Skocz do zawartości
OgrzesiekO

Lampa LED do 91l 45x45x45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam kostkę 45x45x45 91l i chciałbym zrobić lampę.

Sterownik AQma Led Control DIY KIT 6 osobno konfigurowalnych kanałów

Problem jaki napotkałem to wybór diody czy ktoś mógłby mi dobrać ilość diod, kolory i jak je rozmieścić 
Lampa miała by rozmiar  43x33cm  tak aby przysłonić górną część zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, OgrzesiekO napisał:

Witam posiadam kostkę 45x45x45 91l i chciałbym zrobić lampę.

Sterownik AQma Led Control DIY KIT 6 osobno konfigurowalnych kanałów

Problem jaki napotkałem to wybór diody czy ktoś mógłby mi dobrać ilość diod, kolory i jak je rozmieścić 
Lampa miała by rozmiar  43x33cm  tak aby przysłonić górną część zbiornika.

Obczaj moj temat w dziale DIY albo wlasciwie tematy. Dodatkowo inni tez robili lampy na pewno cos znajdziesz. Ja przykladowo ze swojego rozplanowania ledow jesem zadowolony. Mam zapas mocy i moge ustawic swiatlo  i bardziej na niebieski i bardziej na bialo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tą lampę i żałuję. Poszło sporo kasy a te *** drivery przy zmianie mocy ledów za głośno piszczą, gdyby wcześniej wiedział że będą wydawały jakieś dźwięki od razu bym sobie to darował, koszt tego wszystkiego miał być niski a wyszedł taki że mógłbym sobie fajną lampę zamówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaką lampę dokładnie zrobiłeś, ile Cię ona kosztowała i jaką "fajną" lampę byś zamówił gdybyś wiedział, że ci się ten projekt nie uda?

Ciekawy jestem, bo też planuję robić do podobnego akwa lampę. Może faktycznie lepiej by było kupić coś gotowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.