Skocz do zawartości
nika

NOWE FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Znam jeszcze inne opinie o Polakach za granicą:(

Porównywanie Reefcentral do naszego forum jest lekko nietrafione. Wystarczy wejść do działu sponsorów aby zobaczyć ile firm finansuje to forum. Przemek przecież napisał, że wchodzą tu w grę duże kwoty aby to wszystko poskładać i nie są to pieniądze bezpośrednio z naszych kieszeni tylko z jego. Ja też pewnie chciałbym aby wszystko śmigało jak dawniej ale zdaje sobię sprawę, że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Nie znam się na sprawach internetowych ale dwa lata temu u mnie w firmie było sporo zamieszania w związku z przejściem na kompletnie inne oprogramowanie wykorzystywane do pracy. Dlatego właśnie moja wyobraźnia działa i ma się dobrze :(


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga o wyobrazni i dlugoterminowym planowaniu dotyczyla forum a nie Ciebie ad persona i imho pasuje jak ulał :( do ostatnich zmian. no offend.

o reefcentral nic nie pisalem wiec chyba nie do mnie ta część odpowiedzi.

vbulletin nie jest drogi : http://pl.wikipedia.org/wiki/VBulletin . a przy tych cenach jestem przekonany, ze koszt jaki sie ponosi na licencje to spora oszczednosc w porownaniu do czasu/wysilku etc jaki trzeba wlozyc w utrzymanie/rozwijanie wlasnego systemu, nie liczac juz kwestii zwiazanych z samym designem funkcjonalności, testowaniem, supportem technicznym, wspomnianym przez kogos wczesniej bezpieczenstwem, etc etc. a jesli vbulletin jest za drogi to trzeba poszukac, na pewno sa tansze albo nawet bezplatne produkty gdzie koszt pojawia sie dopiero kiedy ktos chce korzystac z supportu technicznego producenta.

sa dwie drogi : albo placimy za profesjonalny system albo idziemy droga amatorskiej twórczości :(

oczywiscie pewnie zaraz dostane odpowiedz, ze to forum jest prywatna wlasnoscią i nic mi do tego jak wlasciciel chce to technicznie rozwijac - i w sumie bedzie mial racje - ale nie do końca rozumiem tą filozofię w czasach kiedy można wykupić za nieduże pieniądze zewnętrzny hosting z backupem i obsluga najpopularniejszych rozwiazan poczawszy od utrzymania forum, www, wordpressa itp, juz od kilku lat coraz mniej ludzi bawi sie w stawianie serwisow na wlasnych serwerach ze wzgledu na koszty z tym zwiazane i naklad pracy .

a pro pos wordpressa imho az sie prosi o uzycie bloga zamiast dziennikow. mozna to dorzucic do wątku o tym jakbysmy chcieli aby to forum wyglądało :(. dodam , ze wordpressa mozna sciagnac i uzywac bezplatnie. :(


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak sie wchodziło na forum było cos takiego jak nowe posty nieprzeczytane. Wchodziło sie tam jednym kliknieciem i wszystkie były do łatwego obejrzenia. Gdzies to znikło a zamiast jest przy kazdej kategorii - nieprzeczytane. Poprzednie było o wiele wygodniejsze. Chyba ze mozna gdzies to zmienic samemu.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek S: jak dasz aktywne dyskusje / aktywne tematy to pokaze tematy z nowymi postami


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy da sie jakos pozbyc konicznosci odswiezania strony po przeczytaniu nowego tematu i powrocie do listy nowych postow ?

bo teraz jak wyswietle sobie liste nowych postow i wejde w ktorys po czym chce wrocic z powrotem do listy nieprzeczytanaych postow to pojawia sie komunikat, ze strona wygasla (czyli wyslij dane do formularza jeszcze etc etc). ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman Rożek :
Zatorek :

Ale czuje się traktowany jak królik doświadczalny.

