Skocz do zawartości
BartY

Apel! Pożar w Erybce!

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie wiem czy co kolwiek mam tutaj pisac, ale dalem moim zdaniem od serca pewna rade Tomkowi i hmmm....... mam nadzieje ze to przemysli TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku słowa to za malo do wielkości tragedii jaka się wydarzyla ale współczuje i czekam na SMS z inf dot dostawy, jak najszybciej (to milo że pamietasz). Zycze sił i wytrwania w odbudowie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Tomek, toszto jakies fatum nad Toba wisi:(

Wspolczuje.

Wiadomo co bylo przyczyna wybuchu pozaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystales juz pakiet nieszczesc, teraz bedzie tylko lepiej:) Trzymaj sie, nie chce robic zakupow nigdzie indziej:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok napawa czlowieka smutkiem. Tomku organizuj wszystko od nowa, akurat zakladam wieksze akwarium to bede mial gdzie zrobic zakupy. Trzymaj sie,

Maciek Kawecki


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany, 3 dni temu gonilismy tam siatka rybki ...

faktycznie chyba wykozystales juz przydzial pecha :o

trzymaj sie !


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie współczuje Panie Tomku tym bardziej że tej wiosny miałem podobną sytuację i doskonale wiem jak Pan się czuje- na początku jest załamka ale najgorszą rzeczą byłoby się poddać. Jak Pan trochę ochłonie to trzeba się wziąć ostro do roboty. Mnie takie podejście jakoś zmotywowało i jakoś się dźwignąłem choć skutki odczuwam do dziś (również smrodek jeszcze pozostał)Pozdrawiam I trzymam kciuki.


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli jest ktoś chętny to musimy się pozbyć ok 800kg żywej skały ceny od 22zl/kg, dzika skała z czwartkowej dostawy którą rano odnalazłem jest w badb stanie odgazowywala się w baniakach plastikowych w łazience ona po 33zl/kg

Dzisiaj rano całą skałe przewiwezlismy do zestępczych akwariów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):):o:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad

Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi przykro ze zas Ciebie dopadl pech i co juz stajesz na nogi to znow Cie "los" dokopie.

Mam jednak nadzieje ze nie poddasz sie, zdaje sobie sprawe ze poniosles olbrzymie straty, jezeli bedziesz potrzebowal jednak pomocy w odbudowie czy remoncie to daj tylko znac, pomoge.

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

bardzo ci współczuję, ale nie poddawaj się !!! Jest tutaj na forum wielu życzliwych Tobie ludzi, na pewno jak się pozbierasz pomożemy :o bardzo chętnie dalej będę u Ciebie robił zakupy.

pozdrawiam

a.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa i jak slysze to jakis pech kreci sie kolo tego sklepu.

Swoja droga: w Hamburgu nie mozna miec sklepu, budynku, mieszkania czy domku, ktory nie bylby ubezpieczony od ognia. Po prostu mozna pozarem u siebie sprawic tyle szkod innym, ze zycie moze byc za krotkie, zeby splacic koszty napraw.

Moim zdaniem winny jest znowu system ubezpieczen. Gdy wszyscy sie ubezpieczaja, to skladka jest znacznie nizsza i jej wysokosc robi sie wrecz smieszna.

Jeszcze raz - wyrazy wspolczucia.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten pozar nie wydazyl sie zaraz po dostawie towaru ?


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz STANI. Stawki od ognia (i od innych klęsk) w Polsce wcale nie są takie zastraszająco wysokie.

Jak czytam ten wątek (współczując włascicielowi erybki) to od razu staje mi przed oczami powódź z 1997 roku - kandydat Cimoszewicz powiedział nagą prawdę zalanym przez wodę ludziom - 'trzeba było sie ubezpieczyć' - ale wybory przez to i tak przegrał (i dobrze) a kolejne powodzie znowu zalewają nieubezpieczonych rolników.

Ubezpieczajcie sie ludziska - roczne ubezpieczenie domu to mniej niz jedna wyrośnięta akropora.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrazy współczucia tym bardziej że wiem jak jest ciężko w tym biznesie Żałuję, że nie czytałem wczoraj forum bo przyjechałbym pomóc

Gdybyś potrzebował miejsca na skałe albo cokolwiek innego daj znać Mam kilka wolnych baniaków 2 x 290 l. i 2 x 250 l. 1 x 300 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie,

Trzymam kciuki, ........a miałem zajechac i zrobic zakupy!!! A Tu taki dramat!. Szczerze współczuje i życze powodzenia. Oby udało sie Wam stanąć na nogi.

Tak jak pisali wcześniej formumowicze każdy bedzie miał na uwadze przy uruchomieniu sprzedazy zakupy u Was.

Pzdr MN


600 l w ciagłej walce i niepewno?ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje Tomku.:)


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MariuszN :Tak jak pisali wcześniej formumowicze każdy bedzie miał na uwadze przy uruchomieniu sprzedazy zakupy u Was

Tomek napisal ze sklep internetowy dziala tak ze mozna juz cos kupic.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mam błedne ifno

Chciałem cos kupic ale z tego co mi mówił Tomek (rozmawiałem telefonicznie) powiedział ze moze od przyszłego tygodnia ma zaczac sie sprzedaz wysyłkowa! Teraz nie działa.

Ale nie o to tu idzie od kiedy bardziej miałem na myśli to wsparcie.

Pzdr

MN


600 l w ciagłej walce i niepewno?ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak czy inaczej widze ze tomek pozbywa sie po obnizonych cenach produktow ktore udalo sie uratowac.

zobaczcie sami pojawil sie w sklepie dzial wyprzedaz.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marius :

Czy ten pozar nie wydazyl sie zaraz po dostawie towaru ?

Ja ci odpowiem na to pytanie tak pozar byl pare dni po dostawie a dostawa byla spora mial duzo ryb i korali:(:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MariuszN

Mi wydaje sie ze Tomek chyba najbardziej teraz potrzebuje finansowego wsparcia, duchowe wsparcie zostawmy dla Duchownego ;-)

@R@F@L

Pozar po dostawie towaru, a czy wlamanie do sklepu tez nie bylo przypadkiem zaraz po dostawie towaru ??


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marius Pożar był po dostawie towaru, Kontrol w związku z handlem zwierzętami nasłana przez kogos byla po dostawie, wlamanie nie bylo po dostawie bylo przed dostawą.

Szukamy Nowego Lokalu, narazie miescimy sie w malym warsztaciku na Sienkiewicza 23 Mam nadzieje ze szybko cos znajdziemy aby ruszyc, Sprzedaz Internetowa funkcjonuje normalnie.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.