Skocz do zawartości
Merriq

126 l mojego skarbu

Rekomendowane odpowiedzi

Baniak ładny trzeba przyznać, co to za nazwa tego korala z 3 strony z filmiku ?, bardzo ładny:)muszę takiego mieć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Co do wyglądu ogólu, to są to baaardzo stare fotki, nowe zamieszcze jak solniczka będzie choć w małym procencie wyglądac tak jak bym chciała.

Gorgonie dostałam od przyjaciela a dane z dobrego serducha to i pięknie rosną :)


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1030120ye2.jpg

p1030123qa4.jpg

p1030091fz1.jpg

p1030132sh3.jpg

chili coral odżywa:) z dnia na dzien coraz więcej polipków

p1030068xm4.jpg

p1030092ki5.jpg

piękne oczko

p1020981fg5.jpg

tubastrea z nowymi polipkami

p1020900mn0.jpg

p1020895zx6.jpg

p1030131cg6.jpg

mandarynka:)

p1030005nx7.jpg

mandarynka:)

p1030057pf7.jpg

p1020996yn2.jpg


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze nowe ładne okazy zwierzaków i co najwazniejsze wszystkie sa w dobrej kondycji .Bardzo ładne zdjecia :( widze siostra że masz nie tylko dobrą rączke do zwierząt ale i dobre oko do aparatu bo zdjecia sa rewelacyjne .

ps. Kiedy zdjecie całego akwarium :(


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie tylko korale wyjątkowe :( Aż miło popatrzeć. Trzymaj tak dalej.

Faktycznie, przydało by się zdjątko całego akwa :(


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA-waw to naprawde niesamowite,uczynilas ze swego hobby kunszt akwaryjnej sztuki,wprost nie moge oderwac oczu od tych fotek,widziec je w REALU-to by juz byla prawdziwa bajka,poprostu zwalasz dziewczyno z nog-gratuluje pieknego zbiornika i niewzyklemu poczuciu piekna malego morskiego akwarium


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra chcecie to macie:blush, jedne korale otwarte drugie zamknięte rybki poszły spac.

p1030204ip7.jpg

nowy nabytek:piękna swiftia:)

p1030199df0.jpg

p1030201sc4.jpg

p1030202fk0.jpg


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareście się doczekalismy zdjęcia całego zbiornika i co!!!!!!! szok ,coś pieknego i wartego nasladowania .Korale przepiekne i w super kondycji a całość robi niesamowite wrazenie prawdziwego wycinka rafy .Ta Swiftia poraża kolorem i wielkością polipów :( .Zdjęcia rewelacyjne a w szczególności zdjęcie macro:kapelusz

ps.siostra nie wiem jak ci gratulować takiego zbiornika , słów brakuje.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie korala z piątej fotki od góry, mam taki sam i niestety coś mi marnieje od początku jak go mam tj. około 2 miesięcy widze że polipy zanikają, czym go karmisz jak z cyrkuylacją i oświetleniem?

pozdrawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, tytuł posta nie kłamie - prawdziwy skarb :( Gratuluje.

pzdr

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięnke akwa i te korale... poprostu bajka


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hubert cieszy mnie to, że najpierw pytasz, czytasz, (co już widać, jaki poziom wiedzy reprezentujesz)a potem dopiero z rozsądkiem kupujesz:clapping Cieszy mnie to też, że mam już, z kim porozmawiać/wymienić informacje o naszych milusińskich.. bo samemu to ogólnie ciężko przez życie :( Mam nadzieje, że pokażesz mi ślicznotkę :(

Jeszcze coś uzupełnie :Co do blueberry jak i innych gorgonii ważny jest stały prąd wody z jednej strony nie może gorgonią szarpać.I żeby już było do końca ciekawie dla nich ważniejsza jest czystość wody niż pokarm, mogą opływać w jedzeniu, ale jeśli woda pozostawia wiele do życzenia nie otworzą polipów, co się równa: po jakimś czasie spore problemy.

Ja swoje karmie "sorbetem" dużo ładniejsza nazwa niż "mrożona paćka" :) i suchymi.

Kiedyś gdzieś umieściłam, czym karmie, ale znów wkleję tu :

Korallen-zucht Coral Vitalizer, Tropic Marin - Pro-coral PHYTON, Tropic Marin - Pro-coral ZOOTON, Aquarium Systems - ZoPlan, Cyclop-eeze, GroTech - NutriMarine Instant

z mrożonek:Moina, Artemia, Mysis, Ikra Homara,plankton czerwony,plankton zielony,oczlik i wrotka czerwona

I to chyba jeszcze nie cały asortyment dla moich niefoto.

Ciesze się, że wam sie podoba. Bałam się rekakcji bo korale stoją rządkiem ale w tym momencie dla mnie nie liczy sie estetyka etc. tylko ich dobro, akurat tam jest idealny przepływ, otwieraja siĘ cały dzień i nie musze się już przy nich modlić żeby sie otworzyły.

@LUK4344 jak widzisz musisz popróbwać gdzie jej będzie najlepiej.;)szkoda tylko, że wcześniej nie dałes znać, że coś jest nie tak(pierwsze zdjęcie z blueberry umieściłam 2008-06-29.) byłaby większa szansa, że ją uratujemy.

Powiedz mi jakieś masz parametry wody, gdzie ja umieściłeś, bo na twoich zdjęciach nie umiem jej odnależć. Czym karmisz i ile razy dziennie/bądź w tygodniu? Czekam na zdjęcie jej całej by zobaczyć, w jakim jest stanie a potem powalczymy z "marudą":)

Pozdrawiam serdecznie


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne akwarium :(. Mam nadzieję, że moja 126-ka też kiedyś będzie taka ładna :( Życzę dalszej wytrwałości.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem akwarium Sylwi na zywo i musze przyznać że zdjącia nie oddają w najmniejszym stopniu piekna i zdrowia podopiecznych Sylwi , wszystkie korale i rybki maja sie w jak najepszej kondycji , korale powalaja kolorami i tym jak sie pieknie otwierają przy karmieniu (trafiłem na karmienie).Nawet nie chce wiedziec ile pracy i serca wkłada siostra w to by utrzymać swoich podopiecznych w dobrej kondycji ale mysle że nie mało .Sylwia wielkie gratulacje i życze energii i wytrzymałości .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1030957by0.jpg

p1030959cg8.jpg

p1030968he3.jpg

p1030978jo0.jpg

p1030991tv7.jpg


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ;) Staram się, robie co moge ;)


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Merriq :

Dziękuje ;) Staram się, robie co moge ;)

To widac ze sie starasz. Przepiekne fotki, przepiekna koncepcja, nic tylko podziwiac. Aha i bedzie "kiedys" wieksze?


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merriq jakie suplementy stosujesz? dalej to co na początku?

Wspaniale akwa. Gratuluje


Carpe diem... za gardlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danp, Losiu dziękuje. Korzystając z okazji 126l już nie istnieje więc w tym watku już nie będe pisać. Powstało nowe ciut większe.;)

pozdrawiam.


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy beda fotki nowego akwarium?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.