Pzdr

:(

Pozdrawiam Roman

Że niby zachowuję się jak dziecko ?? Ok, niech Ci będzie, ale może gdybyś czytał moje wcześniejsze wpisy to wiedziałbys o co mi chodziło. Chodzi o całokształt. Ta przesiadka na nowe forum była moim zdaniem nieprzemyślana. Super, że jest takie forum i jest bezpłatne, ale myślę, że gdyby Przemek z adminami powiedzieli o swoich plnach na forum, gdyby poprosili o pomoc w migracji, jestem przekonany, że niejeden z nas chętnie służyłby pomocą - bezpłatnie. A tak jesteśmy królikami doświadczalnymi - oczywiście nieplanowanymi :(. W zasadzie nie ma już co narzekać tylko trzeba życzyć Przemkowi i reszcie cierpliwości i szybkiego rozwiązania problemów co niniejszym czynię :(

Pzdr


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatorek, absolutnie nic nie mogę powiedzieć o Twoim zachowaniu bo Cię nie znam, a tą "buźkę" potraktuj pół żartem pół serio, chodziło mi jedynie o to aby podejść trochę z dystansem do tego co tworzy właściciel tego forum, ja też widzę wiele niedociągnięć, ale jak pomyśle że to forum również mogłoby nie istnieć to wolę je takie jakie jest oczywiście sugerując co można zmienić, upierdliwa krytyka, marudzenie, niecierpliwość - jest nie na miejscu (i nie "piłem" do Ciebie- ogólnie).

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaziko :

o reefcentral nic nie pisalem wiec chyba nie do mnie ta część odpowiedzi.

kaziko :

...dobrym przykladem jest reefcentral gdzie co jakis czas jest komunikat, ze system jest w trakcie konserwacji , w tym czasie pewnie robia backup, wprowadzaja zmiany, kiedy system jest zamrozony nikt nie postuje - nikt nic wiec nie straci. warunek backup zanim zacznie sie cos zmieniac.

:(


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman Rożek :

upierdliwa krytyka, marudzenie, niecierpliwość - jest nie na miejscu

Pozdrawiam Roman

@Roman W pełni Cię popieram, chociaż gdy chodziło o dzienniki to byłem upierdliwy, bo chodziło o bardzo ważne informacje :(


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie i ma chęć wytłumaczyć jak teraz wklejać fotki do dziennika? Proszę o dokładną instrukcję krok po kroku;):(

Hmm czyli albo nikt nie wie albo nikomu się niechce tłumaczyć :(_o


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :
kaziko :

o reefcentral nic nie pisalem wiec chyba nie do mnie ta część odpowiedzi.

kaziko :

...dobrym przykladem jest reefcentral gdzie co jakis czas jest komunikat, ze system jest w trakcie konserwacji , w tym czasie pewnie robia backup, wprowadzaja zmiany, kiedy system jest zamrozony nikt nie postuje - nikt nic wiec nie straci. warunek backup zanim zacznie sie cos zmieniac.

:(

:(

no ok, bylem myślami skoncentrowany na tym vbulletin ... :(


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzewu nie było więc namolnie ponawiam pytanie.. jak motyla noga..umieszczać teraz zdjęcia w dzienniku, kombinowałam tak i śmak ale nie wiem:( Uprzejmnie proszę o instrukcję:(


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby Magdaleny. Przerosło mnie to i nie mam już siły kombinować i szukać :(

Pzdr


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, a umnie cosik z pocztą się dzieje. zniknęly mi ostatnie wiadomości, z kolei w wysłanych pojawiła mi się wiadomość sprzed 2 m-cy??? czy tylko umnie tak jest?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zniknęły wszystkie wiadomości wysłane oprócz jednej, a szkoda.

Ale na starym forum, też mi wysłane wiadomości znikały, ciekawe gdzie się podziewały.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jarosław, mi zniknęły otrzymane :(, a wysłanych pojawiła się jedna i to mocno nieaktualna... niedobrze :(


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używam wyszukiwarki, i mam wynik na kilku stronach, aktualna otwarta znaleziona strona nie jest w żaden sposób zaznaczona - mozna to poprawić - choćby w >x< ten sposób, jak strony w wątkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zenon

Czy ta strona ma być oznaczona po znalezieniu i ponownym wyszkuwianiu czy jak? :playing

Przepraszam , ale nie zoruzmiałem - może to wina martini z wodą :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.