Skocz do zawartości
dany

Oceanarium Krakow! Nie polecam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzis pod namowa znajaomych poszlismy do Oceanarium na ul.Sebastiana.......... W kliku slowach ze jestem morszczak przerazily mnie widoki, odpieniaczy na kostki taka jak sam mam dodatkowo w odpieniaczu Weipro zeby wzmocnic jego dzialanie, oni maja takie odpieniacze w 1500 litrach i moze wiecej, pokolce nie maja skal sa cale poobgryzane walcza miedzy soaba o kawalek skaly i to jest jedynie Tuf wapienny...... widzialem dwa pokolce (hepatusy) prawie padniete probujace wcisnac sie pod skale, ze slodich awarium pelne welonek w niedotlenionym akwarium poobgryzane..... brak mi slow zeby dalej opisywac, prosze tylko nie chodzce tam zeby Ci straszni ludzie organizatorzy nie zarabiali na kolejne ryby ktore i tak padna, a oni wtedy kupia kolejne rybki, najgorsze jest to ze to ma byc min. 3 lata jak powiedziala jedna z organizatorek...a moze by poprostu cos z tym zrobic??

Dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak żle ?

Protest może do towarzystwa opieki nad zwierzętami?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab jest tragicznie!Uwierz mi na slowo i nie chodz tam bo za pieniadze wydane na bilet, oni zakupia kolejna rybke, ktora padnie!!!

To robi jakis zachlanny na kase debil, a nie czlowiek ktory rozumie zwierzeta!

Dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dany, wczesniej ktos puszczal foty i nie wygladalo to tak zle, a jesli jest jak mowisz mozeby ktos zrobil nowe fotki i pomyslimy moze cos da sie z tym zrobic. Przydaloby sie by kilka osob z grupy moglo potwierdzic to. Kilka dych i tak ich nie uleczy, a moze pomysla troche w temacie i cos sie zmieni.

Skoro teraz tak robia to przez kilka lat zamecza mnostwo rybek:(

U mnie w Szczecinie byla chyba rok temu taka wystawa i sam widzialem rozne cuda w tych akwach. Nie chce nawet o tym pisac, ale jak sie wchodzilo do tego pomieszczenia w ktorym byla wystawa to az odrzucalo; tak smierdziala woda.

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

To jest najprawdopodobniej ten sam organizator ,który zrobił wystawę w moim rodzinnym mieście- Częstochowie. Wyglądało to podobnie jak opisałeś. Rozmawiałem kiedyś na dostawie morszczyzny w Łodzi z facetem i wywnioskowałem ,że to organizator tej wystawy bo zapraszał nas do powstającego oceanarium w Krakowie. Na pewno nie był to miłośnik akwarystyki morskiej tylko ktoś chcący zarobić na tym temacie sporą kasę! Jak dobrze pamiętam nie posiadał szczególnej wiedzy na tan temat.

Pozdrawiam P.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja tez słyszałem że takie wystawy to właściwie zmonopolizował jeden gość tylko że do mnie nie dotarło jak się nazywa. Możliwe że to też jego dzieło.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan Marek pomijajac nazwisko. Mial pierwszy sklep w Kraku w morszczyzna na Jozefa tyle ze ceny byly tam kosmiczne. Sklep zamknal zajal sie organizowaniem najpierw wystawy objazdowej a teraz ma stala. Delikatnie mowiac kontrowersyjny gosciu, zreszta podobne glosy mialy miejsce podczas pioprzedniej wystawy.

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to cos innego, ta objazdowa to jakis rok dwa temu jezdzila od miasta do miasta. To cos co jest na allegro to niby byla objazdowa a praktycznie to slala w miejscu :D

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.