Skocz do zawartości

Historia edycji

SHARK_2

SHARK_2

Dzięki @norbi2222 temat zbiornika ruszył (dzisiaj poszły zamówienia).

Szkło ostatecznie będzie wyglądało jak na rysunkach poniżej:

spacer.png

Sump:

spacer.png

Projekt PCB do klonów lamp jest już gotowy (pozostaje mi zlecić wyprodukowanie laminatów - nie było jak dotąd na to czasu):

spacer.png

Kpl led'ów do wykonania 2 lamp także już jest:

spacer.png

Na start zawisną 2 lampy (PCB ma wymiar 500x240) a jak będzie potrzeba to się dorobi jeszcze 2 i akurat pokryją calutką powierzchnię zbiornika :D 

Docelowy stelaż jest już zrobiony w 60% (skończył mi się drut do spawania :D ) więc mam teraz ok 6 tygodni (ze 3 tygodnie na konstrukcję skalną i szkło, 2-3 tygodni na "ożywienie" skały) aby podkańczać co trzeba, zamówić brakującą hydraulikę i przygotować docelowe miejsce w którym stanie zbiornik. 

@norbi2222 bardzo dziękuję za cierpliwość do mnie i czekam z niecierpliwością na wieści i zdjęcia z etapu budowy :D 

SHARK_2

SHARK_2

Dzięki @norbi2222 temat zbiornika ruszył (dzisiaj poszły zamówienia).

Szkło ostatecznie będzie wyglądało jak na rysunkach poniżej:

spacer.png

Sump:

spacer.png

Projekt PCB do klonów lamp jest już gotowy (pozostaje mi zlecić wyprodukowanie laminatów - nie było jak dotąd na to czasu):

spacer.png

Kpl led'ów do wykonania 2 lamp także już jest:

spacer.png

Docelowy stelaż jest już zrobiony w 60% (skończył mi się drut do spawania :D ) więc mam teraz ok 6 tygodni (ze 3 tygodnie na konstrukcję skalną i szkło, 2-3 tygodni na "ożywienie" skały) aby podkańczać co trzeba, zamówić brakującą hydraulikę i przygotować docelowe miejsce w którym stanie zbiornik. 

@norbi2222 bardzo dziękuję za cierpliwość do mnie i czekam z niecierpliwością na wieści i zdjęcia z etapu budowy :D 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.