Skocz do zawartości
Gość

Co się dzieje w kraju i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, JerzyB napisał:

No cóż , co głupiemu po rozumie .

Dokładnie do niczego ci niepotrzebny, TVNy i inne syfy wleją ci do głowy co masz myśleć i pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o Tobie , a jeśli chodzi o poglądy polityczne ,  to napiszę , że nikt mnie tak nie  oglupil , jak to zrobiły pisiory z Tobą . Ile Ty masz lat , że dałeś  się tak zmanipulować.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegną już do Polski po czerwcowych wyborach was ubogacą swoją obecnością. W Irlandii są wszędzie i ubogacają ale nie wolno o tym mówić aby ich nie urazić. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, albanos72 napisał:

Biegną już do Polski po czerwcowych wyborach was ubogacą swoją obecnością. W Irlandii są wszędzie i ubogacają ale nie wolno o tym mówić aby ich nie urazić. 

 

 

Nic straconego, to tylko jakieś 30 tys na początek, a jak UE będzie miało problemy i sytuację podbramkową to przyślą bez limitu.

Niemcy się już cieszą że pozbędą się problemu

W dniu 22.12.2023 o 04:15, JerzyB napisał:

Donald rozjebał czy konkurencja? Mateusz miał uzdtowić przemysł stoczniowy

 Już przecież stępka była na pierwszy prom i co?  Nie wiem gdzie w PL zarabia się tyle co w DE bo u mnie nawet połowy nie zarobie. Jeśli pojadę , to na parę miesięcy od tak , brakuje mi pracy i dawnych kumpli. Chociaż w PL jestem szczęśliwy szczególnie teraz po zmianie władzy.:)

Ps Szparagi , już nie w takiej modzie , jak opieka. Zobacz ile tys. Polek pracuje w DE i co , nie wróciły. 

 

Sorry że dopiero teraz odpisuję, 

Tak Donald rozwalił Stocznię Szczecińską, na rzecz stoczni Niemieckiej w Papenburgu.

Jeśli chodzi o Polki pracujące jako opiekunki osób starszych to wcale nie ma szału zarobki 1200-1400 żarcie i spanie za darmo, podejrzewam że dóżo Polek się decyduje na takie coś mając sytuację podbramkową lub są same.

Ps. Jak będziesz w okolicach Göttingen zapraszam, na kawę.

Tak od siebie nie lubię Kaczyńskiego bo jest hamski jak dla mnie, Morawiecki krzywousty kłamczuch, Tuska nie nawidzę za rozwalenie stoczni. 

Kocham Polskę i staram się dostrzegać kto co robi dla mojego kraju, pis ma wiele za uszami ale nie wyprzedawał majątku Państwa ci co teraz rządzą zamiast zbroić się i dbać o wojsko Polskie zaczynają ciąć, jak wybuchnie wojna ja wracam i walczę za Polskę, ciekawi mnie tylko czy Ci co są za tą koalicją będą bronić czy wyjadą, taka mała moją dygresja

Edytowane przez Alcoholik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest powołana komisja i w krótce dowiemy się ile pisiory wpuściły nielegalnych . Słuchy są  ,że około 250tys. i co wy na to ?Straszycie bo jesteście  po stronie pisiorów których czas się już  kończy . Jeszcze ten obrzydły kaczor kombinuje ze swoimi żołnierzami , ale to jest , już koniec . 

Jeśli chodzi o stocznie , to niestety konkurencja je wykończyła. 

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Alcoholik napisał:

Nic straconego, to tylko jakieś 30 tys na początek, a jak UE będzie miało problemy i sytuację podbramkową to przyślą bez limitu.

Niemcy się już cieszą że pozbędą się problemu

 

Do Irlandii w ostatnim roku wpuszczono 140tys. inżynierów i lekarzy plus 100tys. Ukraińców, ilość nierobów która podjęła pracę to 10% reszta bije konia w hotelach i pobiera 240 euro tygodniowo. Nie płacą za jedzenie i spanie, wszystkie nowo budowane domy socjalne idą dla nich. W jeden rok liczba mieszkańców wyspy wzrosła o 5%. Człowiek pracujący w fabryce dostaje 1600euro wypłaty miesięcznie z czego wszystko idzie na czynsz który wzrósł trzykrotnie i dalej rośnie z każdym miesiącem. Krajem rządzą kumple Tuska i Biedronia nie robiąc nic z tym problemem tylko go powiększają. Dokładnie taką wizję zalania Polski inżynierami widzę w najbliższej przyszłości, Irlandia została zalana w cztery ostatnie lata czyli tyle ile będzie rządziła koalicja 13 grudnia. Skorumpowani rządzący UE nic z tym nie robią bo to ich przyszli wyborcy. 

