Skocz do zawartości
Nemezis

Francuzi...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Byłem w Krakowie u francuzów i niestety jest likwidacja tego sklepu i nie wiadomo czy jeszcze gdzieś w Krakowie otworzą więc jak ktoś do nich ma zamiar się wybrac to lepiej niech sobie da na wstrzymanie


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze sie likwiduja wiadomo od ponad miesiaca :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można coś jeszcze kupić czy już zamknęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno można kupić preparaty,ceramike i świetlówki ale to niewiem czy mają czas na sprzedaz bo sam musiałem się streszczać z kupnem ceramiki więc najlepiej zadzwoń do nich


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nikt sie nie likwiduje !!!

Dzisiaj z nimi rozmawiałem przez telefon. Robią gruntowny remont i zwiększają powierzchnie.

Mają otworzyć na początku sierpnia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no :) fajna wersja :) ale chyba nie do końca zgodna z rzeczywistością :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qbab :

no :) fajna wersja :) ale chyba nie do końca zgodna z rzeczywistością :)

Ja też dostałam taka informację od Oliviera ze to chwilowo, ale biznes is biznes, notarialnie poswiadczonego oswiadczenia niemam :) nawet nie nagrałam :)

może przenoszą się parę ulic dalej, moze zostana w południowej Polsce? może w Krakowie


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając Oliviera to on co innego gada do kobiet a co innego do facetów :) (dotyczy to rówież cen za zwierzaki :) ) więc jak to się mówi 'na dwoje baba wróżyła'

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

A swoja drogą mógłyby ktos z Panów Francuzów napisać konkretnie.

Przecież wiemy ze czytacie forum :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ja tez słyszałem ze zamykaja interes :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ryb w zbiornikach niema,tylko w tym duzym pare było i w pudełkach są zapakowane preparaty i coś tam jeszcze może Przemek coś wie lepiej bo jak się nie myle korzystają z ich usług


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I.A.M.- Nowy profesjonalny sklep w Krakowie / 2008-07-25

W związku z przejściowymi problemami spółki Nowa-Reef, postanowilismy ją rozwiazać. Na jej miejsce 15 lipca 2008 r. powstał Instytut Akwarystyki Morskiej z siedzibą przy ul. Starowiślnej 18 , założony przez licencjonowanego biologa morskiego Antoine Brenti. Mamy nadzieję, iż wybrane przez nas miejsce będzie bardziej dla Państwa dostępne. Zapraszamy serdecznie na uroczyste otwarcie Instytutu pod koniec sierpnia! Pragniemy poszerzać zarówno naszą ofertę jak i grono naszych dotychczasowych klientów, do zobaczenia!

Oto co napisali


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nemezis , kto Ci powiedział że korzystamy z ich usług? Tzn. w jakim sensie? Kupujemy coś? Muszę pogadać z pracownikami bo nic nie wiem na ten temat :(

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką informację otrzymałem w dniu dzisiejszym >

Firma Nowa Reef, jak Pan'stwa ja znaja; od 1 sierpnia juz nie be;dzie

istnia?a Otwieram nowa Firma o nazwie Akwa Marin.

Pierwsze dostawy sa; zaprogramowane na pocza;tek sierpnia. Nowe

zwierze;ta, lepsza jakos'c', lepsze ceny....

Pozostaja;c z szacunkiem


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziba pozostaje w Krakowie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nemezis :

:(

Niestety źródło tych informacji jest w głebokim błędzie i stwierdzenie to zawiera nieprawdę - chyba że miało ono na celu deprecjację(trudne słowo) naszego sklepu i wprowadzenie dezinformacji(także trudne słowo) w szeregach naszych Klientów.

:(

pozdrawiam

Przemek

PS. To w odpowiedzi na pytania na priva, które zwróciły uwagę na fragment wypowiedzi jednej z osób w tym wątku - czego po prostu wcześniej nie zauważyłem.

Przepraszam za wcinkę w temat.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio byłem u nich i po rozmowie z Olivierem wnioskuje, że się rozbudowywują i zmieniają cały sprzęt.


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja otrzymalem informacje ze rozwiazuja spolke i beda dwie osobne firmy , ale dziwne obaj Panowie mowia o tym samym adresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie aby 2 a nawet 3 firmy miescily sie pod tym samym adresem ale to zdaje sie NTG i urzad skarbowy jak adres za bardzo taki sam mzoe sie mocno zainteresowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby likwidowali przy takim duzym obrocie jako oni maja, kazda dostawa idzie im na pniu a z tego co mi mowil Olivier taki sklep we francji nie mialby racji przetrwania u Nas nie ma prawie zadnych kontroli, nikt sie na tym nie zna wiec biznes im kwitnie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Piotr to nieco dziwne co piszesz,

co do róznych kontroli w sklepach morskich to trochę wątków tu było, owszem były narzekania ze kontrolujacy się nie znają czasem na morskich zwierzakach, ale przecież kontola przeciwpozarowa czy urzad skarbowy nie jest od tego.

Twoja wypowidź brzmi jakbyś sugerował mocne przekręty we wszystkich sklepach ... Fakt ze w Krakowie nie ma konkurencji


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już wszystko wiem :)

spółka się rozwiązała, najpierw Pan Olivier stwierdził,ze rezygnuje bo ma dośc ryb a potem zmienił zdanie, podawał nierawdziwie informacje klientom aby ich przyciągnąc tylko do siebie i nawet zagarnął lokal na Tatarskiej, który nota bene pełen jest szczurów itd, ceny też nieźle wywindował.......także zgadzam się z wypowiedzią Alef, Olivier jest lekko mówiąc - nieodpowiedzialny....

ale cóż z tego co wiem biolog Antoine otworzył swój Instytut Akwarystyki Morskiej z siedzibą przy ul. Starowiślnej 18, ma być uroczyste twarcie pod koniec siernia i dobre ceny :))

Mam już zaproszenie ...

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.