Skocz do zawartości
Aca90

Lublin i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

orientujecie się czy w Lublinie i okolicach jest jakiś sklep sprzedający życie do akwarium morskiego? Znalazłem jedynie sklep Murena, ale i tam wybór niewielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile się jedzie z Lublina do Skarżyska Kamiennej ?  Ja  Radomia tam jeżdżę po życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego sklepu tam jeździsz? Czasem tamtędy przejeżdżam, ale nie jak jestem w Lublinie. Stąd to daleko, raczej mi chodziło o jakiś sklep chociaż w województwie lubelskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jezdze do "Sohal" . Jak narazie wszystko co tam kupilem ma sie bardzo dobrze a ryby nawet " te delikatne" z jedzeniem po wpuszczeniu wszamały wszystko jak złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Jednak to ponad 150 km od Lublina, a ciężko mi sobie wyobrazić, że w tak dużym mieście jak Lublin nie ma prawie żadnego sklepu z akwarystyką morską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Radomiu (to 14 pod wzgledem wielkosci miasto w Polsce z tego co wiem) jest tylko jeden taki sklep z z akwarystyką morską ale nie ma tak dużego wyboru jak w Skarżysku . Zeby było smieszniej to ten sklep mam po drugiej stronie ulicy ;P  właściciel ogarniał mi całe akwa na starcie jesli chodzi o sprzet i skałe. Latalismy z wiaderkami ze skala przez ulice :D mam duża wygode z zopatrzeniem w pokarm i chemie ,czy nawet na szybkie zrobienie testów hankami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę bliżej, to fakt. A w samym Lublinie serio taka bida? Jest tu ktoś z Lublina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miał bym już gnać 150 km do sohala to lepiej już 170 do Rzeszowa do corallandu.

o wiele większy wybór życia, w internetach  jest może z 10% tego co na miejscu, a czasami uda się coś fajnego kupić za śmieszne pieniądze, gdzieś tam stoi w rogu akwarium od kilku lat w starej cenie.

Dla sohala plus za to że otworzył mi w niedziele, ale straszny tam nieład i w zbiornikach wszelkie plagi egipskie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, ja w Lublinie jestem przejazdem i chciałem zobaczyć czy mają jakieś ciekawe sklepy z morszczyzną i kupić sobie ewentualnie coś z wypadu. A jako że to dość duże miasto to byłem pewien, że coś muszą mieć. Ale chyba nie jest to zagłębie morszczyzny :D W okolicach miejsca zamieszkania mam nieco większy wybór, więc przy tym pozostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Aca90 napisał:

No troszkę bliżej, to fakt. A w samym Lublinie serio taka bida? Jest tu ktoś z Lublina?

W samym Lublinie tylko Murena, ale ja tam byłem tylko raz i raczej się nie wybieram po raz drugi. Jadwiga jest spoko ale to kawałek drogi od Lublina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.