endi007 Report post Posted May 18 (edited) Cześć wszystkim! Z wykształcenia jestem inżynierem elektronikiem i od jakiegoś czasu zajmuję się naprawą elektroniki akwarystycznej zawodowo. Uruchomiłem właśnie stronę serwisową żeby ułatwić kontakt i obsługę zleceń: https://host201211.xce.pl/ Naprawiam głównie: Lampy LED Sterowniki Dozowniki Ballinga i automatyczne dolewki Falowniki i cyrkulatory (elektronika, nie mechanika) Sprzęt po zalaniu słoną wodą — też podejmuję prób Wysyłkowo — paczkomat SCZ04M Szczecinek lub kurierem na większy sprzęt. Strona jest świeża i będzie rozbudowywana, ale już działa — można zgłaszać, śledzić status naprawy online i gadać ze mną przez wbudowany czat. eliasz.proc@gmail.com Edited May 18 by endi007 (see edit history) Quote Share this post Link to post Share on other sites
katani Report post Posted May 18 To powinno być gdzieś podpięte w dziale technika. Quote Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat Tropic Creations 300, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000, Cyrkulacja 2x maxspect XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Dozowanie: Modern reef. I nic więcej. Ryby i inne biegająco-pełzające: Zebrasoma flavescens, xantrurum, brzydal, Salarias ramosus, Pictochromis aldabrensis, chrysiptera hemicyanea, Labroides dimidatus, Chelmon rostratus. Lysmata amboinensis x 3, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki slimaków turbo i columbelli... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia. Share this post Link to post Share on other sites