Skocz do zawartości
kiwalski

Pompa do odpieniacza???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosze o porade jaka pompe z wirnikiem igielkowym i zwezka wbrac do odpieniacza.Ktora jest najlepsza najcichsza itd????

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt z forumowiczow nie posiada odpieniacza z pompa (wirnik igielkowy)

No nic bede musial poszukac gdzie indziej


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE ROZUMIEM a po co ci do niego pompa z wirnikiem igiełkowym :)

przecież on juz ma taką ( takie) pompy, chyba nie kupujesz samego pudełka:) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam sam odpieniacz a pompa niestety z usa przystosowana jest pod inne napiecie :) i musze cos do niego kupic


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej kupić zasilacz zmieniający 220 na 110V

napisz jeszcze jaka jest moc, wydajność, oryginalnej pompy- powinno wszystko pisać na obudowie

ile powinien mieć pomp (2 ?) i jaki duży zbiornik będzie obsługiwał (akwa+sump)

średnica rury z tego co widzę to 20cm – sporo miejsca dla bąbelków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna pompa wiesz ja go kupilem za 100$ wiec zadne pieniadze na nasze i pompy nie wziolem niestety za ta cene nie kupie z pompa jedna pompa wchodzi chyba kupie 3500AM powinno byc oki zobaczymy najwyzej zmienie na cos lepszego

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji napięcia. Ciekawy jestem co by się stało z pompką na 110V podłączoną pod 230V. Mam bowiem suszarkę na 110 V i kiedyś z ciekawości podłączyłem ją pod wcześniej 220 i teraz pod 230V. Działa od lat, ale broń Boże do suszenia włosów. Służy mi do podgrzewania elementów np. rurki z PVC do hydrauliki jestem w stanie podgrzać do temp. przy której z łatwością mogę je wyginać oraz do podgrzewania "gorącego kleju", także do modelowania płyt spienionych. To że wytrzymuje ten żar to chyba dobrze świadczy o jakości suszarki, a jak by było z pompką? Może jakiś elektryk by się wypowiedział?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3500 powinna być ok ale napisz jeszcze jakie planujesz akwa

pompy aquaBee też są dobre ale gorzej z dostępnością

porównując np. Turboflotora multi z pompą 2500 i delteca AP600 z aquaBee 2000/1 ?

pompa delteca produkuje zdecydowanie więcej bąbelków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.