Skocz do zawartości
kaza2

Potrzebuję przyspieszyć bilogie krk

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kaza2 napisał:

Sugerując się słodkim myślę że jak zacznie się kończyć cykl azotowy to azot będzie spadał. (nie wiem świeży w słonym jestem)

Świeży jesteś, sam przyznajesz, a dalej nie dajesz sobie pomóc.

Zadałem proste pytanie, nie żeby się nabijać z Ciebie, ale żeby uzmysłowić Tobie pewne różnice i podstawowe prawa. Chłopie, masz dwa wyjścia, albo wziąć się w garść i przestać błądzić we mgle - za dwa miesiące będziesz miał kwitnąca kostkę, albo szamotać się dalej, tak jak teraz i za dwa miesiące mieć całą szafkę buteleczek oraz brązową breję w kostce. Twój wybór Przyjacielu - sam musisz wybrać, bo inaczej szkoda Twojego i Naszego czasu.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie poczułem się że nabijasz. Zmierzyłem dziś no3 +- 75 po4 mam 0. Testu na Ph i no2 nie mam. Właśnie nastawiałem się że za 2 miesiące będę mail ta kostkę teraz jest drugi miesiąc :-(

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaza2

Co ci to mówi,  Tawik, Tawix ,Kaza2 rejestracja w jednym czasie.

Pkt regulaminu 14, 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w jednym? Korzystam z Tapatalka z tego konta.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kaza2 napisał:

Jak w jednym? Korzystam z Tapatalka z tego konta.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Chłopie, ja wszystko widzę z jakich meili się rejestrujesz i w jakim czasie, jakie masz IP itd.

No tak, korzystam z tego konta, ale w zapasie są jeszcze dwa, genialnie.

Pozdrawiam. 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Po tym jak nabrałem odwagi po pozytywnych doświadczeniach z suchą skała D-D, założyłem zeszłego roku kilka zbiorników na tej skale. Tego samego dnia zalewając wodę a do systemu użyłem ożywionych kulek, które są dostępne dla każdego http://www.salarias.pl/pl/p/Maxspect-Bio-Media-Nano-Tech-Bio-Sphere-1kg-ozywione/4028

W tym samym dniu włożone zostały także koralowce. Obyło się bez dodawania bakterii ATM Colony. Ożywione kulki, czysta skała wystarczyły...

co do wody to głównie zalewaliśmy na świeżej solance z niewielkim procentem żywej wody z innych zbiorników.

Także jeśli jesteś z Krakowa to wpadaj Os Na Stoku 15 - weź wodę to Ci zbadamy i coś podpowiemy co dalej...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luft napisał:

weź wodę to Ci zbadamy i coś podpowiemy co dalej...

No i to jest najlepsze rozwiązanie. Mariusz, ale z tego co widzę, to w systemie gościa nie ma żadnego punktu eksportu nutrientów, będzie się akumulowało aż pewnego dnia będzie restart. No i brak równowagi - bez fosforu za bardzo naturalnymi metodami nie zwalczysz azotu. A przy okazji, poproś naszego wspólnego Znajomego żeby Ci przysłał zdjęcia swojego zbiornika - właśnie 3-miesięcznego :), korale Mu rosną, ukwiał się podzielił... :) 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.