Skocz do zawartości
Przemek

Przebij.com - problemy z działaniem, pytania oraz pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Problem: nie moge odwolac ofert ani skontaktowac sie sie z nabywca by on odwolal oferte - powód pojawienie sie slimakow jedzących montipory a takich montipor nie sprzedam


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szwentas

Już dorobiliśmy opcję odwoływania ofert.

@magu

bardzo dobyr pomysł, odpowiednia informacja będzie widoczna z poziomu strony głównej

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z Operą Stefan?;)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stefan - za operę to się wezmę w przyszłym tygodniu .

Na camp wyjeżdżam na dwa dni ;)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

@szwentas

Już dorobiliśmy opcję odwoływania ofert.

Nie wiem moze nie widze tego ale jak mam juz oferte zlozona to nie ma opcji odwolania lub kontaktu z kupujacym


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w panel użytkownika, następnie sprzedaję - klikasz na aukcje w której masz tą ofertę - a potem historia licytacji (obok zdjęcia) - i po prawej stronie masz ocje do odwoływania ofert.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo, no to ja mam takie pytanie.

Licytowałem korale i koniec aukcji przypadał dajmy na to około godziny 23:37 , około 23:20 jakiś kolega przebił mnie więc chciałem poczekać mniej wiecej do minuty przed końcem aukcji żeby przebić tego PAna i wygrać aukcję. Jak pomyślałem tak zrobiłem - 23:36 dałem nową cenę i......... pokazał się nowy czas zakończenia - o godzinie 23.56 ? Why ?

Ta sprawa tyczyła się dwóch aukcji.

Ty wiesz że mało zawału nie dostałem bo musiałem przez 20 minut klikać myszką żeby lookać czy ktoś mnie nie przebił ;)

To jakiś automat ? czy cuś ?

EDIT: Ok korekta ;) Właśnie sprawdziłem. Kończyła się aukcja zielonego jeżowca i na dwie minuty przed końcem podbiłem cenę i..... aukcja przedłużyła się o 20 minut. - Można to zmienić ?

Aha i już kiedyś ktoś pisał. Zdarza się ( nie na każdej aukcji ) że jak bierzesz udział i ktoś cię przebije to aukcja znika z zakładki Aktualnie Licytuję.....

Pozdrawiam

RaF ( SkoczekPL )


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie aukcje sa malo czytelne..tak naprawde nie wiem o co chodzi w tych aukcjach. jedno tylko co widze to handluje tu tylko riff-shop. dla mnie katastrofa nie sadze abym mogl cos kupic na tych aukcjach mimo ze cos licytowalem nawet nie wiem czy przegralem czy wygralem..... czy nadal licytuje... to jst wszystko niedograne ale sadze ze kiedys sie wyklaruje i wyjdzie na prosta jak allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam, nie jest źle :D Przez to że mało ludzi tam wchodzi można naprawdę ładne korale ustrzelić za 50-60% ceny. :D

Ale chyba nie jest tak mało ludzi na przebij ( kupujących ) bo przy każdej aukcji BCM jest zawsze kilkanaście ofet zakupu.

Andrzej - tak jak było w kabarecie Moralnego Niepokoju - "Bedzie Pan zadowolony....."


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej58

Dziękuje za informacje. Prosze napisz dokładniej, co jest nieczytelne i niezrozumiałe?

Wszystkie informacje na temat tego czy coś licytujesz czy też nie oraz jaki jest status Twojej ofery znajdują się w panelu uzytkownika, w zakładce sprzedaję - i nastęnie aktualnie trwające lub zakończone.

Sprawdzałem dokładnie - aukcje same nie znikają :D

pozdrawiam

Przemysław Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z działaniem pod Operą?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trochę z innej beczki czy reefshop będzie jeszcze wystawiał towar na wbijam?


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.