Skocz do zawartości

Historia edycji

witko

witko


literówki

@Marijo pisząc w kwietniu posta z informacją, że problem znikł chyba się nieco pośpieszyłem. Oba Tectusy musiałem pożegnać. Były do połowy zjedzone.

Zrobiłem więc jeszcze dłuższą przerwę i dopiero po kilku miesiącach wrzuciłem pierwsze ślimaki. Tym razem poszedłem w inne gatunki - najpierw Oliva, a potem 2 Nassariusy. Olivę mam już chyba 3 msc, a Nassariusy 1-1,5 msc. Nie wiem czy zabójca ślimaków padł z głodu, czy po prostu natura nowych ślimaków (zagrzebują się w podłożu) sprawia, że są dla niego niedostępne.

Czy te pułapki o których piszesz robisz sam, czy to jakieś kupne?

witko

witko


literówki

@Marijo pisząc w kwietniu posta z informacją, że problem znikł chyba się nieco pośpieszyłem. Oba Tectusy musiałem pożegnać. Były do połowy zjedzone.

Zrobiłem więc jeszcze dłuższą przerwę i dopiero po kilku miesiącach wrzuciłem pierwsze ślimaki. Tym razie poszedłem w inne gatunki - najpierw Oliva, a potem 2 Nassariusy. Olivę mam już chyba 3 msc, a Nassariusy 1-1,5 msc. Nie wiem czy zabójca ślimaków padł z głodu, czy po prostu natura nowych ślimaków (zagrzebują się w podłożu) sprawia, że są dla niego niedostępne.

Czy te pułapki o których piszesz robisz sam, czy to jakieś kupne?

witko

witko

@Marijo pisząc w kwietniu posta z informacją, że problem znikł chyba się nieco pośpieszyłem. Oba Tectusy musiałem pożegnać. Były do połowy zjedzone.

Zrobiłem więc jeszcze dłuższą przerwę i dopiero po kilku miesiącach wrzuciłem pierwsze ślimaki. Tym razie poszedłem w inne gatunki - najpierw Oliva, a potem 2 Nassariusy. Olivę mam już chyba 3 msc, a Nassariusy 1-1,5 msc. Nie wiem czy zabójca ślimaków padł z głodu, czy po prostu natura nowych ślimaków (zagrzebują się w podłożu) sprawia, że są dla niego niedostępne.

Czy te pułapki o których piszesz robisz sam, to to jakieś kupne?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.