Skocz do zawartości
Szymon

Dwie fotki z okazji sukcesu:)

Rekomendowane odpowiedzi

dzis pozbylem sie wiekszosci xeni ze biornika - spedzala mi sen z powiek, a wystaczyla odpowiednia peseta:) zlapalem drugi oddech, az zrobilem zdjecia:)(sorki ze nieostre). Pozdrawiam

890-td02.jpg

890-td01.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za "odpowiednia" peseta była? :) ...piekny baniak, daj jakieś fotki całego akwarium z naprzeciwka, nie pod skosem ...i moze jakoś balans bieli w aparacie da sie inaczej ustawić zeby tak niebiesko niebyło, chyba że fotki juz przy aktyice robiłeś :)

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseta jak peseta, z tym, ze cienka i dluga:). Balansu bieli nie ustawie, mam kiepski aparat, Zdjecia robione przy swietle aktynicznym. Fotki calosci byly wczesniej w tym dziale.Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gratulacje z ta xenia bo nie musisz siekierą rąbac skały.......


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, pomysl na ceramike pofrunal w sina dal:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i wszystko dalej się pięknie kręci :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koralowce,grubasy świetne, fajnie ze pozbyłeś się plagi:)


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szymon tak wszystko naturalnie i pięknie wygląda (choć w naturze takich kolorów nie ma :)), więc daj spokój z tą ceramiką .......

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik piękny a było niebezpiecznie , doszły mnie wieści że pewien akwarysta (gamoń):D był blisko Cię i planował odwiedzić Twój zbiornik ale powstrzymał go brak torebek albo ból watroby , juz nie pamiętam jak to dokładnie było .

pozdrawiam opiekun twojego zwierzaka.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gamon tylko moja nazeczona z safagi:) a co do zwierzaka to Krzysiek z Plocka niebawem bedzie w Waszych stronach to zabierze. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No przeciesz pisałem, że pęsetę i do boju, ale kto by patrzył na chwasty jak tu tu takie piękności gęsto się ścielą, coraz piękiej, coraz piękniej

Pozdrawiam

Adam


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.