Skocz do zawartości
Zbyszek_dev

Okazja czy ściema ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając allegro natrafiłem na poniższe oferty :

To i tak nie wszystkie, ale sami oceńcie. Hmmm a ja się zastanawiam : czy to taka prawdziwa okazja, jakaś super promocja - czy po prostu ściema i temat "kryminalny" ? Czy ktoś coś słyszał, widział ? Ktoś już kupował ? Możliwe to ? Hmm..hmm...hmm

EDIT:

Jest mi bardzo przykro ale nie można umieszczać tu ofert handlowych konkurencji dlatego musiałem usunąć te linki.

Rebciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ryby w cenie podobnej jak np w reefshopie, czy to takie dziwne ze az pod kryminal podpada?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie..wcale nie dziwne (no może poza tym, że dość wyrośnięte sztuki, że ryby nie z importu, że dość ciekawe niektóre oferty (choćby jajo rekina bambusowego (nie bambusiego) ponoć HIT). Twierdzisz, że podobne ceny ? A to porównaj choćby np. :

http://www.reefshop.pl/eshop/font-color-016aff-ywe-zwierz-ta_ryby_i-chelmon-rostratus-i-copperband-butterflyfish.html

Rzeczywiście cena podobna 130 zł vs. 86 zł. Nad pozostałymi już nie będę polemizował, a wstawiłem temat bo nic nie twierdzę tylko wręcz tym samym pytam - czy to okazja...czy ściema itd. Nie znam tego źródła i chcę wiedzieć na ile wiarygodne po prostu. Pozdrawiam.

EDIT:

Po raz kolejny napiszę - jest mi bardzo przykro ale nie można umieszczać tu ofert handlowych konkurencji dlatego musiałem usunąć te linki.

Rebciul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ NIE UMIESZCZAĆ NA FORUM OFERT KONKURECJI


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku sorrki....ale to nie była oferta konkurencji, a może wręcz nawet coś co by odstraszało - by w to "wdepnąć". Ja po to właśnie wrzuciłem, że mi to deko się nie podobało. Może i cenzura, a co za tym idzie selekcja jest skuteczna, to i tak niewiele da (wierz sam, że kto siedzi w temacie tak czy tak przegląda co się w sieci dzieje). A osobiście wolałbym kupić u Przemka jak już, bo w cuda to aż tak nie wierzę :( Bynajmniej jeśli uchybiłem w czem i wobec kogo...PRZEPRASZAM :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slawek_pila

Pewnie za chwile bedziesz mial "edit" w stopce :(

Pozdrawiam.


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, mówisz i masz :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem mandaryna od tego sprzedawcy od 3 dni śmiga po akwa jak narazie wszystko git ceny jedne podobne (mandaryn zblizona do reef ale niższa niż w innych )inne sporo w dół , ale chelmon za niecałe ... :( (sam wykropkowałem nie lubie jak ktos edytuje mi posty :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie troche Sławek, na wiekszosci innych forow dostaje sie bana za rzeczy, na ktore u nas nikt nie zwraca nawet uwagi. Niepożądane sa u nas jedynie wulgaryzmy, flejmy a takze reklamowanie wlasnej dzialalnosci. Takie mamy po prostu zasady, wlasciciel tego forum wyjasnial to wielowielokrotnie. NIkt nie czepia sie jesli ktos chce sprzedac pare szczepek czy jakas rybke, natomist jesli ktos sprzedaje w wiekszych ilosciach na allegro to automatycznie staje sie konkurencja dla wlasciciela tego forum, mysle ze to zrozumiale ze chce on tego uniknac.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamaniac - proponuje usunąć dział "targowisko", zdarzają się oferty sprzedaży całych zestawów, a to już podchodzi pod "sprzedawanie w większych ilościach"


160L + sump 40L, 150W HQI BLV Nepturion 14kK, 2 x ATI blueplus 39W i 2 x ATI actinic 39W, OR 2500, 5000 l/h, odpieniacz TUNZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniello

Mylisz całkowicie pojęcia albo udajesz że nie rozumiesz.

użyj archiwum forum (to proste)- naprawde nie chciałbym pisac tego po raz setny.

Nigdy nie było edycji postów dot. oferty sprzedaży przez osoby prywatne - zwierząt z akwarium, czy nawet szczepek.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w reef shop nic jeszcze nie kupiłem i jesli chodzi o zyjatka marna szansa (nie ma połaczenia ani pkp ani pks więc podejżenia o stronniczość odpadają :() rozumiem ,że każdy chce kupić cos taniej ale jak u mnie w firmie za której utrzymanie płace niemałe pieniądze , ktoś chce załatwiać swoje prywatne interesy na kasowaniu postów sie nie kończy :(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad B :

rozumiem ,że każdy chce kupić cos taniej ale jak u mnie w firmie za której utrzymanie płace niemałe pieniądze , ktoś chce załatwiać swoje prywatne interesy na kasowaniu postów sie nie kończy :(

pozdrawiam

/quote]

To że ktoś podał ofertę np.z Allegro nie znaczy że załatwia swoje prywatne interesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daniello :

Aquamaniac - proponuje usunąć dział "targowisko", zdarzają się oferty sprzedaży całych zestawów, a to już podchodzi pod "sprzedawanie w większych ilościach"

Kolego Daniello tu chodzi o oferty handlowe sklepów więc bardzo proszę zastanowić się następnym razem przed napisaniem tego typu odpowiedzi.

Panowie i Panie zasady obowiązujące na forum są bardzo proste. Tak jak napisał AquaManiac - jeśli nie będzie wulgaryzmów, chamstwa, awantur oraz reklamowania lub nawet pokazywania oferty konkurencji dla reefshopu - to nie będzie edytowanych lub usuwanych postów. Czy to tak ciężko zrozumieć?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Daniello tu chodzi o oferty handlowe sklepów więc bardzo proszę zastanowić się następnym razem przed napisaniem tego typu odpowiedzi.

Oj to zabrzmiało jak grożba.Niezrozumiałom rzeczą dla mnie jest Wasza postawa wobec konkurencji,której jak widzę panicznie się boicie.Przecierz i tak każdy zna oferty innych sprzedawców,a wiadomo że sklep Przemka cieszy się dobrą renomą i jest pewnym żródłem zakupów.Więc kto będzie chciał kupić ty czy tam to i tak to zrobi.A oferty innych powinny być znane chociażby po to żeby zmobilizować do lepszej oferty a dla nas kupców znalezienia atrakcyjniejszego towaru i przede wszystkim ceny.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyziu, bardzo dziwnie interpretujesz to co piszę. Chodziło mi o brak związku "działu targowisko" z ofertą sklepową. Po drugie - czy naprawdę to tak ciężko zrozumieć, że jest to prywatne forum związane ze sklepem i właściciel nie życzy sobie umieszczania oferty innych sklepów czyli tak naprawdę reklamy innych sklepów?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.