Skocz do zawartości
Qbab

Robert i ostre papryczki

Rekomendowane odpowiedzi

Przewiduję niestępujące wyniki:

PP - Kimi

1 - Kimi

2 - Felipe

3 - Robert


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle niepoprawny optymista :)

PP:Massa

1-Robert

2-Massa

3-Nick H.

Typuje także, że HAM będzie jechał słabo zarówno w Q1-3 jak i w samym wyścigu.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP: Hamilton

1: HAMLTON

2: MASSA

3: RAIKKONEN

chciałbym aby Kubica był przynajmniej trzeci ale jak to pokazują ostatnie wyścigi BMW ma po prostu za słaby bolid.

PS za wszelkie błędy stylistyczne, ortograficzne, interpukcyjne oraz reszty których nie znam z góry przepraszam Qbab :) (Qbab - postrach dyslektyków :) ) - taki żart :)


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

PP Kimi

1. Kimi

2. Koval

3. Kubica

Ja mysle ze Kimi w koncu sie obudzi, bo cos ostatnio nie za bardzo

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wener :

(Qbab - postrach dyslektyków :) )

Sam osobiście jestem dotknięty podobną przypadłością (dysortografia) i co więcej mam dokumenty potwierdzające ten fakt, ale sobie radzę. I powiem więcej, jestem naprawdę wyrozumiały (do tej pory), ale czym innym jest lenistwo, a czym innym prawdziwy problem. Obecne czasy są wręcz stworzone by takich jak ja ratować z opresji. Słowniki na każdym kroku, automatyczna korekta (sam korzystam nagminnie, niestety trzeba uważać bo poprawia moje nazwisko na Babiarz, co może prowadzić do niefortunnych sytuacji :) ) i inne podobne wynalazki, naprawdę pozwalają spokojnie i wygodnie pisać poprawnie.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab nie martw sie, ja po powrocie z zagranicy (7lat) mam dokladnie to samo, takie byki czasem wale ze az wstyd, ale trzeba walczyc, dobrze ze sa te slowniki i przyszla zona nad glowa i po uszach bije jak sie cos zle napisze...

Pozdro i sorki za off topa


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie staram pisac zwiezle i do rzeczy ale nie zawsze mi to wychodzi. Niestety. Afektem jest ledwo zdana matura z polskiego. Za to w scislych jestem w czolowce albo raczej bylem bo te wszystkie sinusy cosinusy sinusoidy i bog wiec co tam jeszcze bylo poprostu nie przydaja sie w codziennym zyciu. No chyba ze jestes jakims astronauta :)

A ja tam lubie Twoje spostrzezenia, zreszta jak wszystkich na tym forum i to nie wazne czy na temat solniczek czy tez wogole odbiegajace od tematow (kurde wazelina wyszla jakas z tego :) )


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę ja też?

:)

pp: Robert

1. Hamilton

2. Raikkonen

3. Kubica

ale jak będzie to zobaczę... na żywo :) słuzbowo jadę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP: Massa

1. Raikkonen ( ma coś do udowodnienia)

2. Hamilton (jeździ jak wariat wygra z Kubicą na pit stopach, a nie bezpośredniej walce)

3. Kubica ( bolid BMW nie stać na więcej, może będzie lepiej o ile wymyślą dobrą taktyjke:) )


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek, myślę że za dwa tygodnie, już każdy zespół będzie miał "4-paddle steering wheel" jak ładnie nazywają to anglojęzyczni dziennikarze :) i trochę się sytuacja wyprostuje. :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Węgrzech Ferrari coś z dociskiem pokombinowało - mają być nowe elementy aerodynamiki.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się Wam podoba coś takiego:

KERS - daje "kopa"


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW jak widać ma kopa, a tak się skarżą na to, że słabe te ich bolidy.:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą :) Ciekawi mnie bardzo zabezpieczenie baterii przy wypadku z obrażeniami bolidu typu GLOCK/OSTATNI WYŚCIG czy KUBICA/MONTERAL.

