Skocz do zawartości
brzydzi

cyfrowy kompakt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, jaki polecacie cyfrowy kompakt za rozsądną cene - do 1200zł. Chodzi mi duży zoom, makro i niezawodność. Aparat ma być odpowiednikiem lustrzanki, wiem że nie dorówna, ale na dobrą lustrzankę z dobrym obiektywem do zoomu na razie mnie nie stać:).

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 PLN? Widzialem niedawno w promocji Nikona D40 z kitowym szkłem za mniejsza cene. Do tego jakies uzywany obiektyw macro i za niewiele wieksza kwotę jestes wlascicielem sprzetu o kilka klas lepszego :)

A co do kompaktow to waro rozejrzec sie w ofercie superzoomow. Podobno Fuji sa w tej klasie najlepsze, ja posiadam Panasonica FZ8 i "moze byc", za te kwote to nawet polecam.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic DMC-FZ18.

Panasonic Lumix DMC-FZ50, wg ceneo można już od 1200 z kawałkiem znaleźć. Ma manualny zoom - jak lustrzanki :).

Ja mam Olympusa SP560 UZ i nie narzekam, choć nie nadaje się do kręcenia filmów.

FZ18 i Olek będą poniżej 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FZ8. Dokupilem sobie soczewki +1, +2, +4 i +10 i mozna makro robic. Nie jest to cos profesjonalnego ale jest za nieduze pieniazki a i zdjecia same w sobie bardzo ladne robi. ZOOM ma +8.

Niby nic ale platne zdjecia wielbladom w egipcie moglem za frytke robic z oddali:)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Fuji s9600 hybrydę. Fajny, ale musze się go "lekko" ;) nauczyć , bo auto mnie nie bawi. Może ktoś ma doświadczenia z tym aparacikiem i się podzieli spostrzeżeniami- chętnie widziane, pozdro.


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.