Skocz do zawartości
Marx

krytyka um-um, forum itp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy krytyka sklepu um-um jest na tym forum zabroniona?

Nie znalazlem nic takiego w jakims regulaminie

Dodatkowo:

Link "moderatorzy" nic nie wyswietla

Nie ma obiecywane opcji przeszukiwania forum

Ps. Ciekawe czy zostane zbanowany :)


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti
:D Marx lubie Cie za Twoja delikatnosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapodac na milicję obywatelu;]

Ja mysle ze nie, i tez się zastanwiam czy nie zostane zbanowany:(

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

nom milicja miala wiele na uwadze w latach 80 zwlaszcza jak mnie polbila i wrzucila nieprzytomnego do rowu , teraz zmieniono nazwe na policja ale to sa Ci sami bandyci. Z tym ze teraz to juz sie nienalezy ich bac :) (_._)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, mam nadzieje ze Przemek nie przyjedzie mnie obic, troche ma za daleko... :)

Ale slyszalem kilka poglosek o zbanowanych uzytkownikach wlasnie za krytyke sklepu, wolalbym wiec dowiedziec sie co i jak zanim przyjdzie mi narzekac


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a na SB albo UB??

uuuuu.... byłes w solidarności?

Pozdr Olek

P.S mnie jeszcze w tamtych czasach nie było... a szkoda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

Marx , ja to bez watpienia zaraz dostane bana za prawde , prawdzie zawsze probowano zamykac usta :) ale tym samym potwierdzi po raz kolejny ze to prawda , zreszta juz pokazal jaki jest , byc moze zamknie calkiem to forum ?:) to sie zrobi nowe , ladniejsze niema strachu :D ja tak myslalem dlaczego musowo przeplacac w tych sklepach i jeszcez robia lasske , czeka sie niewiadomo ile :D zrobic ogolne zamowienie podeslac do mnie i na to samo wyjdzie , nawet zebym mial dolozyc do tego interesu:D , po tych cenach oczywiscie co kosztuje bez narzucania marzy i szybko :D musi zrozumiec ze jest tylko kelnerem.

pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matti, targi byly takie sobie. W sumie to sie wystawilo z 10 sklepow, z producentow byl Preis, Eheim, Tetra, Sera, GroTech itd.... Piekne hostessy, sadzac po akcencie gdzies z Europy Srodkowo-Wschodniej :D No i jak ktos chcial zrobic zakupy

to mogl poszalec, ceny czasem sporo nizsze, np. caly AM o 20%, Eheim tez troche taniej itd.. Ciekawe wyklady, o dodawaniu etanolu duzo dyskutuja, cos w tym chyba jest... :) Sporo prywatnych hodowcow korali, glownie sps ale tez piekne gorgonie, ceny prawie jak z bajki.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

oj te hostessy :):) zaluje mocno ze mnie tam niebylo.

U nas na poczatku kwietnia beda targi , postaram sie tez cos wrzucic na serwer .

pozdr...

Ps; Aqua , porobiles troche fotek moze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu, Zbyszek zrób to forum i daj temu spokój kto będzie chciał to przejdzie , dlaczego tak pchasz się tu za wszelką cenę i robisz jakieś dziwne podchody. A może boisz się że nie wypali?

widać że masz dużo czasu więc powinno być dopracowane:) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

jakie podchody przepaszam ? bylem i jestem :D o co Ci chodzi? bede chcial to zrobie BartY to forum , ale to JA zadecyduje kiedy i czy wogole je zrobie:satisfied

narazie sobie spokojnie rozmawiam z kolezkami TU i TERAZ .

Ps; Co rozumiesz przez slowo nie wypali ? czy to ze nie bedzie na nim duzo uczestnikow ? hmmm ja uwazam ze to nie od tego zalezy , tylko od tematow na nim prowadzonych .

