Skocz do zawartości
Gość

Co się dzieje w kraju i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Co może wkleić człowiek o pisowskich poglądach , wielkie g...o. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, JerzyB napisał:

Co może wkleić człowiek o pisowskich poglądach , wielkie g...o. 

 

 

Jurek złość piękności szkodzi.
Chłopaki Cie z majówki pozdrawiają ;)
440378089_829512935875451_1999820420118551584_n.thumb.jpg.8c6dcca015658d3d8de66c1949316e91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to powinno wyglądać ,ale ten kurdupel podzielił naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisiory przestraszyły  się komisji pegasusa , pseudo TK chcę jej zwieszenia . 

To jest naprawdę kpina z nas nie pisiorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 30 lat rządzą Polską te same czerwone gęby, zmieniają się tylko przy korycie, od x lat rządzą PisPo, wyprzedając i uwalając Polskie firmy na rzecz zagranicznych, komisje tzw. śledcze robione tylko po to aby zapewnić kasiurkę posłą i posłanką którym zabrakło stołków. Ale jedno mnie cieszy, że wreszcie w Polsce nastała prawożądność, aż musiała do Polski przyjechać pani Ursula i oficjalnie potwierdzić maluczkim Polaką jaki to obecny rząd jest prawy i prawożądny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obecny rząd robi wszystko , by była praworządność. Się pisiory dobrze zabezpieczyli nawet mają partyjny TK nie wspominając o KRS oraz SN  ,,wy........ć "

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni rząd zastał Polskę drewniana a zostawił murowana. W końcu stać emerytów na węgiel. Ten nowy też dobry tanie paliwo , ocieplają budynki, rachunki za energię niższe. Podoba mi się Trzaskowski wyrzucił trochę złomu z ulic Warszawy. Ja bym proponował żeby i tak dopuszczał auta max 10 letnie do wjazdu w strefie. U mnie na ulicy zniknęło trochę gruzu. Teraz nie muszę się przepychać moim suvem V8. Trochę sobie kradną jedni i drudzy ,ale kto nie kradł z nich?  Mają mandat zaufania społeczeństwa. Ludzie ich wybierają ,bo są najlepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś.... wszyscy kradną, tak na prawdę niewiadomo komu ufać. Jednak jeśli mam wybierać między PO a PiS, wybieram PiS, chociaż.... ci też takie dziadostwa narobili :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2024 o 13:44, Klaudyna88 napisał:

Dobrze napisałeś.... wszyscy kradną, tak na prawdę niewiadomo komu ufać. Jednak jeśli mam wybierać między PO a PiS, wybieram PiS, chociaż.... ci też takie dziadostwa narobili :/

Co Ty pieprzysz , wszyscy kradną , masz jakiekolwiek dowody na koalicję rządrzoncą ? Jakieś przykłady? Propaganda sukcesu głoszona przez  pisiorów  , już się skończyła. Dodam jeszcze , że tyle pieniędzy co straciła Pl z Uni tego pisiory nie pamiętają .

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to że poziom życia w Polsce się podniósł,  zarobki mniejsze niż w DE, zaś opłaty za rachunki wyższe niż w DE, ceny np. Lidlach czy Kauflandach, w Polsce wyższe niż w De. Nie ma czym się przejmować Rządy Pisu nikogo nie posadziły z Po, zaś obecny rząd nikogo nie posadzi z Pisu, takie to żądy, w mediach trochę pokrzyczą i tyle, zaś naród się twardo dzieli na KO i Pisorów. W obecnej sytuacji nie ma opcji która by dobrze rządziła upadającym krajem jakim jest  Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Alcoholik napisał:

Najważniejsze jest to że poziom życia w Polsce się podniósł,  zarobki mniejsze niż w DE, zaś opłaty za rachunki wyższe niż w DE, ceny np. Lidlach czy Kauflandach, w Polsce wyższe niż w De. Nie ma czym się przejmować Rządy Pisu nikogo nie posadziły z Po, zaś obecny rząd nikogo nie posadzi z Pisu, takie to żądy, w mediach trochę pokrzyczą i tyle, zaś naród się twardo dzieli na KO i Pisorów. W obecnej sytuacji nie ma opcji która by dobrze rządziła upadającym krajem jakim jest  Polska.

Upadający kraj , to Twoje zdanie , a czy kogoś  posądzą , to się też okaże jak będą  wolne sądy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy, 24.09.24r.

Spółki skarbu państwa zaliczają 60% spadek, atom padł, cpk wybudują zachodni sąsiedzi, nowa ustawa wiatrakowa,teraz kryzys z powodziami,proponowane kredyty i kasy fiskalne dla poszkodowanych, ukukuku ma lepsze świadczenia i warunki niż ludzie poszkodowani w powodzi, gdzie można było zniwelować straty, za mówienie prawdyjeszcze nie ale być może wkrótce sąd wojenny, oba rządy PoPis przyczyniły się do katastrofy jaka czeka nas od stycznia lub być może prędzej, A na koniec woja dwuch plemion PoPis oczywiście chodzi mi o darmozjadów polityków, chociaż ludzie się potrafili zjednoczyć, szkoda tylko że podczas katastrofy(tragedii) nie patrząc na swoje poglądy polityczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2024 o 13:07, Alcoholik napisał:

Na dzień dzisiejszy, 24.09.24r.

Spółki skarbu państwa zaliczają 60% spadek, atom padł, cpk wybudują zachodni sąsiedzi, nowa ustawa wiatrakowa,teraz kryzys z powodziami,proponowane kredyty i kasy fiskalne dla poszkodowanych, ukukuku ma lepsze świadczenia i warunki niż ludzie poszkodowani w powodzi, gdzie można było zniwelować straty, za mówienie prawdyjeszcze nie ale być może wkrótce sąd wojenny, oba rządy PoPis przyczyniły się do katastrofy jaka czeka nas od stycznia lub być może prędzej, A na koniec woja dwuch plemion PoPis oczywiście chodzi mi o darmozjadów polityków, chociaż ludzie się potrafili zjednoczyć, szkoda tylko że podczas katastrofy(tragedii) nie patrząc na swoje poglądy polityczne. 

Kto tu przeszkadza , p........e pisiory . Tragedia ludzi , a oni swoje p........i patrioci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, JerzyB napisał:

Kto tu przeszkadza , p........e pisiory . Tragedia ludzi , a oni swoje p........i patrioci

A w czym przeszkadza, skoro neorząd, zareagował dopiero po 3dniach

Właśnie sprawdziłem, według premiera najwięcej przeszkadzały i wszystkiemu są winne Bobry

Edytowane przez Alcoholik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z Tobą dyskutował bo śmieszne rzeczy piszesz ,  wg. Ciebie to rząd spowodował powódź a potem miał zrobić ze siebie tamę . Żyj w swojej pisowskiej propagandzie i nie pisz tu bzdur.

 

 

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Bobrów to pewnie powodzi nie spowodowały bo nie osiedlają się na tak dużych rzekach ale przez moje włości płynie strumyk i od kilku lat budują tamy z którymi walczę bo zalewa mi uprawy. Mogli by się za to wziąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.