Skocz do zawartości
Gość pilot

ZLOT --- PROPOZYCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pilot

Z racji tego ,ze jest nas wielu,akwarystyka morska w Polsce sie rozwija,lubimy dyskutowac,wypadaloby sie poznac.Jestem w stanie zorganizowac taki zlot. Oczywiscie wiaze sie to z pewnym kosztem,ale postaralbym sie o jego minimalizacje.Na miejscu znajduje sie hotel i restauracja. Obiekt jest calkowice przystosowany dla osob niepelnosprawnych.Dojazd do celu (STAROGARD GDANSKI na trasie Berlin-Królewiec) mozliwy jest prywatnym samochodem,PKS,PKP. Miasto lezy blisko drogi A-1,takze nikt sie nie pogubi i latwo trafi.

Mam watliwosci co do caloksztaltu takiej imprezy.Istnieja 2 opcje:

1. bedzie to spotkanie bez tam jakis wykladow,na luzie,bez przedstawicieli firmowych,VIPow ,po prostu przyjzdzamy i gadamy.jest fajnie.impreza sie toczy do ostatniego przytomnego :)

2.spotkanie ma charakter prezentacyjny,ktos wyglasza wyklad,na miejscu jest jakas firma,troche towaru,zbiorniczki z rybkami(male zakupy) ,itp. Po czesci oficjalnej zabieramy sie do "dziela"-gadu-gadu do bialego rana.

Co do platnosci lepiej byloby ustalic jedna cene dla wszystkich.Wtedy w cenie takiego "biletu" wliczony bylby nocleg,jedzenie,wynajem sali. Musialbym takze w przyblizeniu wiedziec ile osob przyjedzie.Ulatwi to kalkulacje.Oczywiscie parking dla kazdego morszczka gratis.

Jesli Ktos mialby ewentualne spostrzeznia,uwagi,porady z checia je przyjme.

pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy trzeba być pełnoletnim by móc tam ucfzestniczyć?

A i tak to można by podzielić czyli i na luzie i zakupy i jakieś wykłady:)

Jestem chętny tylko z deka mam daleko:)

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za częścią oficjalną z wykładami takimi na luzie i spotkaniu - potem już obowiązkowo na luuuuuuzie. Parę razy próbowałem podnosić tę kwestię na forum, ale nie było odzwewu, a szkoda, bo ludzie fajni i jak chcą to i zorganizowani: patrz projekt paczka z USA, dzięki któremu jestem posiadaczem SCWD za 50%ceny w Polsce.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będe mógł uczestniczyć???

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze, jest jeszcze pare osob z Gda, osobiscie znam 3, ktore na pewno chetnie by sie pisaly na taki zlot; byloby milo sie spotkac face2face i pogawedzic, no i "wyluzowac" sie troche;) co do samej formy to jest mi to obojetne, jesli znajdzie sie firma, ktora bedzie chciala rozlozyc zbiorniczki to oki, jesli nie to oki, jesli bedzie "guru" to niech mowi, jesli wsrod Nas znajdzie sie pare osob zdolnych cos wylozyc to nawet lepiej - ja po prostu jestem za zlotem:D


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

ja moge wam chetnie wylozyc o wapnie TM :):):):):):D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jade. Chociaż wolałbym już ten Zurich.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

i tak bedziecie lezeli :) :) hehe

Nie , no ja napewno nie przyjade moze gdzies na drugi rok to predzej .

pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

Zbierajcie towarzystwo.Co do terminu to zawsze da sie cos ustalic.

A z tym WAPNEM TM to proponuje male doswiadczenie.Ustawic kilkanascie darmowych puszek i wtedy wyjdzie ,ile osob tego uzywa.Wynik bedzie widoczny rano....sam jestem ciekaw. :)

Gdyby ktos byl przypadkiem w Starogardzie ,to zapraszam.

pozdrawiam i zycze powodzenia

pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

uzywac to troche napewno akwarystow uzywa , ale moze nie u wszystkich to funkcjonuje , zreszta ja nawet niechce wiedziec , nieuzywalbym tego wapna zeby nawet funkcjonowalo , bo to nie jest to wapno ktorego korale potrzebuja .

To wapno nigdy nie funkcjonowalo do konca dobrze .

Jestem za Kalkwasser albo za dobrze funkcjonujacym kalkreaktorem.

pozdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

no, z tym jedno i drugie to bym sie niebardzo zgodzil , ale tez funkcjonuje mozna powiedziec :D

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

podsumujmy:

Michal Ciechorski

Tomasz Młot -Kwidzyn

Tomasz

martinew + 3

Poloherb

alex

pilot

to daje 10 osob.zobaczymy ile sie zglosi,to bedziemy dalej myslec :D

oczywiscie Zbyszka nie zabraknie,bedzie stal "obok",postawimy laptopa na stoliku,bedzie mogl sie tez zintegrowac :D

ps. olekszwarc ,wybacz,celowo Cie pominalem,bo watpie ,zeby rodzice zgodzili sie na taki wyjazd,nie obraz sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pilot - mala korekta, mnie licz za jedna osobe, te 3 inne musza sie same zglosic:D - jedna juz to zrobila tzn Michal C, a Poloherb przyjedzie z Holandii?


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

uuuu nie wiedzialem....sorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny. Z tym, że od razu uprzedzam, że moje chęci i możliwości to dwie różne rzeczy. Ostateczna decyzja należy do zdrówka, które ostatnio się na mnie obraziło.


2x50 litrów - słodkie 90 litrów - słone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek36

hehe, Zbyszek ma dzieci , ojca po operacji na glowie niema czasu w tym roku przyjechac.

Postawcie laptopa dam show w kamerce :D

pozdr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się także piszę na zlot

rah


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

to sie zaczyna zbierac szanowne grono :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alex200 - dopiero teraz przeczytalem watek o Twojej "nano-rafie":D i zrozumialem aluzje:D gratulacje z okazji zalania i doskonalego startu-bedzie co opijac na zlocie8)


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.