Skocz do zawartości
xyz2017

Warto kupić? PS Pandora Hyperion S2 lampa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, moja stara Diuna już nie daje rady (padły dwie strefy z czterech) myśle o zakupie hybrydy. Ta ma 3 moduły po 75W i zastanawiam się czy nie będzie zbyt słaba.

 

 

https://www.ebay.com/itm/Pacific-Sun-Pandora-Hyperion-S2-Lamp/114338116464?hash=item1a9f153370:g:tlcAAOSwF~xfKPcf

 

Wymiary zbiornika:

6b54ea72a7045f9680a489d769cb467a.jpg

 

 

 

 

Obsada 50:50 SPS I LPS

 

 

Poniżej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Znalazłem taka ofertę u nas, jednak Pacific Sun bardzo dobrze pasuje estetycznie do mojego zbiornika

https://m.olx.pl/oferta/lampa-do-akwarium-morskiego-aquasunlgiht-ng-3-x-150w-4-x-t5-80w-le-CID103-IDHLCA2.html?reason=


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam Hyperiona S Led 2x145W 4x39W świecę na 75% 28 cm nad taflą, baniak 55 cm wys. i zauważyłem że po dawce światła ze świetlówek (4h świetlówki Coral+, Blue+, Actinic, AB Special) kiedy wszystko świeci na max  już tak walić nie trzeba bo po 18.00 korale zaczynają sie powolutku już zamykać. A po drugie światło nie jest tylko jednym z czynników aczkolwiek też ważnym jak reszta. Ja bym brał bo fajna lampa fajne daje kolorki  i fajny serwis PS. To moja subiektywna opinia.

Edytowane przez jacek_kl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię ta lampę, u mnie wyjdzie 3x75=225W pod ledami wiec nie będzie tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra lampa polecam, hybryda daje radę.


3) Zbiornik 120x80x73h -700L  - start 15/05 2020, + sump 130x55x55 - 390L + szczepkarium 100L

2) Rafka 130x55x55L - 390L (z panelem), start 23/10/2016

1) Początek słonego - Akwa 190L  start 24.08.2011

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.