Skocz do zawartości
seb

Trochę śmiechu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pucek

78f01cbc67298e1c15c02aa400c78044.jpg?1335387272

Rozwalił mnie jeden z komentarzy dot. tego obrazka na innym portalu:

"Nowy rektor uniwersytetu ma otworzyc w ramach rozwoju uczelni Dzial Badan Nad Byc czy Nie Byc. Tez na teologii. Z uprawnieniami doktora." :thumbsup:

podejrzewam, że chodzi o jakieś metafizyczne ujęcie tego problemu ale nazwa rozwala :harhar: "Ośrodek" składa się zapewne z pięciu wąsatych panów po 60, którzy w ramach szalenie istotnych badań naukowych będą siedzieli przy herbacie i debatowali o d.... Maryni :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie gość mercedesem i widzi na poboczu faceta grzebiącego w syrence.

Pomyślał, że i jego mogłoby to spotkać i zatrzymał się. Okazało się że rozrusznik nie działa.

- Wezmę pana na hol, a jak silnik zapali to mi pan zamiga światłami - zaproponował właściciel mera.

Ruszyli i jadą wolniutko. Nagle wyprzedza ich BMW.

Gość w mercedesie: Coooo, żadna beema mnie nie będzie wyprzedzać !!! I w gaz.

Mijają wóz policyjny, na radarze 200 km/h. Gliniarz do radia:

- Do wszystkich wozów ! Ja śnię !!! Mercedes i bmw pruja 200 na godzinę !!!

- No i co w tym dziwnego ??

- Za nimi pruje syrenka i jeszcze mruga światłami żeby zjechali na bok !!!

------

co to jest? ma cztery lapy i rękę ? zadowolony rotwajler !

------

Przychodzi chłopaczek do sklepu i mówi do ekspedientki: Poproszę uglwghdfdxovo ziemniaków.

A ekspedientka: 2 kilo czego?

------

Pewien alkoholik z powodów ciągłego opieprzania go przez żonę na temat nadużywania alkoholu

postanowił przerzucić się na inne środki odużające.

Zakupił sobie 3 blanty i celem spożycia ich w ukryciu przed żoną, poszedł do kibla.

Zapalił pierwszego... czeka, czeka i nic..

zapalił więc drugiego... no i znów to samo, po trzecim sytuacja się także nie zmieniła.

Nagle słyszy walenie do drzwi od kibla i głoś żony

- Co ty tam robisz ?!

- Jak to co? no robię kupę...

- Od trzech dni ?!?

-----

Międzynarodowa wycieczka przyjeżdża pod największy wodospad na świecie:

- ....ooo god, it's wonderfuuuuul.....

- ....ooo mein Gott, das is wuuuuunderbar....

- ....ooo gospodin, eto priekrasnoooojeee...

- ....ooo ku*wa, ja pie*dolę...

-----

Pewien profesor mówi do studentów:

- Proszę zadawać pytania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Na to jeden ze studentów:

- Co się stanie jeśli stanę obiema nogami na szynach tramwajowych, a rękoma chwycę się przewodu trakcji.

Czy pojadę jak tramwaj?

-----

szef napisał do pracownika wiadomość a w niej: PPPPPPP

na co pracownik odpisał: D*PA

następnego dnia rano szef wezwał na dywanik i mówi tak:

czemu pan mi tak brzydko odpisał ja panu napisałem:

PROSZĘ PRZYJECHAĆ POCIĄGIEM POŚPIESZNYM PO PRZYZNANĄ PREMIĘ, a pan co?

a ja odpisałem: DZIĘKUJE UPRZEJMIĘ PRZYJADĘ AUTOBUSEM

-----

Trzeźwiejący gościu po spędzonej nocy z panienka, która właśnie cierpiała na 3 dniową kobiecą przypadłość,

ogląda się w lustrze myśli: Kurde, zabiłem kobietę!... I do tego jeszcze ją zjadłem !!!

-----

Śniłeś mi się - mówi żona do męża.

- Tak? Opowiedz.

- Wyjechałeś gdzieś daleko i codziennie pisałeś do mnie listy. A listonosz, który je przynosił, był taki cudowny...


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zgubicie czyścik do akwarium to jest też inny sposób:

post-11401-0-26180700-1336069942_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

to się zdziwiłem z samego rana :harhar:

gallery_9946_1979_119447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

może się komuś przyda :harhar:

r,id,d145MzA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8yODg3NC9yYWRpb3dvenlfaW5mb2dyYWZpa2EuanBlZztxXjAuODt0XmpwZztzXmluZm9ncmFmaWthO2Z0XjE=.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli żart narusza zasady forum proszę o usunięcie :)

- Jak łatwo nauczyć angola przeklinania po polsku?

