Skocz do zawartości
zegeye

czy bezpieczny krab?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jakis Mithrax czy cos innego? Na zdjeciach wylinka.

krab1.jpg

krab2.jpg

krab3.jpg

pozdrawiam

Zbyszek


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnego. Strasznie szybki i silny. Miał szacun u ryb:) wystarczyło, że im szczypcami zamachał. Przewracał korale. Ale najbardziej mnie w.....wiał jak zaczął piękny dekoracyjny Zywy piasek z muszelkami pod skały wynosić....

Już jest w sumpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój ma zaledwie 2 cm i na razie siedzi w skale. Widzę go tylko czasem w otworze w skale. Nawet w nocy nie widziałem aby wychodził a obserwowałem go już kilka razy. Czy taki ''cichotek'' może coś poprzewracać albo zeżreć .....na razie nic złego nie zrobił. A rośnie raczej powoli. Zobaczymy, wyłowić go i tak nie mam szans choć wizualnie rzeczywiście wygląda na mało przyjemnego 8-) Jak dotąd widziałem tylko jak odpędził Lysmatę amboinensis która próbowała go ''upolować'' (odskoczyła od skały jak oparzona) 8-)

dzięki za podpowiedzi

Zbyszek


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy tez sam problem, ja mam ze 2-3 kraby w skale - nie do upolowania chyba, chyba ze podrosna i sie nie beda miescic do dziur :-)

Wczoraj jak karmilem moj nowy nabytek patrze, Montipora sie rusza. Gora dol, gora dol.

Pomyslalem ze to od browarku ale widze ze chodzi cala podstawka :-)

Nie chce wiedziec co ja tak podnosilo :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj uciekl z panela i wlazl do akwarium, zjadl mi 2 krewetki tanczace i pozwalal troche korali zanim go zlapalem. Siedzi sobie teraz w osobnym awkarium z grzybkami i xenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.