8 minut temu, JerzyB napisał:

Jest powołana komisja i w krótce dowiemy się ile pisiory wpuściły nielegalnych . Słuchy są  ,że około 250tys. i co wy na to ?Straszycie bo jesteście  po stronie pisiorów których czas się już  kończy . Jeszcze ten obrzydły kaczor kombinuje ze swoimi żołnierzami , ale to jest , już koniec . 

Jeśli chodzi o stocznie , to niestety konkurencja je wykończyła. 

Ty to jesteś zdrowo odklejony od rzeczywistości. Zerknij jeszcze raz na obrazek powyżej może coś zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JerzyB napisał:

Jest powołana komisja i w krótce dowiemy się ile pisiory wpuściły nielegalnych . Słuchy są  ,że około 250tys. i co wy na to ?Straszycie bo jesteście  po stronie pisiorów których czas się już  kończy . Jeszcze ten obrzydły kaczor kombinuje ze swoimi żołnierzami , ale to jest , już koniec . 

Jeśli chodzi o stocznie , to niestety konkurencja je wykończyła. 

Nie zgodzę się z tobą jeśli chodzi o Stocznię Szczecińską,.

Zobacz na dzień dzisiejszy jak stoi Orlen, a zobaczysz jak będzie stał za ok 6mies, jeśli usłyszysz że idzie do prywatyzacji, lub że jest nie rentowny wspomnisz moje słowa że już go sprzedali .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem porąbany tak jak Ty , ja nie straszę ludzi .

2 minuty temu, Alcoholik napisał:

Nie zgodzę się z tobą jeśli chodzi o Stocznię Szczecińską,.

Zobacz na dzień dzisiejszy jak stoi Orlen, a zobaczysz jak będzie stał za ok 6mies, jeśli usłyszysz że idzie do prywatyzacji, lub że jest nie rentowny wspomnisz moje słowa że już go sprzedali .

 

Człowieku mógł być Orlen i Lotos , ale pisiory połączyły i prawie sprzedali Arabom .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Alcoholik napisał:

Nie zgodzę się z tobą jeśli chodzi o Stocznię Szczecińską,.

Zobacz na dzień dzisiejszy jak stoi Orlen, a zobaczysz jak będzie stał za ok 6mies, jeśli usłyszysz że idzie do prywatyzacji, lub że jest nie rentowny wspomnisz moje słowa że już go sprzedali .

 

Dokładnie tak jak napisałeś. Co do stoczni to UE zabroniła dofinansowywać bo kraje zostaną ukarane, Niemcy to olali i dofinansowali a Tusk zlikwidował. Niemcy nie zostały ukarane i zarabiają teraz a Tusk zlikwidował konkurencję dla Niemców. Zwykły niemiecki agent, szwaby zadowolone że ulokowali takiego gościa na czele rządu bo będzie ratować niemiecką gospodarkę która jest w zapaści kosztem Polski i Polaków. Niestety typowy wyborca koalicji 13 grudnia tego nie zrozumie, on tylko rozumie to co mu w TVN i Onet do głowy wklepią. Wyśmiewany wójt z Pcimia zorganizował bardzo prężnie rozwijającą się firmę która nastawiała stacji benzynowych w okolicznych krajach i zarabia tam kasę dokładnie w ten sam sposób jak zagraniczne koncerny ograbiają Polskę. To dlatego tak niemieckie media w Polsce go atakowały. Tylko kretyn nie może  dostrzec pozytywów pracy Obajtka, teraz go zastąpią jakimś przygłupem który zrujnuje firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestępca który kieruje Orlen jest dla ciebie  autorytetem . Pomijasz, to że Araby mają udziały .Szkoda słów jesteś  dla mnie rzanny d...k. żyj z tą nienawiścią , a długo nie pociągniesz.:lol:

 

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JerzyB napisał:

Przestępca który kieruje Orlen jest dla ciebie  autorytetem . Pomijasz, to że Araby mają udziały .Szkoda słów jesteś  dla mnie rzanny d...k. żyj z tą nienawiścią , a długo nie pociągniesz.:lol:

 

Możesz napisać jakie przestępstwo popełnił, że został przestępcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie czas , to się dowiesz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba takie przestępstwo że Orlen zaczął bydobycie gazu w Norwegii.

Widzę że nienawidzisz mojego pięknego kraju jakim jest Polska.

Tusk wam nie dłógo pokarze, ale wy i tak będziecie w niego wierzyć, odda Polskę Niemcą, wy i tak nie będziecie wiedzieć że żyjecie już w innym kraju. Może się ockniecie jak już nie będzie złotówek tylko gównowarte €.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta banda lubi być przez kogoś nadzorowana i jeszcze sie z tym nie kryje, robienie z  Polski republiki bananowej w pełnej krasie.

