Skocz do zawartości
guliwer777

Nowe odpieniacze Royala II generacja

Rekomendowane odpowiedzi

Rebciu wersja z bolcami napewno jest o niebo stabilniejsza niz wersja z wirnikiem z drutu kazde odksztalcenie drutu to zmiana wydajnosci i poboru powietrza

czyli nadal wygrywa wirnik z bolcami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj widziałem pracę najnowszego Royala podobno pierwszy model w Polsce a jedyny sprzedany w Niemczech (tak twierdzi właściciel) szczęka opada nad jakością wykonania i pracy. Dowiem się więcej może zrobię zdjęcia to wrzucę.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze stracili bo ta cena to przegiecie, mozna miec za to dwa porzadne markowe odpieniacze. Nie twierdze ze to zly produkt, wrecz przeciwnie - widzialem go wiele razy w akcji i przyznam ze pieni wysmienicie - ale za taka cena coraz trudniej znalezc jest nabywce....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thcskiba Mi chodzilo o wirnik w tym temacie http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=121523#121523 zamienilem iglowy na siatke i naprawde widze roznice. Pracuje on jakis czas u mnie i na razie nic mu sie nie stao.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Marius te wiórki są z tworzywa, czy z metalu ? Bo może tu jest cały szkopuł, Royal teraz robi z metalu i może właśnie rodzaj materiału z którego jest wykonany wirnik jest winien temu, że odpieniacz pada na kilka godzin bądź nie.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie farfocle zrobione sa z plastiku


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpieniacz ma byc funkcjonalny , a nie super wypolerowany i ładny jak na pokazie mody. Royal robi dużo zamieszania z tymi wirnikami raz wirnik z bolcami pastkiowymi potem z bolcami tytanowymi teraz siatka do mycia przypalonych garów i za jaka kase ! Kurde!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja mam ta stara wersje z bolcami - funkcjonalnosc to malo powiedziane, odpieniacz typu on-off, doslownie. nie ma godzinnego drapanania sie po glowie co do czego, gdzie podkrecic, gdzie uszczelnic, zeby nie cieklo. po prostu wtyczka do gniazda i dziala pieknie. a faktycznie ta siatka to moze byc powazny niewypal. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

Grzesiek ja mam ta stara wersje z bolcami - funkcjonalnosc to malo powiedziane, odpieniacz typu on-off, doslownie. nie ma godzinnego drapanania sie po glowie co do czego, gdzie podkrecic, gdzie uszczelnic, zeby nie cieklo. po prostu wtyczka do gniazda i dziala pieknie. a faktycznie ta siatka to moze byc powazny niewypal. pozdrawiam

Szymon .Zgadza się jestem za, jak naj mniej z ustawieniami. Royal powinien być bardziej zdecydowany co do materiału jakiego używa do produkcji wirników. Za kase jaką sobie zyczy za swój sprzęt to troszke przegięcie. Nie twierdze że sobie w przyszłości nie kupie np BM250, ale to za jakiś czas,może bedą bardziej zdecydowani co zastosowac w tych pompach. Doświadczenia niech robią na swoich ziomkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.