Skocz do zawartości
inmar

Rurówka nie wychodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej kupiłem dwie i pokazują swoje wdzięki,ale jedna kupiona dwa tyg. temu ledwo czubek pokazuje a jest najładniejsza z moich,czerwona.Boi się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma za mocną cyrkulację.


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiałem dwa razy,teraz jest razem z koleżankami,ale dalej nieśmiała.Na marginesie jak wypadną z rurki to w jaki sposób potrafią znaleźć z powrotem swój domek ?Widziałem to u siebie jak nie chcąco przenosiłem jedną z starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypadła w czasie transportu,musiałem jej pomóc wleżć z powrotem.W akwarium nigdy się nie zdarzyło by rurówka opusciła swój domek


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek a może ona po prostu się Ciebie wstydzi :-)

A tak poważnie daj jej czas zaaklimatyzuje się i pokaże swoje wdzięki zobaczysz.

pozdrawiam.


500 Liter-ków + ze 100L wody w sump-ie aaaaaaa i graciarstwa trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze może usadowić ją w miejscu z małą cyrkulacją tak jak napisała Magda i dobrze jeszcze żeby było to miejsce gdzie prąd wody lekko się "kręci w miejscu", w takich miejscach zazwyczaj zbiera się syfek, zawiesina, a co za tym idzie zawsze coś sbie wyłapie do jedzenia. U mnie też trochę czasu walczyłem i dopiero to miejsce okazało się strzałem w dychę :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypadła przy przenosinach ale szybko znalazła spowrotem swój domek,wczoraj znów przenosiłem i ponownie wypadła,tym razem nie wlazła tylko buduje nowy domek,obkleiła się piaskiem.Ta co nie wychodzi to jest porcelanowa.Wczoraj kupiłem nową,też porcelanową i ta jest ciekawsza świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję:)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może odpadła jej góra i musiała odbudować nową? :-)


Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.