Skocz do zawartości
poeta Fikander

Wykonanie małego akwarium na wymiar najlepiej w okolicach Trójmiasta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Wracam do akwarystki po kilkuletniej przerwie i ogarniam niewielki zbiornik 80x60x60 z klasycznym wewnętrznym kominem. Okazuje się jednak, że firma która miała mi go wykonać najbliższy wolny termin ma mniej więcej za pół roku. 

W związku z powyższym czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która wykonałaby taki baniak w jakimś rozsądnym terminie? Najlepiej w okolicach Trójmiasta ale niekoniecznie. Będę wdzięczny za pomoc. 

Sprzęt już czeka w kartonach, podstawa i sump 'się budują' i brakuje tylko szkła. Spodziewałem się terminu realizacji za miesiąc, może troszkę dłużej ale odbioru zbiornika w czerwcu to niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do erybki i spytaj. Albo Plantica też wykonuje z kominami. 

Na olx też pełno szklarzy :)


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myciok - realizacja poniżej 4 tygodni, minusem realizacji nie na miejscu jest koszt wysyłki no ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Dennisa z Aquadebo na olx. Realizacja jak się niedawno pytałem do dwóch tygodni.
E rybki jednak nie polecam :D Dzisiaj do nich pisałem o akwarium ze stelażem... Dali mi taką wycenę, że prawie zawału dostałem :D :D


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Poszły wczoraj zapytania do wskazanych firm. Dwie odpowiedziały prawie natychmiast, czekam na wycenę z pozostałych. Póki co wszystkie wyceny są prawie identyczne różnice nie przekraczają 50 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, poeta Fikander napisał:

Dziękuję za podpowiedzi. Poszły wczoraj zapytania do wskazanych firm. Dwie odpowiedziały prawie natychmiast, czekam na wycenę z pozostałych. Póki co wszystkie wyceny są prawie identyczne różnice nie przekraczają 50 zł. 

Z tym i wycenami to nie tak do końca :D Ja pisałem do kilku firm. Np na olx wycenili mi akwarium z szafką i kominem za 2100. A na Erybce ten sam zestaw za 3400 !!!!!! :D 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyceniam samo szkło i na tą chwilę trzy wyceny które otrzymałem oscylują około 1500. Z olx jeszcze nie mam. U Ciebie różnica jest bardzo duża i zdecydowanie jest się o co poszarpać.

Za to mam różnice jeżeli chodzi o opinię co do konieczności zastosowania wzmocnień baniaka. Jedni twierdzą, że przy tak małym zbiorniki i szybie 10mm wzmocnienia nie są wymagane, a inni, że jednak są wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.