Skocz do zawartości
yareq

sprzedam całość 130l - komplet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w z związku z tym iż przebywam na obczyźnie chciałbym sprzedać cały komplet akwarystyczny. Teraz jestem w Polsce i mam 2 tyg na sprzedaż całości jeżeli się nie znajdzie chetny zbiornik zostanie do kolejnego mojego przyjazdu, a korale nadal będą rosły :-)

Zaznaczam sprzedam całość, nie będę rozpatrywał żadnych zakupów pojedynczych.

W skład kompletu wchodzi:

- zbiornik (45wys)x(45szer)x(65dlug)

- sump z 3 przegrodami wraz z refugium

- szafka zrobiona pod wymiar w kolorze wenge

- oświetlenie 5x24w - 3x biała 10000k i 2x niebieska 14000k

- kołnierz na górze wykonany z czarnej plexy

- odpieniacz miniflotor + pompka aquel

- marea 2400

- marea 3200

- aquabee 2000/1

- skała porośnięta przeróżnymi koralami (zdjęcia na życzenie) ok. 50kg

- życie: Amhiprion ocellaris - szt 2, Amhiprion clarkii – szt 1, Pseudocheilinus hexataenia – 1szt, Zebrasoma flavescens – 1szt, kraby czarne – 2szt, krewetka lysmata debelius – 1szt, rozgwiazda piaskowa - 1 szt

korale posiadane w zbiorniku to kila montipor, grzyby xenia na kilogramy :-), dwa duze sarcophytony, jeden mniejszy, gorgonia i wiele innych których nie wymieniłem

- piasek 8 kg

- sol reef salt 1 wiaderko całe 7kg drugiego połowa

Mnóstwo innego życia. Zapraszam do obejrzenia zbiornika – zastrzegam odbiór tylko osobisty i sprzedaż w całości. Cena do uzgodnienia !!! Zależy mi na sprzedaży

W razie zainteresowania proszę o kontakt tel. 608689320


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak nikt nie chciał by kupić całości a sprzedawał byś na części to rezerwuję 15kg skały i odpieniacz :D


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo piszesz - całość..ale jak doświadczenie uczy czasem zmienia sie zdanie..na wypadek gdybyś zmienił, przydałaby mi się marea 2400:)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi marea 3200 :D

EDIT: Już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak jak zauważyliście napisałem całość i nie odstąpie od tego ponieważ nie mam czasu na rozsprzedawanie po kawałku. mam na to 2 tyg...


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2 tygodnie sprzedaż jak najwięcej (o ile ceny będą atrakcyjne :D )I resztę możesz sprzedać przy następnym pobycie...Acha ja rezygnuję z Odpienia jak by co :D


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja skały z 10kg w dobrej cenie bym wziął:D jak coś to PW


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50kg w 130L obiętości (45x45x65) - pomyślcie o tym

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JanuszD :

kupię 25 kg skały

Jeśli na części to całe 40kg jest zarezerwowane więc zostaje Ci 10kg :D


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dinks :

50kg w 130L obiętości (45x45x65) - pomyślcie o tym

pozdrawiam

wiesz rózne są szkoły co do ilości skały, poza tym nie wszystko jest w zbiorniku część jest w sumpie. Wyobraź sobie, że z taką ilością skały zbiornik jest bardzo stabilny.

niestety nie przedaje na częśći!!!


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yareq :

niestety nie przedaje na częśći!!!

Nie to nie...Ale wątpie żeby znalazł się kupiec na całość...


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yareq - 50kg skały to dwa pełne boxy. Zmieścisz dwa pełne boxy do akwarium 130L ? Pewnie tak - wszystko zależy od stosunku obiętość skały/waga skały. O stabilności zbiornika stanowi obiętość a nie waga skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zważ jeszcze raz tą skałę, wydaje mi się (obym się mylił) że Cię w sklepie oszukali na kg


160L + sump 40L, 150W HQI BLV Nepturion 14kK, 2 x ATI blueplus 39W i 2 x ATI actinic 39W, OR 2500, 5000 l/h, odpieniacz TUNZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.