Skocz do zawartości
Qbab

FIA - chore pomysły ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to nie prawda albo F1 się stoczy na dno bez sponsorów.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba o jaki dokladnie poroniony pomysl Ci chodzi? bo oni maja ostatnio duzo, a co jeden to lepszy


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chodzi o ten:

formula1.com

mam dużą wyobraźnię, ale nie na tyle by uwierzyć w Ferrari z silnikiem Mercedesa lub co się obecnie sugeruje na zagranicznych forach z Cosworth'em.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spojrzeć na F1 jak na wyścig najnowszych technologii, to rzeczywiście pomysł jest nie bardzo. Jednak z punktu widzenia oglądalności - czemu nie? Od kilku, co najmniej, lat F1 jest nudna jak flaki z olejem, mało walki, mało akcji, właściwie popatrzcie co się dzieje teraz, zamiast skupić się na czystej walce na torze, o wiele więcej uwagi poświęca się "mundrościom" głoszonym przez Hamilona, pyskówkom między kierowcami czy tym ile wypił Kimi, i w którym momencie wyścigu zaczął trzeźwieć ;). Jak dla mnie F1 przypomina mi teraz bardziej BigBrothera czy inne gwiazdy na lodzie, zamiast tego czym powinna być - ekstremalnym ściganiem się dla twardzieli z cojones ;). Osobiście przyklasnę każdemu pomysłowi który sprawi że będzie więcej walki na torze, a nie przepychanek poza nim. Nie wiem czy oglądacie BTCC - tam jest akcja od startu do mety, WTCC nie jest wiele gorsze, ba nawet podczas ostatniego wyścigu długodystansowego FIA GT w Nawarro była walka zderzak w zderzak przez bite 2 godziny, dość powiedziec że lider w klasie GT2 spadł w pierwszego miejsca na czwarte na ostatnim okrążeniu, a wszystko na suchym torze - w F1 w obecnym kształcie to raczej nierealne, jeśli nie ma deszczu lub SC na torze. Właściwie to gdyby nie nasz Roberto, to chyba odpuściłbym sobie F1, z racji nudy, jest wiele ciekawszych serii.

A, i jeszcze jedno: w sytuacji gdy wszyscy mieliby równe bolidy, zniknęłaby kwestia czy Lewisek jest lepszy od Kubka bo jest, czy dlatego że jeździ w McLarenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamrozenie rozwoju silnikow ---> wtracanie sie w budzety stajni ---> silnik na 2 gp ---> skrzynia na 4 ----> ogranicznik obrotow ----> planowane wyscigi bez tankowania ---> planowany jeden silnik ---> QUO VADIS formulo 1 ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dennis powiedzial juz ze w wypadku wspolnego silnika dla wszystkich, najprawdopodobniej wszystkie teamy fabryczne sie wycofaja, moze o to chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o kase, ja rozumiem oszczednosci itd... jednego dostawce opon zrozumialem, jednego dostawce elektroniki tez rozumiem, bylbym w stanie zrozumiec i zaakceptowac jednego dostawce chassis, ALE SILNIKI i UKLAD PRZENIESIENIA NAPEDU??? To esencja sportu motorowego, taka decyzja zniszczyla by F1 raz na zawsze...

GDZIE TU JEST MIEJSCE NA POSTEP??? Formula 1 byla zawsze motorem napedowym dla przemyslu motoryzacyjnego, FIA jest za obecnie na dobre drodze aby caly ten postep zatrzymac.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie F1 przekształca się w GP2 a to już chore.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a od kiedy jeden dostawca oznacza najniższe ceny ?? wręcz przeciwnie.

GDZIE TU JEST MIEJSCE NA POSTEP??? - dokładnie

ja nie rozumiem poza tym tej "oszczędności" , są takie dziedziny gdzie to hasło nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakby to Berniego i Mosleya kasa na to szla. chca teamy pakowac i 200 melonow - niech pakuja, ich pieniadze.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.