Skocz do zawartości
dany

Moderatorzy

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie sledze prace moderatorow forum i wszyscy wiedza na czym polega ich praca, niestety kolega @seb kompletnie sie do tego nie nadaje, kilkakrotnie wstrzymywalem sie od komentarza do wypisywania przez niego głupocim - poziom licealisty, ale weźcie cos zrobcie z tym gosciem, tutaj zwracam sie do Przemka:)


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dany a ja mam prośbe nie porównój przynajmniej do licealisty bo akurat nim jestem(klasa maturalna) i jakoś ostatnim kretynem nie to jestem, więc sobie wypraszam


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek co Ty gadasz Ty masz wieksze wiedze niz w/w, wiec co sie denerwujesz. Lepiej bedzie gimnazjum to masz gimnazjum :D A propos predzej Ty moglbys byc moderatorem mimo wieku, bo doswiadczenie masz o wiele wieksze !


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół... Dany, nie wiedziałem że tyle lat po wojnie nadal zajmujesz się szpiegostwem i "śledzeniem". Może jednak nie wszyscy wiedzą na czym polega praca moderatora, więc proszę z łaski swojej oświeć mnie i tych którzy żyja w błogiej niewiedzy. Dziwię się że z takim poczuciem społecznego obowiązku "kilkakrotnie wstrzymywałeś się od komentarza", dlaczego? Zapobiegłbyś być może wielu innym "głupocimom" (trudne słowo, bliżej mi nie znane), przeze mnie wypisywanym. Może podaj konkretne przykłady? Bo juz Ci mogę powiedzieć że nie będą one miały nic wspólnego z "pracą" moderatora, ale sprawdźmy to. Tak na koniec, skoro masz prośbę do Przemka to napisz do Niego na priv, skoro masz pretensje do mnie, trzeba było napisać do mnie na priv, ale skoro napisałeś to na forum, widocznie miałeś w tym jakiś cel, ciekawe tylko jaki...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu wojna, ludzie czytam te forum codziennie po kilka godzin i prosze, jak moge, nie zasmiecajcie forum takimi tematami, tak jak napisal SEB takie rzeczy ta na priv, jak masz cos do niego dany to napisz do niego albo zglos to komus kto sie tym zajmuje

pozdrowienia

kuba


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dany :

A propos predzej Ty moglbys byc moderatorem mimo wieku, bo doswiadczenie masz o wiele wieksze !

Niestety, nie mam czasu, wiem, że nie dałbym rady, a tak poza tym doświadczenie jakieś ogromne nie jest, a niekótrym wyjadaczom nie dorastam do pięt, więc nie będe się porywał z motyką na księżyć:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek, z Twoich wypowiedzi widzę że również masz mylne zdanie na temat "pracy" moderatorów i "kwalifikacji" jakie są do tego potrzebne. Poza tym jeśli chcesz się ustosunkować do wypowiedzi Danego to to zrób, jeśli nie to nie, bo bicie piany dla samego jej bicia do niczego nie prowadzi. Bez urazy oczywiście.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dany :

Synek co Ty gadasz Ty masz wieksze wiedze niz w/w, wiec co sie denerwujesz. Lepiej bedzie gimnazjum to masz gimnazjum :D A propos predzej Ty moglbys byc moderatorem mimo wieku, bo doswiadczenie masz o wiele wieksze !

Teraz ja czuję się urażony :D(


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb nie chcę się tu z nikim kłócić:D jakoś tak pokojowo jestm nastawiony:) Ty chyba też mnie zrozumiałeś nie tak jak chciałem:D loozik :D:playing:playing


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajmy - na każdym forum zdażają się "cięższe tematy". Dany chciał to tu napisać i... napisał. Niekoniecznie trzeba go teraz za to "zlinczować", a że są na forum osoby chcące ustawiać "porządek obrad" i tu nie mam na myśli seby ani danego - to już zupełnie inna sprawa. Może warto w pewnych wątkach się nie wypowiadać bo pisać aby pisać każdy może :D

Ja tu miałem chyba jako jedyny moderator "przeprawy egipskie" z kilkoma bardziej zadziornymi forumowiczami i może czas aby ktoś przejął tą "pałeczkę" :D:D:D

Proponuję nie ubliżajmy sobię wzajemnie i jeśli mamy obiekcję co do trafności podejścia, decyzji czy rad moderatorów czy innych użytkowników - po prostu obalajmy ich tezy podpierając się artykułami, książkami czy doświadczeniem. W sumie chodzi o argumenty. Myślę, że wyjdą z tego ciekawe dyskusje pełne informacji (niestety sprzecznych oraz czasami błędnych), które pomogą nam wszystkim zgłębić tą "wiedzę tajemną" pomocną w utrzymaniu bajkowych zbiorników.

