Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

5 minut temu, Opelin napisał:

Nie robiłem. Uznałem, że skoro tak wysokie to Ca, to szkoda reagentów na dalsze testy. Ale jutro idę po kolejne rybki to zrobię komplet bo w zasadzie warto by było + zmierzę zasolenie. Niemniej to nadal nie odpowiedź na moje pytania ;)

Uważam ze warto trzymać w miare stały poziom. Sam oscyluje w granicach tego co ma na opakowaniu niebieska red sea salt.
 

Ale nawet na przykładzie tego co @Tester pisał:


Czy warto robić takie skoki. Z założenia pewnie nie ;)

A co do "przedakowania"  kojarze przypadek palenia tipów spsów przy wysokich wartościach Ca. (Tylko czy to Ca paliło czy jakieś mikro które np szło razem w ballingu z Ca i było wysoko?)
Ale jak już tak człowiek wypadł z obiegu takich problemów to nie zostaje to w pamięci.

sith114

sith114

2 minuty temu, Opelin napisał:

Nie robiłem. Uznałem, że skoro tak wysokie to Ca, to szkoda reagentów na dalsze testy. Ale jutro idę po kolejne rybki to zrobię komplet bo w zasadzie warto by było + zmierzę zasolenie. Niemniej to nadal nie odpowiedź na moje pytania ;)

Uważam ze warto trzymać w miare stały poziom. Sam oscyluje w granicach tego co ma na opakowaniu niebieska red sea salt.
 

Ale nawet na przykładzie tego co @Tester pisał:


Czy warto robić takie skoki. Z założenia pewnie nie ;)

A co do "przedakowania"  kojarze przypadek palenia tipów spsów przy wysokich wartościach Ca.
Ale jak już tak człowiek wypadł z obiegu takich problemów to nie zostaje to w pamięci.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.