Skocz do zawartości
BartY

bilet do sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo czytałem o omawianym (płatna wejściówka) sklepie na grupie i postanowiłem się zainteresować.

Sklep obecnie jest przeniesiony.

Postarałem się o zdjęcia z tego sklepu (mam ich sporo) i muszę przyznać, że ma sprzedawca towar z najwyższej półki. Ceny to już inny temat.

Przepraszam za jakość zdjęć, ale wyciąłem to, co mnie najbardziej zainteresowało.

http://www.waldemar1.neostrada.pl/1.jpg

http://www.waldemar1.neostrada.pl/2.jpg


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, rzeczywisice piekne acropory.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie jest to najlepszy sklep w całej Warszawie a znam wszystkie ,i w każdym coś kupowałem.Zwierzaki ma w najlepszej kondycji.Co do opini yoki może i należę do tych nienormalnych co tam kupują ale nie mam ochoty ściągać odinozy i innych plag z tych sklepów gdzie kupują ci normalni klienci.Co do postu AquaManiac , nazywanie kogoś debilem na forum którego jest się moderatorem świadczy o ,zostawię to bez komentarza.Żeby nie było w stolicy jest jeszcze jeden fajny sklep który lubię i pozdrawiam.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się podłaczyć do wątku sprzed 5 lat :)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#272906 akai67 :

W mojej ocenie jest to najlepszy sklep w całej Warszawie a znam wszystkie ,i w każdym coś kupowałem.Zwierzaki ma w najlepszej kondycji.Co do opini yoki może i należę do tych nienormalnych co tam kupują ale nie mam ochoty ściągać odinozy i innych plag z tych sklepów gdzie kupują ci normalni klienci.Co do postu AquaManiac , nazywanie kogoś debilem na forum którego jest się moderatorem świadczy o ,zostawię to bez komentarza.Żeby nie było w stolicy jest jeszcze jeden fajny sklep który lubię i pozdrawiam.

Może jesteś na tyle bystry i zerknołeś że temat jest z 2005 roku ? Rozumię że to Twoja opinia z tamtego okresu ? Czy się mylę ?

Popraw orty


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

jako, że temat został ponownie poruszony po 5 latach dodam i ja coś od siebie

Miałem okazję zajrzeć dziś do "tego" sklepu"

Opłaty za wstęp wprawdzie nie zapłaciłem, ale podejście do klijenta pozostało

Zamiast dzień dobry, warknięcie Pan kupuje czy tylko ogląda...........

wkurzyłem się, nic nie kupiłem i wyszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#272925 DarekB30 :

jako, że temat został ponownie poruszony po 5 latach dodam i ja coś od siebie

Miałem okazję zajrzeć dziś do "tego" sklepu"

Opłaty za wstęp wprawdzie nie zapłaciłem, ale podejście do klijenta pozostało

Zamiast dzień dobry, warknięcie Pan kupuje czy tylko ogląda...........

wkurzyłem się, nic nie kupiłem i wyszedłem.

Hahahha czyli się nic nie zmieniło i AquaManiac miał rację :) muszę podjechać i sam zkosztować tej roskoszy warknięcia oraz słów "Pan kupuje czy tylko ogląda" takie klimaty mi pasują :) Ale będzie wesoło jak odpowiem "nie chciałem rozmawiać z Cieieciem tylko z właścicielem" hahahaha :kapelusz


