tyymek3 Zgłoś Napisano 16 Marca 2021 Witam zrobiłem icp test i wyszło ze mam bardzo dużo miedzi. pytanie co może powodować taki wzrost miedzi i czym je można zbić ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Arek77 Zgłoś Napisano 16 Marca 2021 7 minut temu, tyymek3 napisał: Witam zrobiłem icp test i wyszło ze mam bardzo dużo miedzi. pytanie co może powodować taki wzrost miedzi i czym je można zbić ? Dużo to znaczy ile? 16 minut temu, tyymek3 napisał: czym je można zbić ? Seachem Cuprisorb Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Steron Zgłoś Napisano 21 Marca 2021 Co może powodować: różne śrubki, drut, przetarte kable, zdarta izolacja z kabla pompy lub grzałki, elementy starych tanich pomp, magnesy od cyrkulatorów, rdzewiejące czyściki (tu raczej żelazo) kranówka, leki i preparaty dla ryb. Jak obniżyć? Wyeliminować źródło. Zrobić większe podmiany wody. Cytuj Akwarium: za małe Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach