Skocz do zawartości
Robert K

W koncu się udało.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś udało mi sie wreszcie dojechać o Roberta , w końcu mam 4-5kilometrów.

Maluchy faktycznie potwornie porosły, jak na pierwsze podejście super ilość żyjących do dziś. Ale co sie dziwić Robert zrobił z mieszkania prawdziwą wylęgarnie pokarmu.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo prosze nie nabijać się z mojego bagna :D może i faktycznie duzo wody jak na warunki ale co począć:)_o


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, jakie bagno, przy Twojej "wylęgarni" porodówka normalnie wysiada :) Choć z tym bagnem to może być niezły pomysł - mini dolina Rospudy (dotacje unijne, strefa ciszy w centrum Wa-wy), Ty to przemyśl, a my poprzemy :D

A tak na serio, to to co masz w chacie robi wrażenie i szacun za podejście do tematu. Koniska to już spore okazy, rosną jak na drożdżach - jeszcze raz gratulacje.

P.S. Po tym co zobaczyłem u Ciebie zastanawiam się czego mogę się pozbyć z chaty, żeby zmieścić podobny baniak u siebie :D Zabrakło tam tylko mojej drugiej połowy co troszeczkę komplikuje sprawę :D

Szkoda, że miałem tak mało czasu, bo pytań by się posypało...

Wielkie dzięki za "wycinek bagna" gratis, choć mało nie przypłaciłem tego zdrowiem (ziomale mało mnie nie rozszarpali, że wsiąkłem na tak długo :D)

Pozdrawiam


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Robert ale nie mogę się powstrzymać żeby nie zadać tego pytania :)

Czy Twoi sąsiedzi z dołu wiedzą, że mają nad głową taki kawał rafy i "stadninę"... :D?


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert co do sasiadki to nie szło ukryć jakie akwarium będzie stało bo małe nie jest i trudno by było je wnieść po kryjomu a sąsiadka jedynie co zrobila to przestawiła łóżko w inne miejsce .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,

Przy okazji mam pytanie: jak rozpoznać płeć "kopytniaków" morskich ?


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa :D SZCZERE GRATULACJE :kapelusz:clapping:kapelusz

Kiedyś chyba też założę sobie małe konikarium, ale najpierw chcę nauczyć się dbać o rafę z mniej wymagającymi zwierzakami.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, maluchy są śliczne. Kiedy zobaczymy jakieś nowe zdjęcia??

Pozdrawiam serdecznie


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konikami nie jest prosto a przynajmniej u mnie nie dokońca jest tak jakbym chciał ale mimo wszystko udaje sie odchodowac jakieś maluszki i na dzień dzisiejszy moge pochwalic się jednym konikiem o wielkosci około półtoracentymetra i trzema majacymi po jednym centymertrze. Z trzeciego wylegu jest na razie dziewiec maluszków i jak narazie ładnie jedza. Problem pozostaje w zapewniemi odpowiedniej ilosci pokarmu i dobrej wody a co najwazniejsze to sporej ilosci czasu by wszystkiego dopilnowac .

Fotki postaram się umieścic wieczorem o ile uda mi się coś zrobic.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu widziałem Robertowe konie , jest ich mniej ale już dużo większe.

Przy okazji Robert pochwalił się "larwą" czyli maleńkim ocellarisem no z 5mm pływającym w hodowli zooplanktonu. Historia o tyle śmieszna że jest to jedna z 4 zeskrobanych larw szyby żyletką , a to najczęściej kończy sie śmiercią młodch. No i jeszcze Robertowe Chromisy są w stanie odgryźć ręke, bo całą boczna szybe okleiły ikrą. Kilka jaj jest przylepionych do przedniej szyby więc mam nadzieje że Robet będzie robił codzienne fotki i pomiary co by sie innym pochwalić.

Jak więc słychać wszystko się mnoży i dzieli więc jest ok.

Pozdrawiam

Łukasz Kur


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić zdjęcie , jakby ktoś nie wiedział gdzie jest Nemo to jest u mnie:D

dsc04273ji0.jpg


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Robercie ;)! GRATULACJE kolejnego przychówku :kapelusz czapki z głów:)

Jak widać, rękę do podnoszenia "średniej demograficznej" masz niezłą ;)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh z tego co zdążyłem sobie poczytać to widzę że Robert to taki tata pełną gębą że tak powiem hehehe gratuluje !!!!!


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje:kapelusz:D:clapping:clapping:clapping:clapping


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podaje wikipedia:

"Napar z konika morskiego wywołuje halucynacje a w większych dawkach może trwale uszkodzic psychikę."

ktos wiec cos wiecej na ten temat? nie zebym chcial sprobowac, po prostu ciekawa sprawa


100x50x50. 250 litrow,sump 128 l. 150W HQI + 78W T5 actinic blue. odpieniacz AM Turboflotor 1000 BLUE, cyrkulacja 10000 l/h + obieg. skała (40kg) w wodzie od 21 marca 2009

KUPIE SZCZEPKI SPSOW - WARSZAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tu nowy ale chylę czoła bo z tego co czytałem :) to co udało się Robertowi nie jest takie proste ja też mam od niedawna taką parkę rumaków i zaraz drugiego dnia po ich nabyciu otrzymałem bonus w postaci małych koników ale niestety nie byłem do tego przygotowany i podobnie jak kolega postanowiłem że następnym razem nie dam się tak łatwo i postaram się o taki przychówek

jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Robert gratulacje!!!

Robert może umówić cię z Szejkami z Arabii Saudyjskiej na sprzedaż ARABÓW czystej krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.