Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

11 godzin temu, Sagerrak1 napisał:

W temacie NaOH, to ja robię roztwór 0,4M i szczerze podziwiam to, że @norbi2222 robi beż strachu 1M. Dziś nauczyłem się, że jednak dobrze, że robiłem zawsze na zewnątrz bo gryzący swąd z nad wiadra jak mnie walnął w nozdrza to miło nie było. Natomiast operowanie roztworem beż rękawiczek ma ten Plus, że nie trzeba mydła przy myciu rąk... if you know what i mean :).

Ja robię tak samo, jak Norbert. Wsypuję granulat do bańki, mieszam, podłączam pod pompę. jak się gaz ulatnia, to znaczy, że już jakieś reakcje niepożądane idą.

katani

katani

11 godzin temu, Sagerrak1 napisał:

W temacie NaOH, to ja robię roztwór 0,4M i szczerze podziwiam to, że @norbi2222 robi beż strachu 1M. Dziś nauczyłem się, że jednak dobrze, że robiłem zawsze na zewnątrz bo gryzący swąd z nad wiadra jak mnie walnął w nozdrza to miło nie było. Natomiast operowanie roztworem beż rękawiczek ma ten Plus, że nie trzeba mydła przy myciu rąk... if you know what i mean :).

JA robiętak samo, jak Norbert, wsypujęgranulat do bańki, mieszam, podłączam pod pompę. jak sięgaz ulatnia, to znaczy, że już jakieś reakcje niepożądane idą.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.