Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

@tomko uprzedziłeś mnie w trakcie pisania... To co pewne to widać oznaki niedojrzałego systemu, ale zerami podanymi przez autora tematy bym się nie sugerował... Mianowicie to co jest na pompie, skale, szybach nie sugeruje zer... ja tam na zdjęciach dostrzegam jeszcze zaczątki dino. Diagnozy Norberta nie da się odrzucić tylko - koral schodzi od podstawy i od przyrostu. To co u siebie widziałem przy okazji AEFW to były przypadki podwijania tkanki od dołu ale nie z 2 tak różnych fragmentów. Pasożyt szedł od spodu korala a jaja były w miejscu nie oświetlonym, wydaje mi się mało prawdopodobne aby żarł od spodu i od góry korala, ale dopóki nie ma jajek to nic nie jest wiadome.

@NeguPokaż zdjęcie całego zbiornika oraz sumpa.... W czymś oprócz niedojrzałego systemu może tkwić dodatkowy problem. Briareum od dawna zamknięte ?

chwialek

chwialek

@tomko uprzedziłeś mnie w trakcie pisania...

To co jest na pompie, skale, szybach nie sugeruje zer... ja tam na zdjęciach dostrzegam jeszcze zaczątki dino. Diagnozy Norberta nie da się odrzucić tylko - koral schodzi od podstawy i od przyrostu. To co u siebie widziałem przy okazji AEFW to były przypadki podwijania tkanki od dołu ale nie z 2 tak różnych fragmentów. Pasożyt szedł od spodu korala a jaja były w miejscu nie oświetlonym.

@NeguPokaż zdjęcie całego zbiornika oraz sumpa.... W czymś oprócz niedojrzałego systemu może tkwić dodatkowy problem. Briareum od dawna zamknięte ?

chwialek

chwialek

@tomko uprzedziłeś mnie w trakcie pisania...

To co jest na pompie, skale, szybach nie sugeruje zer... ja tam dostrzegam zaczątki dino. Diagnozy Norberta nie da się odrzucić tylko - koral schodzi od podstawy i od przyrostu. To co u siebie widziałem przy okazji AEFW to były przypadki podwijania tkanki od dołu ale nie z 2 tak różnych fragmentów. Pasożyt szedł od spodu korala a jaja były w miejscu nie oświetlonym.

@NeguPokaż zdjęcie całego zbiornika oraz sumpa.... W czymś oprócz niedojrzałego systemu może tkwić dodatkowy problem. Briareum od dawna zamknięte ?

chwialek

chwialek

@tomko uprzedziłeś mnie w trakcie pisania...

To co jest na pompie, skale, szybach nie sugeruje zer... ja tam dostrzegam zaczątki dino. Diagnozy Norberta nie da się odrzucić tylko - koral schodzi od podstawy i od przyrostu. To co u siebie widziałem przy okazji AEFW to były przypadki podwijania tkanki od dołu ale nie z 2 tak różnych fragmentów. Pasożyt szedł od spodu korala a jaja były w miejscu nie oświetlonym.

Pokaż zdjęcie całego zbiornika oraz sumpa.... W czymś oprócz niedojrzałego systemu może tkwić dodatkowy problem. Briareum od dawna zamknięte ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.