Skocz do zawartości
Tomek198706

Dziwne

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka godzin temu napisalem posta z prośbą o weryfikację odnośnie dziwnie niskiej ceny jednej ryby, ale nie ze względów reklamowych, moderator, zarzucił mi reklamę, ciekawe że jak Beti pisze o Ewie w Katowicach, to reklamy nie robi. Otóż dokończę. Gdyby ktoś kiedys chcial zamawiać od tego faceta ryby to prosze tego nie robic bo to wał... celowo użyłem polskiego znaku, zeby Pani Beti nie pomyślała, że to reklama albo antyreklama bo Wa... to Ewa, ta ktorej nie reklamujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku napisałam tobie PW ze w taki sposób jaki ty to robisz to reklama  temat został usunięty i nie jest tak jak tu piszesz tylko podałeś nazwę sklepu ze ceny ryb niskie  podając jej cenę etc etc..temat i post jest schowany dla Administracji NR podając nazwę sklepu podając cenę ryb czy to zrobiłeś jako ostrzeżenie czy zapytanie obojętne jak by to zabrzmiało mnie to wystarczy by post był usunięty to reklama ( zawiera nazwę sklepu i ceny) sklep nie związany z NR 

ja może i pisałam kiedyś o takim sklepie jakim wymieniłeś, ale zanim zostałam moderatorem a posty zostają wiec nie zarzucaj mi tu publicznie co ja robiłam a co teraz robię to wielka różnica, pierw sprawdź datę z kiedy jest post bo jest z października 2018 potem rób zarzuty, a post na który się powołujesz nie zawierał nazwy sklepu ani cen a to różnica jeśli mowa o reklamie, moderatorem jestem od 01.08.2019 ( każdy mój wcześniejszy post będzie również na zielono nawet ten z pierwszego dnia na forum to zmiana systemowa nie da się odróżnić wcześniejszych postów nawet kolorem.

Post do wglądu proszę bardzo data etc i naprawdę napisałam wiele, klękajcie  narody!

783D231B-5C6F-4562-9441-6CF933303A81.thumb.jpeg.c75c3742cb8aa8d685d1e49a0e605548.jpeg

 

jeśli  się nie potrafisz pogodzić z tym ze twój post został usunięty przykro ale nie odwracaj kota ogonem, zakładasz temat z zarzutami nie od tego jest forum, wiesz co to jest PW ? tam mogłeś poprosić o większe uzasadnienie usuniętego postu tematu.

jesteś raptem 2 lata tutaj, zrób coś dla forum potem krzycz i miej pretensje ale trudno to robić mając 20 postów i nie znając regulaminu forum, bijesz pianę i robisz burze w szklance wody!

to wszystko koniec bzdur zamykam temat.

Ps.wiesz co jeszcze znalazłam to- twoje multikonto wszystko na temat! dobrze się bawiłeś na dwa konta, to pozdr.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.