Skocz do zawartości
Nemezis

Francuzi...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mówiłem, że Olivier jest nieodpowiedzialny - twierdziłem jedynie Paniom daje większe rabaty (czego nie potępiam).


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak twierdzę, nie mam dobrych doświadczeń niestety z nim, co chwile inna cena , w dodatku zero kontaktu jeśłi sa jakies problemy...

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wyszlo na dobre bo beda konkurowac teraz ze soba i jest szansa na obnizenie cen


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu ceramikę http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=414238389 a tu film jak tą ceramikę robią tylko po Polsku nie mówią:)http://fr.youtube.com/watch?v=e-QqkUiKqz4


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem juz Starowiślną 18 :) jest super, totalnie co innego niż Tatarska, profesjonalnie, jeszcze malują ale zanosi się ciekawie na otwarciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto się z Was wybiera na to otwarcie u Toniego ? za ok. 3 tygodnie ma byc, zapraszani będą wszyscy, którzy mają związek z akwarystyką morską,zatem forumowicze także :) i jedzonko ma byc francuskie, winko też hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w zbiornikach już cos pływa czy jeszcze pusto?


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos nr telefonu do Antka? Nie chcialbym przoczyc imprezy a zaproszenia nie dostalem:)


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza ma być we wrześniu ! mają wysyłać sms-y i maile. Byłem tam ostatnio i jestem pozytywnie nastawiony do tego co robią. Za 2 tyg sklep już ma działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam telefon do Toniego: 500-14-00-16, można dzwonić i zgłaszać chęc udziału w zabawie, chyba będzie tez jakiś konkurs :) faktycznie imprezka wyląduje chyba na wrzesień, muszą zdazyc przygotować wszystko na przyjęcie gości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dajcie szanowni forumowicze jakieś namiary na sklepy z akwarystyka morską w Krakowie. Wybieram się z Jeleniaj Góry i chętnie odwiedzę, coś kupie, pooglądam itd.


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instytut Akwarystyki Morskiej, Starowiślna 18, Kraków, tel powyżej do właściciela :) jest to sklep, hurt-detal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki


Przesiadka na 580l 140x70x60; sump 100 l; DSB/refugium; cyrkulacja 7800 l/min; obieg DELTEC 5250 ok. 1000 l/h; Odpieniacz BA; ośw. BA 10x54W; Profilux III; Pompy dozujące

Fascynacja akwarystyką od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diadema Artur ul. Łagiewnicka 52 otwarte chyba od 16 i nie zapomnij po drodze wstapic do mcdonalda na matecznym jest tam nowy mega potezny zbiornik jak go zobaczysz to Ci szczeka opadnie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze nie jest to ten stary zbiornik tylko calkowicie nowy dwa razy wiekszy!!


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a macie jakieś "dodatki" za tą "reklamę" na forum?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.