- kazac powtórzyć: tea who you yeah bunny


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
74b70b4479da4d2e4827b36b818ec74c.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok zwierzaka, który pomimo przeciwności czerpie radość z życia, jest bardzo krzepiący :)

ef74172037f1068a385d19dc945141de.gif?1336607833


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kapuchy, sam mam psa, łzy w oczach :crybaby:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy (i wiele innych zwierząt) mają niesamowicie pozytywne nastawienie do życia i potrafią się nim cieszyć, nie przejmując drobiazgami jak brak kończyny, paraliż czy ślepota. Cecha naprawdę godna podziwu. Popatrz zresztą choćby tutaj.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kapuhy rozwaliłeś mi system... też mam psa i taki widok rozwala mnie na łopatki


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby ludzie tacy byli pozytywni i nie patrzyli tylko, że mało kasy, że stara bieda, czy szukali dziury w całym

http://www.sadistic.pl/wyimaginowany-dj-vt115919.htm


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam zaproponuję kilka przyrządów do ćwiczeń .... thumbsup.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EMs-4fUZd-khttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EMs-4fUZd-k

p.s. Jak się wrzuca filmiki żeby od razu w poście można było obejrzeć ??wallbash.gif

[m edia] nie działają :/:/

Edytowane przez Piostu (wyświetl historię edycji)

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie znam reguły, że czasami sie okienko nie wyswietla mimo korzystania z funkcji "udostepnij media". Niemniej to chyba lezy po stronie youtuba, bo na fejsie podobny problem bywa. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kotka pożyczyć? :harhar:

0a38098ae1f45f2b1c31f6fb00080eda.png?1336775158


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzis w kakadu :)

Jak sprzedawca potrzebnym to kolejka stoi do niego, jak sprzedawca sie nudzi to tylko mi tyły truje i lazi krok w krok za mna. Dzis akurat byl zajety, a ja potrzebowalam slimaka. Poszlam więc do radośie plotkujacych dwoch pan sprzedawczyn ustawionych na pograniczu akwarystycznego i psiego dzialu. Upatrzylam sobie niezlego slimaczka turbo w jednym z akwariow.

ja: dzien dobry, potrzebuje slimaka turbo.

pani leniwie sie ruszyla po czym w mig oprzytomniala i rzecze:

a to do morskiego?

ja: no tak.

pani: a to nie możemy bo ja i koleżanka mamy uczulenie na tą słona wode. to tylko kolega może - radosnie wskazujac na faceta do ktorego najwieksza kolejka :)

Wszystko mi opadlo.

Ok, dopchakam sie do faceta.

Ja: Chciala bym ślimaka turbo

On stając nad akwarium z roślinami do slodkiego: a jaki litraz?

ja: wystarczajacy

on: no ale ze ślimakow to są chyba tylko ampularie

ja zrezygnowana: ale to do morskiego...

wskazalam nawet akwarium, on wsadził lape i...

on: wie pani, ale nie moge go odessać

ja: to prosze pokręcić

no i rzeczywiscie. udalo mu sie. wycierpialam, ale mam slicznego turbo za jedyne 15zl ;)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mehl - w kwietniu byłem też w Kakadu .... (tekst z autorskiego bloga):

Chodząc pomiędzy regałami byłem utajnionym świadkiem, przekazywania wiedzy przez arcymaga - sprzedawcę plebsowi sklepowemu czyli potencjalnym klientom. Plebsem była rodzina w składzie: mama, tata i około pięcio letnia córka. Za użyte sformułowania przepraszam strony konwersacji, zamiar miałem czysto literacki. Niniejsza dysputa Maga z Plebsem wyglądała mniej więcej następująco (M - Mag - sprzedawca, P - Plebs czyli klient):

P: No wie Pan, bo córka chciała jakąć rybkę w prezencie.

M: A co Ty lubisz? (zwrot do dziewczynki)

P: Córka nie wie co chce (odpowiedź mamy)

M: A ile Państwo chcą przeznaczyć na zakupy?

P: No nie wiem, jakieś 100 czy 200 złotych (opowiedź taty)

M: To dla dziewczynki na początek może małe akwarium i jakąś złotą tybkę do tego!

P: A może być Nemo (wręcz krzyk, dziewczynki, połączony z uśmiechem od ucha do ucha u rodziców)?

M: No, ale takie akwarium morskie to jest drogie i poza tym nie mamy tego akutat w sklepie (zaskoczonie na twarzy)

P: To jednak niech to będzie ta złota rybka, najlepiej w kolorze czerwonym, bo się córce podobała (entuzjazm matki)

W między czasie dogadali się co do wyboru zbiornika, żwirku, roślinek, i rybki (pewnie budżet założony już dawno przekroczyli). Ja tymczasem chodziłem pomiędzy regałami i udawałem, że czegoś szukam. Żaden sprzedawca do mnie nie podszedł (na szczęście), bo sporo ludzi było w sklepie, a obsługa takiej rodzinki dla sprzedawcy to nie przelewki. Pokręciłem się trochę i podszedłem do nich celowo, aby usłyszeć konwersacji ciąg dalszy.

M: No to jeszcze muszą Państwo brzęczyk do napowietrzania kupić, bo przy jednej rybce to filtr nie jest jeszcze potrzebny, wystarczy raz na tydzień wymienić jej wodę (sprzedawca ma coraz większy uśmiech na twarzy, a rodzice ręce pełne pakunków)

P: Wie Pan co? A musimy go kupić, bo on będzie córce hałasował w pokoju, a ona budzi się w nocy od każdego hałasu.

M: No jak brzęczyk być nie może i filtra Państwo nie chcą, to muszą Państwo kupić bojownika bo on może żyć bez powietrza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj.

dzwoni domofon

odbieram

ja: - kto tam?

Łukasz: to ja Łukasz

ja: to chyba pomyłka

Łukasz: nie no to ja, weź otwórz

ja: to chyba jednak pomyłka

Łukasz: ku :rant: a Luft! To ja Biesiu!

ja: :thumbsup:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto się rumieni? :D

0afc7303fb39845af56464981d68d13a.jpg?1336833766


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.