Przyjechał nadzorca i trzeba zdać sprawozdanie. W sprawozdaniu zapewne, będziemy przyjmować murzynów i parada LGBT w każdą sobotę ale taka w amerykańskim stylu z fajami na wierzchu. 

 

24 minuty temu, JerzyB napisał:

Przyjdzie czas , to się dowiesz . 

Jurek urojenia już się leczy, medycyna poszła bardzo do przodu. Zgłoś sie może coś pomogą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz nie potrzebny , ale Tobie tak samo  jak kaczorowi. Na pewno   słuchałeś , co ten dupek dzisiaj  piepszył do was. Co do urojeń to módl się o zdrowie bo o rozum już za późno .

Żegnam zagorzałego zwolennika prezesa i spółki pis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sith114 napisał:

obraz.png.38d8dfc231cc8e624fca15a10e27b55e.png

Tam gdzie ciemno , to pisiory?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

415294375_1069665107638586_8927751903173736134_n.thumb.jpg.1bf218e3f3f1d0abbd1a2b2ca1047e6a.jpg


Dyktatura :clowning

Juz nawet zbieżne nazwisko wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, sith114 napisał:

415294375_1069665107638586_8927751903173736134_n.thumb.jpg.1bf218e3f3f1d0abbd1a2b2ca1047e6a.jpg


Dyktatura :clowning

Juz nawet zbieżne nazwisko wystarczy ;)

 

Screenshot_2024-01-13-03-33-39-877_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2024 o 17:24, albanos72 napisał:

Możesz napisać jakie przestępstwo popełnił, że został przestępcą.

tutaj ja mogę coś powiedzieć bo po sąsiedzku:czapkizgłów:) poczytaj sobie jak okradał firmę elektroplast w której właściwie zaczynał karierę, jak już go oskarżyli to było za późno, bo siedział już pod kaczyńskim i wszelkie rozpoczęte na jego temat śledztwa zostały umorzone jest trochę info o tym. Akurat jak rozpoczęli grzebanie mu w życiorysie nagle zaczęły się robić restrukturyzacje

w służbach (wtedy postawili ziobrę na stanowisku) i pozamykali wszelkie śledztwa na jego temat, i wsadzili do eletroplastu prokurature która grzebała w papierach przez rok rozwalając całą firmę przez ten czas   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, boo12 napisał:

tutaj ja mogę coś powiedzieć bo po sąsiedzku:czapkizgłów:) poczytaj sobie jak okradał firmę elektroplast w której właściwie zaczynał karierę, jak już go oskarżyli to było za późno, bo siedział już pod kaczyńskim i wszelkie rozpoczęte na jego temat śledztwa zostały umorzone jest trochę info o tym. Akurat jak rozpoczęli grzebanie mu w życiorysie nagle zaczęły się robić restrukturyzacje

w służbach (wtedy postawili ziobrę na stanowisku) i pozamykali wszelkie śledztwa na jego temat, i wsadzili do eletroplastu prokurature która grzebała w papierach przez rok rozwalając całą firmę przez ten czas   

Mam na nadzieję , że teraz się za niego wezmą . Tak samo , jak za innych  podejrzanych pisiorów. 

Screenshot_2024-02-03-18-40-37-264_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mazmaciek napisał:

 

polecam całość obejrzeć. 

Następny raz wychodzimy na ulice 20 lutego, 

Wina Tuska :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pełni popieram walkę z eurobiurokracją, wypaczoną przez nasze rządy. Życzę powodzenia w walce


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wtorek 20 lutego wyjeżdżamy na drogi, będzie nas  masa. W powiecie w którym mieszkam każda gmina ma być zablokowana. 

Większość Mieszczuchów pewnie będzie oburzona ale chyba  inaczej się nie da. 

mój dziadek z 8 hektarów utrzymywał żonę i 3 dzieci, ojciec gospodarując na 16 ha wybudował dwa domy, kupił ciągnik i kombajn, a ja nie potrafię się sam utrzymać mimo 40 ha (żona pracuje) . Jest czas że pracuję po 20 godzin dziennie na Bizonie w kurzu pocie i smrodzie, mam zjebany kręgosłup od leżenia na kanapie i mam tego w ogóle dość 

mialem coś jeszcze napisać ale się popłakałem i d*pa z tego będzie 

żona pojechała z dzieciakami na zajęcia, a ja się uspokoiłem, proszę was o to aby być wyrozumiałym dla protestujących

 

Edytowane przez mazmaciek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.