Skocz do zawartości
LUK4344

jak dodać fotkę

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie

jak dodać fotkę do mojej galerii a potem wrzucić ją do posta

Było kuźwa dobrze to musieli poprawić i same problemy teraz!!!


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem problemem nie jest dodawanie tylko zmniejszenie ilości miejsca na fotki do 1 MB dla każdego. A że np. ja mam wrzucone 32mb fotek to tez mam ostro przekroczony limit i wgrać nic nowego nie moge za Chiny.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do posta. Próbuję dodać fotkę np. do tego posta i wychodzi tylko coś takiego [t=thumbnail][/t]. Nie można pobrać foty, w X-tra mam tylko jedną fotę. Ki diabeł


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( i :( i dalej nie wiem nic....o dodawaniu fotek ani do dziennikia ani do forum:googleye1209132017.JPG

akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widze ze nikt nie odpisuje na wasze pytanie wiec wam napisze jak dodać fotke do posta.Tak więc u mnie nie działa [t=thumbnail][/t] to jest miniaturka foty a działa tylko :( i wklejamy to między ' alt='default_(.gif' alt=':('> i wklejamy to między '> czyli TUTAJ!! no i to wszystko:waving Pozdrawiam

Można pocwiczyc na tym adresie co jest w poscie i wyjdzie to tak

1228770722.jpg


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1209850107.JPG

Dzięki Nemezis w życiu bym się nie domyśliła aby poobcinać ten cudzysłów:clapping A oto moja rurówka właśnie..urocza nieprawdaż?:(


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i podepne sie rownierz pod temat,@nemezis,jakiego aparatu uzyles by zachowac odpowiedni rozmiar fotki[800x600]pikseli?,szczerze to jestem z tego kompletnie zielony


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1209847442.JPG

Faktycznie działa dzięki.

A tak do admina czy nie można uprościć dodawania obrazka do posta ?


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1209074963.jpg

DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nemezis :

dexa miedzy tu wklej adres a przy okazji fajne ułożenie piasku w tym akwa jest:)

fotka wstawiona na próbę zaraz po przełożeniu wszystkiego teraz jest zupełnie inaczej :-)


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki ale to nie moje zdjecie ,poprostu wstawilem tak na probe pierwsze lepsze z neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nemezis

Nikon D40 z kitowym obiektywem

EDIT: ups... trochę stary post


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snocho , z jakimi ustawieniami?

Ja za cholerę nie mogę zrobić takich zdjęć:)


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.