Na ewentuanym moim forum , nie bylo by zadnego banowania uczestnikow bo i po co?:) eventualnie male klatewka bylyby wycinane to wszystko , komuna sie juz skonczyla jako tako i chyba kazdy ma prawo do glosu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

a , no to chyba ze :) (pomysle , narazie pracuje nad nowa grafika mojej stronki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matti, nie robilem zdjec bo wyszedlem z zalozenia, ze skoro wszystko jest w sklepach lub w katalogach.... chodzilem caly dzien, obejrzalem kazde stoisko i nie zauwazylem zadnych znaczacych nowosci. Moglem tylko stoisko ZAC-a sfotografowac, jak sie ludzie tloczyli :) bo ceny mieli 20% nizsze od katalogowych, naturalnie nie pelna oferta :)

Generalnie ludzie robili konkretne zakupy, jeden obladowany swietlowkami, drugi taszczy jakis filtr do stawu :D, obok rodzinka niesie caly komplet bo sie dzieciakowi nagle rybki spodobaly, no slowem wygladalo to raczej jak wielki supermarket akwarystyczno-terrarystyczny niz jak powazne targi. Ludzi tyle, ze czulem znaczny dyskomfort, nigdzie sie nie mozna bylo dopchac, korale non stop zasloniete tlumem cial, dzieciaki biegaja i krzycza.... :D

No ale dzien odpoczyknu od monitora dobrze mi zrobil.

Acha, "Der Meerwasseraquarianer" robil sesje zdjeciowa na jednym wykladzie i mnie obfotografowali bo przypadkowo siedzialem kolo jakiegos Mrutzka, wiec moze bede w gazecie, byloby w sumie calkiem milo :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz wiem, przedtem tez gdzies o nim czytalem, ale nie wiedzialem ze to taki kozak :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

kozak , kozak ten Mruczek :)

Proponuje wrocic wlasnie do tematu krytyka um-um`a .( nie w sesie gnojenia ZAZNACZAM )

Chyba sie niemyle piszac , ze jest to lekka przesada kiedy klient czeka na sprzet do swojego wymarzonego akwarium po dwa miesiace lub dluzej ?, ba ... wogole nie otrzymuje tego sprzetu ......tlumaczac tym i tamtym ... z tego ...czy innego powodu , nie dopomyslenia jest jakies znikniecie sprzedawcy gdzie byl wczesniej dni kilka umowiony termin !

Chyba raczej cos nie tak ? klienta na zachodzie sie szanuje ! klient jest Panem a nie sprzedawca , dzieki Klientom moga tacy sprzedawcy prowadzic swoja dzialanosc taka czy inna , im wiecej tego szacunku i kompetentnej wspolpracy z Klientem ( takze udzielanie informacji ) tym wieksza jest szansa takiej firmy na powodzenia i wyrobienia sobie tzw; solidnej "marki" .

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""""...klienta na zachodzie sie szanuje ! klient jest Panem a nie sprzedawca , dzieki Klientom moga tacy sprzedawcy prowadzic swoja dzialanosc taka czy inna , im wiecej tego szacunku i kompetentnej wspolpracy z Klientem ( takze udzielanie informacji ) tym wieksza jest szansa takiej firmy na powodzenia i wyrobienia sobie tzw; solidnej "marki" ...."""":D

swiete slowa......

Cze Zbycho stary rowerze...hihihihihih.:)

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

do uslug :D witam , jestem starym rowerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów wyjaśnienia ..

Nikt nigdy nie usuwał z tego forum żadnych krytycznych postów na temat um-um i innych naszych przedsięwzięć (poza chamskim pieniactwem)

Po drugie - myśę, że reklamy naszego sklepu aż nadto nie narzucają się co niektórym w oczy? Jeśli tak to prosze o wybaczenie - w końcu co strona to wyskakuje baner, co dzień listy ze spamem itp.

Po prostu sugerowanie że forum to jest kemrcyjnym przedsięwzięciem naszej firmy jest delikatnie rzecz mówiąc absurdem (nie wspomnę o tym , że niektórzy stali bywalcy forum używali adresów z forum do wysyłania emaili reklamowych - o czym sporo osób mi donosiło) - te osoby które to przeczytają będą wiedziały o kim mówię.

