Skocz do zawartości
Przemek

Przebij.com - problemy z działaniem, pytania oraz pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za Waszą radą zakładamy nowy wątek, w którym prosiłbym o zgłaszanie uwag co do funkcjonalności, działania oraz ewentulanych usprawnień które mogły by być wprowadzone do serwisu aukcjyjnego.

Prosiłbym o umieszczanie w tym watku tylko i wyłącznie wypowiedzi związanych z tematem topica.

Dziękuje.

Pozrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie praktycznie za każdym razem strona nie otwiera się w calości, tzn. część zdjęc otwiera się jako wąziutkie poziome paski, problem znika po odświeżeniu strony czesem kilkkukrotnym, co w połączeniu z tym że strona ogólnie wolno się wgrywa jest dość denerwujące. Do tego problem pojawia się przy każdym powrocie do strony głównej np. po obejrzeniu jakiejś aukcji.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mozesz wkleić tokę jak to wygląda? Jakiej przegladarki używasz?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Opery, jeśli to konieczne wieczorem wkleję fotkę, ale wygląda to dokładnie tak jakby normalne zdjęcie "ścisnąć" od góry i dołu tak że powstaje tylko wąski pasek zamiast normalnego prostokąta. Kolejna rzecz to po wejściu w licytowane aukcje przedtem w statusie miałem informację czy moja oferta jest najwyższa czy ktoś mnie przebił, teraz mam tylko "aktywne" i żeby dokopać się do tego czy prowadzę w licytacji muszę wejść w określoną aukcję.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także się z tym zgadzam, ale nazwa jest łatwa do wyartykułowania :playing

serwis będzie takze dostęny pod adresem www.reef-auction.pl praz ww.reef-auction.eu

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro docelowo serwis ma zastąpić targowisko to chyba powinien być widoczny z poziomu strony nano-reef? Jako kolejny dział forum albo u góry. W każdym razie dostęp powinien być nieco łatwiejszy- 1 kliknięcie i już.


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzimy do serwisu aukcyjnego to co nas nas interesuje najbardziej to są aukcje - a szczególnie te, które niedługo się kończą (może coś upolujemy taniej niż zwykle itp).

Wiec wchodze do serwisu:

1. klikam w kategorie (powinno być ich duzo - w głównej stronie serwisu podkategorie powinny być rozwinięte na zwierzęta; sprzet i następne)

2. klikając w kategorie spodziewam się, że zobacze aukcje ale ich nie widzę: widzę wyszukiwanie (po co mi wyszukiwanie - jak będę chciał coś znaleźć to znajde wyszukiwanie) oraz widzę co ostatnio dodano (po co mi to widzieć - mnie interesują aukcje a nie to co ostatnio dodano - po to kliknąłęm w kategorie - gdyby mnie interesowało to co dodano ostatnio to bym kliknął w link 'ostatnio dodano'.

3. same aukcje są tak nisko na stronie ze ich nie widać - trzeba przewijać ekran - a więc kilkając w kategorie nie widze tego co klik w kategorie miał mi pokazać.

proponuje: przeniesc aukcje na gore a wyszukiwanie i co nowego na dol.

podkategorie powinny byc przy kategorii glownej a nie obok aukcji (ten plywajacy panel boczny ktory defacto jest na srodku ekranu a caly lewy bok swieci pustką).

to tak na gorąco - będę pisał dalej po meczu.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy [ kliknąć tutaj ] aby aktywować swoje konto.

Błąd: Aktywacja konta nie jest możliwa gdyż podałes nieprawidłowe dane.

