Skocz do zawartości
joannakarwowska

Sklepy w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Czy moglibyście polecić sklepy z koralowcami w Wwie? Mój znajomy z zagranicy poszukuje koralowców SPS. Do tej pory w Internecie doszukałam się tylko Acropory w Landzie. Czy są jeszcze jakieś godne polecenia sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoofokus na ursynowie


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Korale.pl, ale to bardziej sklep netowy niz taki w którym mozna powybierać, aczkolwiek śłuża jak najbardziej fachową poradą i wsparciem.

Osobiście polecam i korale i Acroporę w której juk kilkakrotnie zasiedziałem sie dłużej niz kilka minut ptrzebnych na odebranie zwierzaka. Łukasz - właściciel potrafi bardzo fajnie opowiadać o zyciu w baniaku i ma anielską cierpliwość do nowicjuszy (przynajmniej do mnie ma)

pozdrawiam


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od 26 września Aqua Medic w Warszawie :)


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze sklep Pawla Szewczaka - chyba atollzoo


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawie szukając SPS to oprócz Acropory masz jeszcze Aquariumfarm w hali wola na Powstańców Śląskich a to już jest niedaleko od Korali.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquarium farm nie polecam, straszny buc sprzedaje, jesli to właściciel to gratuluje podejścia.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Zoo ostatnio wchodzi w morskie. W Galerii Mokotów maja chyba z 6 zbiorników.

W Leclerku na Ursynowie tez czasem coś mają.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Acropore. Dobra obsluga, duzy wybor, nic tylko wpasc i kupowac :)

Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep AquaMedic otwarcie było w ubiegły piątek 26.09.2008.Adres sklepu można znaleść na stronie www.aquamedic.pl


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gorąco polecam Acroporę w Landzie. Miła, profesjonalna i cierpliwa obsługa, a wśród zwierząt często spotykane perełki :)


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajomy jeszcze szuka SPS'ów w Warszawie to polecam wizytę w Acroporze. Zawsze można liczyć na ciekawy asortyment i fachową poradę Łukasza.

Pzdr

Rafał


320l (124x54x50h); BM200; 2x6045; 2xSunsun; T5 ATI: 6x54W.

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Aqua Medic na Fieldorfa w Warszawie w celach oglądania i przymiarek. Bardzo miło porozmawiałem i widać że się sklep rozkręca. Tak trzymać :clapping

Po nowym roku pewno przestanę być teoretykiem :D A że sklep jest pod nosem to na pewno opisze efekt współpracy.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylem jeszcze w aquamedicu, ale acorpora jak do tej pory poziomem przebijała wszystkie pozostałe sklepy w w-wie.

jesli aquamedic dotrzyma kroku to tylko dobrze dla nas kupujacych.

jak napisal klasyk biznesu, konkurencja jest dobra dla wszystkich, dla klienta bo oznacza lepszy produkt/usluge w lepszej cenie, dla spzredawcy bo konkurencja pozwala mu sie rozwijac poprzez zmuszanie do wysilku nad polepszeniem produktu/uslugi i optymalizacji kosztow tak aby sprzedac z zyskiem w lepszej cenie niz konkurent.

jak pamietam , ze 3 lata temu goscie z aquafarm chcieli ode mnie 5zł za wejscie do sklepu , a jedyny sklep ktory cos sensownego oferowal to byl focus zoo to az mi sie wierzyc nie chce , ze sie tak rynek rozwinął...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwnie zmienia ze sklepami w tym roku jeśli chodzi o Warszawę.Aquamedic jest przenoszony ,e-rybka wyjechała do Marek a teraz korale zmieniają miejsce.Ciekawe co z resztą sklepów bo do końca roku trochę czasu jeszcze zostało.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja będę miał Aquamedic pod nosem... znaczy się pod pracą ;) już im pomagałem dźwigać wielką wannę ;) zapowiada się bardzo ciekawy sklep!

co z tymi koralami bo nikt nie napisał gdzie się przeprowadzają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Akawrium Farm lepiej zapomnij dla wlasnego dobra

Wpadłem kiedys tam bo były za 30zl t5 white 39w sylvanii ale tak to jakoś średnio mi atmosfera pasuje.

Gość być może ze względu iż przy hali wola gdzie dużo gapiów a 0 klientów zdziczał.

Ceny ogólnie nie były jakoś atrakcyjne.

Chodz ostatnio mam zastój w zakupach to zawsze chętnie wpadam do korala obsługa jest ok.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.