Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

1 godzinę temu, elespero napisał:

Przy tej grubości szkła różnica jest nie zauważalna. Ja bym nie kombinował. 

Jasne ze jest ;)

@kubatek27

Drogi moim zdaniem sa dwie jesli to pierwsze akwa na start. Zalewaj ucz sie ;) Jeśli to miałby być docelowy zbiornik na lata. Ja bym wolał opti ;) Miałem pierwsze float szkło 8mm przeszedłem na tez 8mm ale opti była widoczna różnica ;)

Uczciwie wiedząc ile taka wymiana wymaga pracy to bym Ci zaśpiewał (przykładowo ceny totalnie z czapy) 500 za wymianę szyby, a 600 za nowe akwarium ;)

A jak sprawa komina i otworów pod hydraulikę 25mm? zostawiasz jak jest czy coś zrobiłeś z tym faktem?

sith114

sith114

1 godzinę temu, elespero napisał:

Przy tej grubości szkła różnica jest nie zauważalna. Ja bym nie kombinował. 

Jasne ze jest ;)

@kubatek27

Drogi moim zdaniem sa dwie jesli to pierwsze akwa na start. Zalewaj ucz sie ;) Jeśli to miałby być docelowy zbiornik na lata. Ja bym wolał opti ;) Miałem pierwsze float szkło 8mm przeszedłem na tez 8mm ale opti była widoczna różnica ;)

Uczciwie wiedząc ile taka wymiana wymaga pracy to bym Ci zaśpiewał (przykładowo ceny totalnie z czapy) 500 za wymianę szyby, a 600 za nowe akwarium ;)

sith114

sith114

1 godzinę temu, elespero napisał:

Przy tej grubości szkła różnica jest nie zauważalna. Ja bym nie kombinował. 

Jasne ze jest ;)

@kubatek27

Drogi moim zdaniem sa dwie jesli to pierwsze akwa na start. Zalewaj ucz sie ;) Jeśli to miałby być docelowy zbiornik na lata. Ja bym wolał opti ;) Miałem pierwsze float szkło 8mm przeszedłem na tez 8mm ale opti była widoczna różnica ;)

Uczciwie wiedząc ile taka wymiana wymaga pracy to bym Ci zaśpiewał (przykładowo ceny totalnie z czapy) 400 za wymianę szyby, a 600 za nowe akwarium ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.