Marx - to co napisałeś, to faktycznie tylko pogłoski(chyba że ktoś uważa inaczej - to prosze o informację tu, publicznie, kto został zbanowany za KONSTRUKTYWNĄ krytykę). co do wyszukiwarki - prosże wybaczyć, ale niestety to z BRAKU CZASU wolnego , ale przeciez ileż to ja razy proponowałem współtworzenie serwisu??

Niestety bez odzewu do dziś - samo życie...

Matti - zastanów się proszę Ciebie co piszesz - komuna to jedno(a brak akceptacji publicznego obrażania mojej osoby to dwa - i to się na pewno nie zmieni.

poza tym - mozesz wyjaśnić:

"prawdzie zawsze probowano zamykac usta ale tym samym potwierdzi po raz kolejny ze to prawda , zreszta juz pokazal jaki jest "

Rozwiń to proszę - może coś przeoczyłem.

Co do Twojej dalszej wypowiedz - nie rpzypominam sobie żebyś składął u nas zamówienie na które musiałeś czekac dwa miesiące - że w ogóle składałes jakies zamówienie. Więc nie widzę przyczyny innej niż pieniactwo, skoro zarzucasz nam takie rzeczy, które w ogóle nie mają pokrycia w faktach.

Poza tym wybacz - nie pomylę się za bardzo jak napiszę że Twoja wiedza na temat e-handlu jest czysto teoretyczna i znana Tobie tylko i wyłącznie z strony klienta. Dlatego nie widzę powodu dla którego na TEN akurat temat mialbym chcoć chwilę z Tobą dłużej dyskutować i cokolwiek Ci wyjaśniać - moja rada - załóż swój sklep, realziauj zamówienia w jeden dzień, kłaniaj się w pas jak kelner -po 3 latach działaności porozmawiamy.

Szanowanie klienta przez kslpe to jedno - szacunek i odpowiedzialnośc wobec sklepu klienta to druga sprawa. Chyba że jesteś jasnowidzem i z problemami typu -listy od klientów- Kiedy dostanę paczkę? Zdzichu, Dołóżcie 2 kostki do odpieniacza. AO. zmiany zamówień, sprowadzanie towaru z zagranicy, współpraca z importerami mającymi stany magazynowe czasem mniejsze niż my - itp poradzisz sobie bez problemu.

Dlatego z przyjemność wróce z Tobą do dyskusji, gdy Twoja wiedza przestanie być czysto teoretyczna. Samo życie.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matti

"prawdzie zawsze probowano zamykac usta ale tym samym potwierdzi po raz kolejny ze to prawda , zreszta juz pokazal jaki jest "

Rozwiń to proszę - może coś przeoczyłem.

Nie musisz sie tlumaczyc :) Ci co zamawiali to napewno widza ile czasu trzeba czekac zanim sie otrzyma od Ciebie towar .

Nie koniecznie musza , chca w tej chwili o tym mowic , moze boja sie ze ich zabanujesz , lub wiecej nie sprzedaz :D sam wiesz jak to u ciebie funkcjonuje .

To ze opowiadasz; reklamy ....itd to sa tylko reklamy a to czy firma dobrze funkcjonuje i jak szybko realizuje sie zamowienia to druga sprawa , co do twojej uprzejmosci to tez mozna by wiecej wymagac .

Samo zycie jak napisales , sa tacy ktorzy juz Ci pisali na ten temat , ze sie nie wywiazujesz ale tak Cie wlasnie interesuje to forum :D

Mow mi matti :D zawsze to ladniej niz ostatnio na gadu "cyt"( pierd........sie )

pozdr ....

Ps; Wyobraz sobie ze jak przed kilkoma miesiacami rozmawialismy po raz pierwszy to chcialem utopic sporo gotowki w twoim sklepie, ale do dzisiaj nie otrzymalem odpowiedzi ,tylko mnie opier.....na gadu !

W sumie to dobrze ,bo zal tam u ciebie zostawiac nawet 1 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.