Skocz do zawartości
Szymon

Szymon - nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecalem kilku osobom - nowe fotki, nie najlepsze, bo nie mam dojscia do naprawde dobrego aparatu, ale zawsze cos widac. Dobiega 8 miesiecy od startu.

tak wygladal start:

890-new99.jpg

tak po trzech miesiacach:890-new98.jpg

a tak dzisiaj, trzy godzinki temu:)

890-new5.jpg

890-new7.jpg

890-new8.jpg

890-new4.jpg

890-new1.jpg

890-new6.jpg

890-new3.jpg

890-new2.jpg

pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten sarkopyton to niedlugo poleci niestety z tego zbiornika, musze mu tylko dobre lokum znalezc. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

Naprawde gratulowac! Woda tez czystsza niz na poczatku,wielka zmiana. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka rzeczy, ktore trzeba ulepszyc - wyplenic ksenie, anthelie, troche pomyslec nad bardziej korzystnym ulozeniem korali. najwazniejsze, ze widac efekty, ze idzie do przodu. to cieszy i mobilizuje. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja Ci zazdroszczę - siedzisz sobie spojnie i patrzysz jak Ci rosną korale :) Problemów brak + efekty widać = brak zawiech z spychiką :) Ja teraz mam "trzęsiawkę" przekarmię, nie przekarmie, będą glony, nie będzie itp. :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Czarek, teraz to juz zawiech nie mam, ale co przezylem przez pierwsze trzy miesiace to przezylem. z perspektywy czasu niepotrzebnie - i tak "se chodzi" po swojemu to wszystko:) a mam przeczucie, a jak mam to wiem, ze Twoje nowe dzielo wyrzuci z butow wszystkich. Zalozyles ten zbiornik w dobrym momencie, wiesz juz jakich bledow nie popelniac przy akwariach tego poziomu, wszystko przemyslales. ja musze sie przyznac, ze teraz kilka rzeczy zmienilbym ale rozpusta byloby robic to wszystko od nowa. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zho - aaaale masz daleko:) Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek, wiesz... ambicje są ale co będzie to zobaczymy :) - ja się cieszę, że tak jak pisałem już wcześniej, to u ciebie powoli (w sumie nie tak powoli) rodzi się niezła "petarda" akwarystyczna :) Tak trzymaj to za rok Twój baniak będzie w pierwszej trójce baniaków w Polsce :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wystarczy, ze zdobede jeszcze kilka fajnych gatunkow korali, a to co jest bedzie wygladac conajmniej tak jak teraz i dalej roslo:) ale mysl, jak bedzie za rok, powoduje ciarki na plecach, to fakt:) marzenia jednak sie spelniaja, ciesze sie tym akwarium jak dziecko. pozdrowki i dobranoc!


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon ta acanthastrea na ostatnim zdjeciu po prostu rewelka.

Trzecie zdjecie od dolu, czy to sa "lordy"?

I ostatnie pytanie, jesli mozna wiedziec, co sie stalo z bialobrodym? Terrorysta czy niestety dostal ospy i padl?

Teraz ostatnie pytanie, wiem wiem leniwy jestem i nie chce mi sie szukac (moze nawet tego nigdzie nie ma), wymiary baniaka bym poprosil.

pozdrawiam-akwa swietne


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon akwa baaaardzo ładne. Przed chwilą wróciłem od Czarka i jego akwa jest za***iste, jak wszytsko urośnie to będzie coś pięknego, chociaz mnie już dzisiaj powalało:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten zbiornik...widac, ze wszystko przemyslane. Przy nastepnej okazji wpadne zobaczyc na zywo.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szymon czyżby mała rywalizacja z Grajewem :), (trzymam kciuki)

Podobnie jak @danp, ostatnie zdjęcie przekolorowe, tak mi się wydaje że koral chyba "zagraniczny" i czy to napewno Aca....?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium Andrzeja bylo dla mnie bezposrednia inspiracja (dzieki Andrzej za pomoc i cierpliwosc), rywalizacja to nieodpowiednie slowo. Co do koralowca - sam zastanawiam sie, czy to faktycznie acanthastrea - mam w sumie trzy i dwie sa podobne, a jedna calkiem inna. Ale czy jest to az tak wazne:) pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rywalizacje w jak najlepszym znaczeniu tego słowa, tzw. zdrową, choć z drugiej strony może faktycznie na takim polu jak Akawrystyka Morska nie powinno się prześcigać nawzajem... hmm.

Jeśli chodzi o tą "pomarańczę" :) to stawiałbym na coś z rodziny Favites przynajmiej zdjęcie tak sugeruje.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mowisz mam w takim razie jedna acanthastrea - ta czerwona na trzecium od dolu. na jednej skalce mam natomiast cos takiego jak na ostatnim zdjeciu, z tym, ze stykaja sie polipy dwoch odmian barwnych i nic sie nie dzieje. wszystkie zdjecia acanthastrea w sieci pokazuja koralowca raczej "wypuklego" a ten z pomaranczowymi oczami i te dwa stykajace sie na jednej skalce sa plaskie. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Moje gratulacje :yes

Bajera

:)


"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 400l+80l+140l(glonowy);RO+DI;AM HQI 2x150w+2x54w actinic;APF600;Koralia4x3;Eheim 1262;FR 509."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Pan, taki kram!:):yes


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.