Skocz do zawartości
AquaManiac

Sąsiadom tez sie podoba :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolilem sobie przedstawic na najwiekszym niemieckim forum kilka pieknych baniaczkow z Polski. Spodobaly sie, bardzo sie spodobaly :) Nawet Ivan z Hausriff.ch wyrazil swoj zachwyt, a to sie b. rzadko zdarza.

Wlascicieli prosze o wybaczenie za to ze nie pytalem, ale zrobilem to w dobrej wierze :D

http://www.meerwasserforum.info/thread.php?threadid=37796


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze problem z zalogowaniem bo nie wiadomo co tam wpisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka a czy można poprosić właściwy link do tego wątku lub instrukcje jak to zobaczyc? dzięki.


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalogowal sie juz ktos i uzyczy hasla, bo nie cholery nie potrafie tego zrobic:) pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się ale jakoś po kliknięciu na link wyskakuje coś i nie mogę przeglądac:/ AquaManiac podaj w której kategori to jest i tytuł tematu to znajde:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poniewaz sasiedzi nie sa zbyt wylewni, gdy w Polsce jest cos lepszego, to milcza. Tym bardziej, ze trudno cos powiedziec z szeroko otwarta klapa.

Pozdrawiam :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest chyba tak zle, pare osob odpisalo, wiekszosc wypowiadala sie entuzjastycznie.

No to co, wyglada na to ze mam zalozyc konto na niemieckim forum dla nanoreefowcow z Polski i zapodac haslo na forum? Tylko mnie tam wstydu nie narobcie i zadnych Hände hoch! prosze mi tam nie wzpiszwac, OK?

Dobra, user: nano-reef.pl haslo: swirley2

Nie wiem czy konto jest juz aktywne, potestujcie sobie :)

Pewnie bewdzie tak ze jak jeden bedzie zalogowany i bedzie sobie cos tam sobie czytal czy ogladal, to nikt inny nie bedzie mogl sie zalogowac :D No ale moze to konto sie komus przyda, ktos sobie pooglada cos, poczyta :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawol!!!:):):D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.