

Gr4b3Q

@mem_phis no naprawdę nie fajna sprawa...

U mnie zadziało się dokładnie to samo co na filmiku który wcześniej wrzuciłem - sterownik resetował się co chwilę, raz powiedzmy że po 5 sekundach podawania, raz po 10 i za każdym razem jakby resetował wartość podaną. Już rozpracowałem jak to zatrzymać  - wystarczy ustawić dawkę manualną na jakąś niską żeby zdążył podać przed resetem. Dobrze że byłem w domu i mogłem zareagować bo naprawdę mógłoby się zrobić nieciekawie.

 

Dziwna sprawa wogóle z tymi resetami - czemu one się dzieją skoro nic dziwnego się nie dzieje? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.