To by bylo tyle na temat mojego konta

Aczkolwiek konto dziala :playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś błędny komunikat, ponieważ wcześniej przeprowadziłem ręczną aktywację Twojego konta - i dlatego nie zadziałało(link aktywacyjny)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak ogladam historie licytacji to daloby sie usunac powtarzajacych sie uzytkownikow? Tzn jak na allegro jak sie 2 licytuje to zeby byly tylko ich ostatnie oferty a nie cala historia licytacji? Chyba uprosciloby to przegladanie.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już miał chyba ten problem, mianowicie tak jak już pisałem powyżej, po wejściu w "aktualnie licytuję" pojawia mi sie w statusie licytowanej aukcji "aktywne", bez informacji czy moja oferta jest najwyższa, czy ktoś mnie przebił. Do tego okazuje się że w przypadku kiedy moja oferta została przebita, dana aukcja znika z wykazu licytowanych przeze mnie aukcji. To mocno uciążliwe. Da się coś z tym zrobić czy tak już zostanie?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już został zmieniony opis - od teraz widoczny jest albo "Twoja oferta jest najwyższa" albo "Zostałeś przebity".

Po jakim czasie znika aukcja? Sprawdzam u siebie i aukcje w których zostałem przebity nadal są widoczne.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Otrzymałeś błędny komunikat, ponieważ wcześniej przeprowadziłem ręczną aktywację Twojego konta - i dlatego nie zadziałało(link aktywacyjny)

pozdrawiam

Przemek

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje (lub nie znalazłem) możliwości wycofania swojej oferty z aukcji np ja w jed nej z licytacji wrzuciłem o jedno zero za dużo no i mam problem bo jeżeli cena będzie ok to fajnie ale jeżeli przewyższy moje możliwości to kiszka


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się w statusie "Twoja oferta jest najwyższa" ale tylko jedna aukcja została, pozostałe dwie w których brałem udział po prostu zniknęły po tym jak zostałem przebity. Czy ktoś jeszcze ma taki problem czy tylko ja?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb - oto fragment z mojego panela:

# 100096 Tropic Marin REEF SNOW - Pokarm dla koralowców od 1zł BCM PLN 9.00 PLN 9.00 02 Jun. 2008 08:03:25 Zostałeś przebity

# 100095 Sarcophyton PLN 10.00 PLN 10.00 02 Jun. 2008 08:03:57 Twoja oferta jest najwyższa

zostałem przebity o 8:03 - aukcja nadal widoczna jest w dziale Licytuję


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie aukcje w których zostałem przebity poprostu znikają, nie ma ich i tyle.

Edit. Nie wiem czy coś zmieniłeś, ale pojawiły się aukcje w których zostałem przebity :playing


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było zmieniane.

:playing

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod IE portal chdzi ok, tzn szybko, zdjęcia wgrywają się w całości itp. Pod Operą (której używam) chodzi mocno kulawo:con bardzo wolno, część zdjęć się nie otwiera, otwierają się dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu strony... Da się coś z tym zrobić? Czy tak już zostanie?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli ktos zalicytowal moj przedmiot to nie powinienem dostac meila ?


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod IE portal chdzi ok, tzn szybko, zdjęcia wgrywają się w całości itp. Pod Operą (której używam) chodzi mocno kulawo bardzo wolno, część zdjęć się nie otwiera, otwierają się dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu strony... Da się coś z tym zrobić? Czy tak już zostanie?
Ktoś ma podobny problem? Doczekam się odpowiedzi?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwentas - sprawdź ustawienia konta - muisz mieć zaznaczoną opcję otrzymywania listów z informacją o ofertach w Twoich aukcjach.

Pozdrawiam

Przemysław Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również używam Opery i niestety jest nieciekawie. Zdjęcia sprasowane i chodzi jak na modemie ;).

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy na głównej stronie gdzie są wyświetlane aukcje da się pokazać ile wynosi cena "kup teraz" , obecnie muszę wejść w produkt i dopiero wtedy wiem za ile można towar kupić od ręki. Rubryki tabeli mam takie:

Nazwa przedmiotu, Cena początkowa, Najwyższa oferta, Liczba ofert, Koniec. Czy da się tu wyświetlić jeszcze rubrykę "Kup teraz" żeby tam pokazywała się cena KT.

PS Też używam Opery i obrazy skalują się tragicznie.

Pozdrawiam: magu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.