Skocz do zawartości
LUK4344

prawie koralia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak - chinszczyzna zawsze bedzie chinszczyzna, klamstwo klamstwem, nieuczciwosc nieuczciwoscia a prawda i szczerosc same sie obronia. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem za młody na tym forum ale jasno wynika że forum należy do konkretnego sklepu (chwała im za to bo wiadomości są weryfikowane przez ludzi z branży i oferowana pomoc jest na wysokim poziomie). W związku z tym zastanawia mnie fakt że linków do innych sklepów nie można dawać, ale wytykać błędy można. Trochę mnie zastanawia taka sytuacja. Uważam że wszystkie informacje o działalności komercyjnej powinny by filtrowane i już. Nie staję tu w niczyjej obronie ale zwracam uwagę na pewien paradoks.

I na koniec cytat dla rozluźnienia: "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie." :)


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helmofon, jesli byloby tak jak piszesz to masz racje - tu nie chodzi o niszczenie konkurencji dla reefshopu, bo dzialalnosc Smitha to rzadna dla tego sklepu konkurancja. Chodzi tu o niezgadzanie sie na robienie ludzi w balona, na to, ze ktos pluje nam na glowe a my mowimy, ze deszcz pada. Nie ukrywam, ze przenosze swoje cechy charaktru na strony forum, ale tak juz mam - nie znosze, jak ktos probuje zrobic z ludzi, a tym bardziej z akwarystow morskich, debili. W naszym przypadku diabel tkwi w szczegolach, a ich przeinaczanie, nawet jesli nieswiadome, uznaje za niewybaczalne. Pozdrawiam

Edit - kolego Smith - nie gniewaj sie, ale podobna polityka prowadzenia dzalalnosci doprowadzila do kleski swego czasu znanego p. Kosteckiego - sciema nie poplaca


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości że robienie kogokolwiek w tak zwanego wała jest naganne i powinno się to tępić. Ale można zawsze zgłosić aukcję do obsługi alledrogo i po kłopocie lub napisać PW do sprzedającego. No ale to takie moje rozważania tak jak poprzednia wypowiedź - bo do tego chyba jest forum.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit - kolego Smith - nie gniewaj sie, ale podobna polityka prowadzenia dzalalnosci doprowadzila do kleski swego czasu znanego p. Kosteckiego - sciema nie poplaca
I niejakiego pana Pony i paru innych pewnie :) Smith, bez urazy, ale swiatek akwarystyczny to światek w pewien sposób zamknięty, subkultura można powiedzieć i czego by o tej subkulturze nie mówić to jej członkowie maja dobrą pamięć... Łatwo zmoczyc tyłek, ale go osuszyć i pokazać z innej strony - bardzo ciężko, Ty bardzo źle zacząłes, czy to naprawisz - zależy tylko od Ciebie. Tak nawiązując do tej sytuacji to zachowujesz się bardzo nieprofesjonalnie, i jako spec od reklamy i przede wszystkim jako handlowiec... Po pierwsze zwrócono Ci uwagę w dobrej wierze, Ty zamiast przyjąć to "jak mężczyzna", podziękować i przeprosić - atakujesz... Po drugie zwrócił Ci uwagę potencjalny klient a jest taki handlowe powiedzenie że "klient ma zawsze rację" i choćby skały s.ały to powinieneś z uśmiechem na ustach mu tą rację przyznać... No ale nie mnie pouczać Cię jak należy traktować klientów, Twój cyrk- Twoje małpy... Nie traktuj tego jak atak, to nic osobistego, tak po prostu uważam...

Pozdrawiam

\seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

zbanowac, usunac konto, what ever - ty tu rzadzisz...

Tak się przyczepię z innej beczki :) - "what ever" pisane w ten sposób oznacza "co do licha", "co u diabła" - np. "What ever brings you here?". Mozna też, w tym znaczeniu, zapisać to razem, choć tu zdania sa podzielone. Natomiast w znaczeniu w jakim ty użyłes "cokolwiek, nieważne co, nieistotne", itp - zawsze piszemy razem.

Przepraszam za wymądrzanie się cool0040.gif, ale to takie zboczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na marginesie dyskusji czyli o pompach Coralia (4). Z 4 zakupionych została mi jedna. Koledze tak samo, tyle że on do faktu straty może jeszcze doliczyć przyjemność bycia popieszczonym przez prąd w związku z przebiciem na tej pompie. Ich funkcjonalność jest niezła, naprawdę nieźle dmuchają ale trwałość leży. Raczej omijać szerokim łukiem, wcale bym się nie zdziwił gdyby chińszczyzna była trwalsza

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

Edit - kolego Smith - nie gniewaj sie, ale podobna polityka prowadzenia dzalalnosci doprowadzila do kleski swego czasu znanego p. Kosteckiego - sciema nie poplaca

sam czytałem jego wypowiedzi na pl.rec.akwarium i wciągałem się w morskie - no ale cóż, rynek weryfikuje.

Niestety nasz morski ogólnie jest słaby.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.