Akumulatory (nawet te suche czy jakieś super żele) mają tendencję do wybuchania przy większym zwarciu. I teraz mamy Tima Glocka robiącego sobie z zadu jesień średniowiecza a potem małe bum dokonujące pięknego zamknięcia spektaklu.

Piszą coś o tym w serwisach ??

pozdrawiam

ps. widzieliście jak ostatnio Schummi przycedził w testowym Ferrari ?


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alef - nie widziałem zdjęć z popisów Schumiego. Masz coś? Może było widać nowe poprawki aero?

A akumulatory zabezpieczyć się na pewno da, wsadzą je w jakieś węglowe pudło z dziurą z jednej strony i w razie eksplozji masz problem z głowy - zadziała jak lufa - poleci w bezpiecznym kierunku.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowali kawałek plastiku na pokrywie silnika :)

A dzwona Schumachera na Nuerburgring widziałem w jakiś wiadomościach kilka dni temu - fotki tylko pokazywali.

Tej płetwy nie widziałem - pooglądamy sobie ją dokładnie na Hungaroringu.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak bys alef znalazl te zdjeci agdzies daj linka ciekaw jestem rowniez jak to wygladalo.

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdzies sie coś pokaże na necie - na tych fotkach co widziałem ta kupa złomu nie wyglądała jak bolid - bardziej przypominało to auto rodem z Nascar itp. ale ciężko było cokolwiek zobaczyć bo migneło tylko na chwilę a komentator używał języka mi nieznanego.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze niestety znowu wygra HAM, McLaren jest o te kilka setnych sekundy do przodu i nie mysle zeby sie to zmienilo. Jesli HAM pojedzie dobrze kwalifikacje i zdobedzie PP to wygra ten wyscig.

PP - HAM

1. HAM

2. RAI

3. KUB

4. MAS

5. HEI

6. KOV

7. ALO

8. TRU

9. VET

10. WEB


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poszalałeś z przewidywaniem :).


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba przysnil mi sie wyscig, Hamilton pojechal swietnie kwalifikacje, i jak to zwykle bywa na Hungaro, prowadzil od startu do mety. MAS i KOV mieli przez caly wyscig problemy z mocno zmieniajacą sie przyczepnoscia, Robert pojechal swietnie - nie zrobil zadnego bledu na tym bardzo trudnym torze. KOV i WEB mogli byc wyzej ale obrocili sie pare razy.

:)

@Alef MSC rozwalil Ferrari California podczas testow sprawdzajacych zachowanie auta na granicy poslizgu. Nigdy sie nie dowiemy kto zawinil, ale wrobelki na dachu fabryki w Maranello ćwierkają ze byl to raczej błąd kierowcy.

A co do moich typowan, to mam coraz wieksze watpliwosci, na Hungaro beda w uzyciu soft i supersoft, HAM moze miec ciezko... Jesli do tego bedzie gorąco to teoretycznie wieksze szanse mialoby Ferrari, ale po ich ostatnich wyczynach zdziwilbym sie, gdybym ich na przodzie zobaczyl. Za to Robert ma spore szanse: dobrze jezdzi quali a to jest na Hungaro niesamowicie wazne, na Hungaro trzeba trzymac opony caly czas bardzo gorace - z tym tez Robert nie bedzie mial problemow. Sa realne szanse na podium.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, pobudka :) BMW juz sobie odpuscilo ten sezon, oni juz dlubia auto na przyszly. Na Hungaro powalcza o 6, 7 miejsce jak dobrze pojdzie :> (sprawdz priv :))


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio szczęście do bardzo fajnych filmików :)

Może ktoś pisze się na "co-drive" z atrakcjami ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę Roberta w takiej 'napompowanej' wyścigiem formie psychicznej :) Zapowiedzi o podium, o tym, że nie ma odpuszczania :) Chyba będzie się dzisiaj działo :) Do tego zong Nicka H. z Q1-Q3 - podjarany jestem tym wyścigiem na maxa :))

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie myślę, że Kimi szykuje niespodziankę np jeden pitstop.

Robert faktycznie wyglądał wczoraj mocno. Ale auto miał totalnie podsterowne.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.