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie właściwie ten sklep jest ?:) bo się pogubiłem... :)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tyle bystry że to temat z 2005 roku.I do napisania tego postu podchodziłem od pół roku ,nie tworzyłem nowego wątku tylko wolałem pociągnąć stary aby utrzymać jego klimat.Co do mojej opini to jest ona zarówno i z tamtego okresu (znam sklep z tamtych czasów)jak i z dzisiaj.Zamiast wypowiadać się co do mojej bystrości może tak jak ja wskazałbyś sklep po którym nie musisz restartować zbiornika.Zobacz że wypowiadam się pozytywnie a nie obrabiam komuś tyłka choć mógłbym napisać prawie książkę na temat zakupów w innych sklepach stolicy, tych nowych i starych.Kolejna sprawa to właśnie te pięć lat gdzie są obelgi w tym wątku na forum.Zobacz co to jest kwestia wolności słowa.Ktoś niedawno dostał bana ,za co ?.Wyobrażasz sobie aby takie słowa padły w stronę właściciela forum i były pięć lat nie moderowane.Pytam się to jest ok ?.Jeśli tworzymy zasady to równe dla wszystkich.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoby zdania na ten temat nie mieć, nie zmienia to faktów. Byłem w tym sklepie i wiem, że normalnie z właścicielem nie da się porozmawiać. Robiłem tam zakupy. Nie byłem osobą zwiedzającą tylko normalnym klientem. Nie zmieniło to jednak gburowatości i niskiej komunikatywności właściciela. Może i korale twarde ma ładne, jednak widziałem tam ewidentnie barwione koralowce miękkie. Profesjonalista nie powinien takich zwierząt sprzedawać. Na pewno ceny nie są adekwatne do jakości towarów, czy obsługi (sarco mały - 250zl, grzybowieniec "zielony" - 1szt 50zl). Myślę, że jako klient mam prawo to oceniać. Oczywiście każdy ma prawo mieć takie zdanie jakie chce. Myślę jednak, że przy odrobinie wiedzy można zrobić dużo lepsze zakupy w innym sklepie, bez ryzyka "wysadzenia zbiornika", czy konieczności "restartu". Czasem człowiek jest tak skonstruowany, że nawet wielki, piekny las akropor, czy kupa kasy nie sprawią, że zniknie mu słoma z butów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@akai67

po pierwsze pisząc te słowa nie byłem moderatorem, po drugie nadal uwazam takie zachowanie za debilizm, a po trzecie o czym niby swiadczy to, ze nazwalem tego sprzedawce "debilem"?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#272957 AquaManiac :

@akai67

po pierwsze pisząc te słowa nie byłem moderatorem, po drugie nadal uwazam takie zachowanie za debilizm, a po trzecie o czym niby swiadczy to, ze nazwalem tego sprzedawce "debilem"?

Debil. Ja nazwałem, a AquaManiac ma rację :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać kulturę.A ja nikogo i tak nie obrażam.Moderatorem owszem nie byłeś ale zostając nim powinieneś dawać przykład , choćby teraz po pięciu latach.Nie mam nic do krytyki tego sklepu bo sam byłem postawiony w nim do pionu ,a mimo to moim zdaniem jest numer 1 jeśli chodzi o Warszawę.Wyzywnie natomiast kogoś w internecie ,zwłaszcza kogoś kogo się nie zna wystawia tylko opinię o tych co tak piszą.Można pisać mniej ciętym językiem i na temat.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#272963 akai67 :

Teraz widać kulturę.A ja nikogo i tak nie obrażam.Moderatorem owszem nie byłeś ale zostając nim powinieneś dawać przykład , choćby teraz po pięciu latach.Nie mam nic do krytyki tego sklepu bo sam byłem postawiony w nim do pionu ,a mimo to moim zdaniem jest numer 1 jeśli chodzi o Warszawę.Wyzywnie natomiast kogoś w internecie ,zwłaszcza kogoś kogo się nie zna wystawia tylko opinię o tych co tak piszą.Można pisać mniej ciętym językiem i na temat.

JesteŚ PRACOWNIKIEM ? Jak można spytać w sklepie gościa czy "Pan ogląda czy coś zakupi"?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak mozna kogos tak spytac? Przeciez to jest chamstwo czystej wody i poza tym skończony debilizm, bo 99% ludzi słyszących takie coś nigdy więcej nogi w takim sklepie nie postawi - sorry ale żadne inne określenie mi na myśl nie przychodzi, takie chamskie zachowanie po prostu nie miesci mi sie w głowie tak samo, jak nie miescilo mi sie 5 lat temu.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pracownikiem (czego,kogo) dotyczyło mojej osoby?.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.