Skocz do zawartości
Alduwiel

Akwarium klejone sylikonem bezbarwnym jest słabsze od klejonego czarnym sylikonem?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak @Beti pisze to mit. Mam bezbarwny. Jest tak dobrze ściągnięty, że nie widać w ogóle, że jest klejony. 
Jak komuś brak umiejętności to nawet na czarnym mu wyjdą bąble. Robię w wykończeniówce więc z sylikonami mam non stop doczynienia.
To dziadostwo :D Źle ściągniesz i po ptakach :D 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, berklej napisał:

Napisałem  dlaczego powstają te pęcherzyki a nie ze zawsze są. Kolejny raz pod moim postem piszesz dla samego napisania nic nie wnosząc merytorycznego. Trochę szkoda ponieważ pisze jasno ale jak widać nie dla wszystkich.

No popatrz ale mądrala , 

to może poczytaj definicje co to jest forum i w jakim celu się tu ludzie wypowiadają ,

co pisze dla samego napisania ???

 człowieku po raz kolejny upierasz się przy definicji czarnego silikonu i chcesz mi udowodnić ze bezbarwny jest gorszy, podejdź do tego merytorycznie a nie szczekaj na każdym rogu.

następnym razem zapytam ci się czy mogę napisać pod twoim postem  :banghead

powodzenia.

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Beti napisał:

No popatrz ale mądrala , 

to może poczytaj definicje co to jest forum i w jakim celu się tu ludzie wypowiadają ,

co pisze dla samego napisania ???

 człowieku po raz kolejny upierasz się przy definicji czarnego silikonu i chcesz mi udowodnić ze bezbarwny jest gorszy, podejdź do tego merytorycznie a nie szczekaj  na każdym rogu.

następnym razem zapytam ci się czy mogę napisać pod twoim postem  :banghead

powodzenia.

 

Nie napisałem ze jest gorszy ani ze jest lepszy ani definicji czarnego silikonu. Dla jasności czarny i bezbarwny są tak samo wytrzymałe przy zastosowaniu takich samych metod użycia) Napisałem tylko dlaczego powstają pęcherzyki a Ty7 mi piszesz ze to mit i następny pisze ze to mit. Założę się ze ani jeden ani drugi nigdy nie skleił jednego akwarium.

Mam nadzieje ze Przemek zwróci uwagę ze moderator to ktoś z odrobiną kultury który potrafi inaczej nazwać czyjąś wiedze i doświadczenie niż "szczekanie" 

Na tym forum moja pierwsza rejestracja była w pierwszych miesiącach jego powstania.. Były to dobre czasy kiedy można było dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Większość niestety odeszła od pisania właśnie przez takie niemerytorycznie, niekulturalne i prostackie podważanie opinii.

 


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, berklej napisał:

Mam nadzieje ze Przemek zwróci uwagę ze moderator to ktoś z odrobiną kultury który potrafi inaczej nazwać czyjąś wiedze i doświadczenie niż "szczekanie" 

Teraz próbujesz odwrócić kota ogonem, prosze napisz do Przemka i pierw mu powiedz ze ci się nie podoba to ze cię cytuje, a potem poproś aby forum wróciło z twoich czasów, chłopie ogarnij się  najgorsze jest urazić męska dumę , ale merytorycznie nie chcesz pisać wolałeś mnie pierwszy zaczepić  o „ cytat”to nie oczekuj sielanki…

powracajac do tematu autor oczekuje aby kto może lub chce ma prawo się tu wypowiedzieć  i oczekuje jasnych odpowiedzi  mogą być  również sprzeczne z jego myślą ale i takie będą, a cytowanie jest po to by odnieść się do tej osoby z która chcesz chwilowa rozmowę w danym wątku, ale to tobie się nie spodobało, kończę ta dyskusje bo szkoda fajnego tematu na takie bzdury.

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama zdeklarowałaś się o nie pisanie bez zgody, nie pytałaś a brak kultury, ogłady i elementarnej wiedzy powoduje ze jej nie masz


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, berklej napisał:

sama zdeklarowałaś się o nie pisanie bez zgody, nie pytałaś a brak kultury, ogłady i elementarnej wiedzy powoduje ze jej nie masz

No i gucio, miłej niedzieli:thumbup:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.