Skocz do zawartości
Yoka

[S] sprzet

Rekomendowane odpowiedzi

Bronić nie bede bo zazwyczaj prawda sama się broni ale nie wysłał żle, wysłał okazuje się, że jeszcze gorzej.

Nie rozumiem po co oczerniasz ludzi na forum publicznym zamiast zadzwonic i porozmawiac z Yoka.

Użycie telefonu to nie boli jak i kulturalne załatwianie spraw ale jak widać to nie w pańskim tonie..

Cos mi się zdaje, że Yoka będzie żalowal jak przeczyta twojego posta, że wogóle Cie przepraszał za 2 dni zwloki jak i wyslał tą pompe ale to tylko moje zdanie.

Nie mówieś o wysyłce kurierem tzn nie doczytalam się tego z forum :)

Dla mnie jesteś zwyklym pieniaczem.


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy prywatne YOKA zalatwiasz z jego szefem/? Trzymajcie mnie bo sie przewróce

Ja mu sie nie dziwie tez bym po tym wszystkim nie podala numeru swojego prywatnego..


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie Panowie i Wesołych Świąt :) takie jest życie:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawe znam doskonale a ty widze usunąles te wszystkie swoje oczerniajace i nie przyjemne wiadomosci teraz z forum , nie rozumiem po co. A i wiesz co nie pisz do mnie i klnij mi na priv.Nie zycze tego sobie.


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@magdafra JEŚLI ZAŁATWIAMY COŚ NA FORUM TO PISZ NA FORUM "mimo tak wielu lat to jestes głąb który wpieprza sie tam gdzie go nie zapraszali więc walnij się w swój pusty łeb i nie zabieraj głosu jak Cie nie pytaja " JESTEŚ GNOJKIEM I KRETYNEM . MAM NADZIEJE ŻE ZNIKNIESZ Z TEGO FORUM BO JAK NIE TO CIE ZGNOJE GÓWNIARZU


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I CO GÓWNIARZU POUSÓWAŁEŚ SWOJE POSTY I MYSLISZ ŻE SIĘ SCHOWASZ


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, nie warto.... szkoda nerwów. Święta idą, nie wymagaj za dużo od prostych ludzi. Merriq mądra jest wiec nie będzie się przejmować palantem.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a być może jesteś po prostu kretynem" Twoje słowa- ja Cię od kretynów nie wyzywałem więc co się bulwersujesz brak Ci podstawowych zasad rozmowy-i nie strasz bo zdziwisz się co jeszcze możesz zobaczyć . ZACHOWUJESZ SIĘ JAK KRETYN TO CIĘ NAZYWAM KRETYNEM A STRASZYĆ TO MOŻESZ KOGOŚ INNEGO BO TAKICH LESZCZY TO SIĘ NIE BOJE A I Z CHĘCIĄ CIEBIE POZNAM OSOBIŚCIE A BYWAM W POZNANIU


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się niezle ale Robert~ nie zniżaj się do jego poziomu xd bo nie warto


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowane ale zawsze - nie jedyne slowa magdafra kilka wpisów dalej.

Mam nadzieje, ze admini widzieli reszte.

"Panie Yoka

Brak słów aby opisac Pana głupote i brak odpowiedzialnośći!!

pompa miałabyc w czwartek a tytmczasem jest piatek i jej nie ma-!!\

wie Pan co dzieje sie w akwarium bez odpieniacza!!

skoro miał Pan problemy z wysłaniem o czasie pompy to wypadałoby wysłac kurierem-a nie odpierdzeielac żarty z wysłaniem pocztą

jestes zwykłym kłamca , naciagaczem po prostu gówniarzem który nie wie co to "słowo" odpowiedzialność,zaufanie.

Obym NIGDY juz nie słyszał o nicku YOKA bo po prostu puszcze Pawia!!!"


"Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.

Moja Mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posty zniknely ale niesmak pozostal.

Ja niestety bylem w tym czasie na uczelni ale cala sprawe uwaznie obserwowalem i oczom nie wierzylem.

W ramach odpowiedzi na posty ktorych juz nie ma:

Primo. Nie pamietam abysmy przechodzii na "TY"

Secundo. Podstawowa zasada to oddzielenie pracy od zycia prywatnego. Nie szanuje Pan tego, nie wiem czy zabiera Pan koparke do domu ale ja stram sie nie laczyc zycia prywatnego z praca dlatego ani telefony do mojego "pracodawcy" jako go Pan nazwal nic nie zmienia.

Tertio. Skoro juz Pan idzie na policje prosze nie zapomnieć o grozbach karalnych oraz publicznym zniewazeniu jakiego sie Pan dopuscil w stosunku do mnie jak i kilku innych osob. bedize im duzo prosciej prowadzic sprawe.

Quarto. Jesli chce Pan przyjechac do mnie to jak najbardziej zapraszam nie widze przeszkod.

Quinto. Obraza Pan bez powodu wiele osob na forum a tak nie wypada, prosze niech Pana pamieta ze to miejsce publiczne wiec obowiazuja tu pewne zasady.

Sexto. Na koniec informuje Pana iz pome tak jak pisalem wyslalem w srode priorytetem.

pozdrawiam i zycze spokojnych swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zablokowany - niestety nie widziałem wszystkiego, ale znam relację m.in. od Andrzeja.

Następnym razem posypią się bany - sprawy proszę załatwiać sobie na priva - a nie na forum publicznym.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.