Teraz proponuję się wyluzować i pomyśleć nad... ufarbowaniem włosów czy coś :D:waving:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S_Y_N_E_K :

jakoś tak pokojowo jestm nastawiony:)

ach jakbym chcial miec znowu 18 lat:yes


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Teraz proponuję się wyluzować i pomyśleć nad... ufarbowaniem włosów czy coś :D:D:D

Mowisz i masz - fotka z poludnia, sprzed domu:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:clowning

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a może walniemy sobię tak po dwa ostrzeżenia... za to farbowanie włosów :D:D:D i off topy :D:D:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no co Ty? To Ty nie wiesz Rebciu że moderatorom wszystko wolno??? :D:D:D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale będziemy tacy... cool... :D:D:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też, miałem już na głowie irokeza to mogę teraz resztki ufarbować :D

Merytorycznie się nie wypowiem bo sam jestem moderatorem więc nie mogę być sędzią we własnej sprawie.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego dany, doczekam się ustosunkowania do mojego posta? Czy zwykłeś rzucać uwagi niskich lotów tak sobie?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że moja wypowiedź nie dała Ci do myslenia, a mialeś na to prawie 2 dni...... więc przeglądnij post o Zebrasoma gemmatum i zastanow sie nas sensem Twojej wypowiedzi - to tak od ręki:) a nie od ręki to przeglądnij inne.


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię :D żałosne :D To ma być przykład na pracę moderatora "na poziomie liceum"? Bez komentarza... "Śledź" dalej...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, prosze, wezcie wegiel:D


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Ktoś raczyłby zamknąć tą jałową dysputę!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dany

Zadaniem moderatorów jest pilnowanie porzątku na forum i w razie jakiejkolwiek potrzeby moderowanie(kasowanie, przerabianie czy też wycinanie fragmentów ) wypowiedzi innych użytkowników.

Poddawanie w watpliwość sensowność wyboru Seba na moderatora i to szczególnie w ten sposób(publicznie) daje mi podstawy aby być zaniepokojnonym co do szczerości intencji Twojej wypowiedzi .Zabieranie głosu w takiej a nie w innej formie musi prowadzić do zaogniania konfliktu - z czego jestem przekonany na pewno zdajesz(i zdawałeś) sobie sprawę.

Jeśli nie spodobało Ci się coś w zachowaniu moderatora - a wtym wypadku Seba - należało napisać do mnie na priva - a nie rzucać publiczne oskarżenia o brak kompetencji a następnie nie zabierać głosu w sytuacji gdy zostałeś poproszony o podanie konkretów.

To imho nie tak powinno być - mam nadzieję że chłodno na to patrząc przyznasz mi rację.

Nie wyobrażam sobie aby na jakikmolwiek forum ktokolwiek wykonywał prywatne wycieczki i w sposób niezbyt delikatny oceniał pracę moderatorów - nie narażając się na jakiekolwiek konsekwencje. Dlatego też bez względu na to co mówi się o NR - panuje tu naprawdę dosyć duża swoboda wypowiedzi - pomijając oczywiście kwestie związane z nachalnymi kryptoreklamami - czyli rzeczami już wielokrotnie omawianymi.

Nie chciałbym w przyszłości tego typu dyskusji kończyć w sposób konfliktowy i mało sympatyczny. Jestem przekonany, ze Seb nie zrobił niczego co mogłoby go postawić wobec Ciebie na pozycji user-mod - równie dobrze mógłby przecież w ogóle z Tobą nie dyskutować. Stało się inaczej - i myślę, że to tylko dobrze świadczy o nim - przykro mi że sprawy nie zechciałeś wyjaśnić do końca - być może faktycznie coś Cię zabolało ale w takiej sytuacji jak teraz to wygląda osoba atakująca innego(w dodatku moderatora) użytkownika stawiana jest w niekorzystnym świetle.

Temat zamykam.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.