Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Wrzuć ze dwa globulusy, lub inne jeżowce. Mespilla globulus są najlepsze, bo są żarłoczne, małe i nie mają długich kolców, którymi można się nieźle urządzić. I nie demolują korali. Ja zawsze mam jakiegoś. Kilka garści ślimaków różnych, @waldek123blau ma plagę, może się zlituje nad kolegą akwarystą i ci wyśle ze dwie setki turbo i columbelli za stówkę lub trzy. Masz połączenie PKP IC do Ostrowa ze Szczecina z przewozem przesyłek konduktorskich.

Pokolca jakieś z rodzaju ctenochaetus + zebrasomy scopas/żółtek/xanthurum. One non stop żerują. Świecić normalnie, niech korale rosną, niech glony wapienne idą na szyby i skałę. Na wapiennych zwykły glon rósł nie będzie. Musisz konkurencję glonom zrobić, dostarczyć do akwarium żerców.

katani

katani

Wrzuć ze dwa globulusy, lub inne jeżowce. Mespilla globulus są najlepsze, bo są żarłoczne, małe i nie mają długich kolców, którymi można się nieźle urządzić. I nie demolują korali. Ja zawsze mam jakiegoś. Kilka garści ślimaków różnych, @waldek123blau ma plagę, może się zlituje nad kolegą akwarystą i ci wyśle ze dwie setki turbo i columbelli za stówkę lub trzy. Masz połączenie PKP IC do Ostrowa ze Szczecina z przewozem przesyłek konduktorskich.

Pokolca jakieś z rodzaju ctenochaetus. Świecić normalnie, niech korale rosną, niech glony wapienne idą na szyby i skałę. Na wapiennych zwykły glon rósł nie będzie. Musisz konkurencję glonom zrobić dostarczyć do akwarium żerców.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.