Skocz do zawartości
Dareklisc

80x45x40 jaka największa ryba ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem ,

Na 3 rocznicę wystartowania z swoim pierwszym akwarium postanowiłem postawić troche większe :)

 

Akwarium 80x45x40 w tym panel z tyłu 12cm. Na ten moment mam 2 błazny i mandaryna wspaniałego. 

czy do takiego akwarium nada się  xantrum/chelmon/ Midas ? Ewentualnie jaka największą rybcia będzie się tu maila względnie ? Planuje raczej przewiewna konstrukcje to będzie gdzie machnąć pletwą ^^ co wy byście wsadzili do takiego zbiornika (piasku nie plnauje) , głównie lpsy, zoasy , jakiś sps też zagości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dareklisc napisał:

Cześć i czołem ,

Na 3 rocznicę wystartowania z swoim pierwszym akwarium postanowiłem postawić troche większe :)

 

Akwarium 80x45x40 w tym panel z tyłu 12cm. Na ten moment mam 2 błazny i mandaryna wspaniałego. 

czy do takiego akwarium nada się  xantrum/chelmon/ Midas ? Ewentualnie jaka największą rybcia będzie się tu maila względnie ? Planuje raczej przewiewna konstrukcje to będzie gdzie machnąć pletwą ^^ co wy byście wsadzili do takiego zbiornika (piasku nie plnauje) , głównie lpsy, zoasy , jakiś sps też zagości 

Escenius Midas lub bicolor będzie ok. Pokolce i chelmon zdecydowanie nie w takim litrażu.  

Wstaw fotkę akwarium:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach internetowych w opisach są przeważnie podawane sugerowane litraże baniaków :) Wejdź poszukaj ryby która Ci się podoba i będziesz wiedział czy przypasuje do Twojego akwa. Ale na takim małym litrażu pewnie nie poszalejesz.


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Chrusciik napisał:

W sklepach internetowych w opisach są przeważnie podawane sugerowane litraże baniaków :) Wejdź poszukaj ryby która Ci się podoba i będziesz wiedział czy przypasuje do Twojego akwa. Ale na takim małym litrażu pewnie nie poszalejesz.

Dlatego pytam tu bo ludzie pewnie mają różne doświadczenia :) mandaryn 1,5 roku pływa umnie w 45 l i wydaje się być wszystko z nim ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mandaryn rośnie do 8-9cm więc spoko. Wiadomo, że nie kupisz forcipigera albo sohala które rosną do 18 cm :P 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.